Związek - 6 lat różnicy. Co z tym.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek - 6 lat różnicy. Co z tym..

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 40 ]

1

Temat: Związek - 6 lat różnicy. Co z tym..

Witam serdecznie, jestem chłopakiem. Piszę w imię swoim, ponieważ moja dziewczyna jest bardzo pewna tego że nam się uda. Dodam, że to związek przez internet.

Przedstawię naszą sytuację, mam 21 lat w tym roku 22, moja dziewczyna w tym roku 16. Dzieli nas 6 lat, prawda. Moich rodziców dzieli 5, dlatego zawsze na wiek aż tak nie patrzyłem, ponieważ moi rodzice się dobrze dogadują.

Moja dziewczyna ma stwierdzoną depresję, w życiu swoje przeszła, była wyzywana przez swojego byłego chłopaka przez rok, rozpadła jej się przyjaźń ogólnie nie miała w życiu bardzo łatwo. Jest dojrzała psychicznie, rozmawia jak jakaś dorosła kobieta.
Nie lubi poznawać nowych ludzi, nie jest otwarta, i po prostu skryta.

Dodam oczywiście, że ja mam zaraz 22 lata a jednak nie jestem jak moi rówieśnicy, jestem troche jak dziecko, mama sama mówi na mnie tak, że jeszcze nie wydoroślałem, dodatkowo ja wyglądam strasznie młodo, na 18-19 lat max, z moją dziewczyną potrafimy rozmawiać godzinami, oglądać filmy, śmiać się z tych samych rzeczy - widzę różnicę między nią a innymi 16 latkami przykładowo.

Ogólnie 6 lat różnicy a jednak nie widzimy tego w ogole - problem w tym, że jej rodzice ani moi o tym nie wiedzą, z moimi problemu nie będzie boje się reakcji ich rodziców, jak na to będą patrzeć.

Dodatkowo, boje się że jak pójdzie do liceum albo jak będzie trochę starsza to nagle uzna, że było to tylko zauroczenie, i woli się bawić z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście, ja jeszcze nie studiuje, nie myślę o rodzinie, o przeprowadzce nawet o seksie, nic z  tych rzeczy, jestem osobą bardzo wyrozumiałą i po prostu bardzo dużo rozumiem.

Wiem, że jej nie znacie, po prostu czy jeżeli teraz w wieku 16 lat, twierdzi że nic nie zmieni naszych relacji, że nie wydorośleje z tego, że nie zmieni nic się, to jednak się boje. Boje się, że będzie patrzyła na mnie inaczej za jakiś czas.

Bardzo proszę o rady, czy taki związek ma szansę przetrwać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek - 6 lat różnicy. Co z tym..

Powiedz mi, że jesteś trollem proszę..

3

Nie, wytłumacz mi co Cie bawi? Poważne pytanie, przysięgam Ci.

A spotkaliście się chociaż raz czy tylko tak sobie piszecie?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

5

Piszemy, rozmawiamy przez telefon. Znamy się dopiero 2 miesiące, lecz w jej życiu zmieniłem dużo, odkąd mnie poznała nie płacze już tak często, widać różnice. Spotkamy się na pewno do końca lutego, może to dziwnie wygląda, ale naprawdę się kochamy, i spotkamy na pewno, nadajemy na tych samych falach.

Twoja mama ma rację, jak mówi, że jeszcze nie wydoroślałeś...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

7

Nie, nie kochacie się.
Miłość to nie są motyle w brzuchu. Ty się zauroczyłeś i tyle.
Nie da się kochać po 2 miesiącach rozmów przez internet. Bo tak naprawdę nie znasz jej. Znasz swoje wyobrażenie o niej. Nie wiesz jaka ona jest w rzeczywistości. Analogicznie też ona nie jest Twoją dziewczyną. A 5 lat różnicy wygląda zupełnie inaczej jak jest to wiek 20-25 albo 25-30.

Swoją drogą kolejny temat, który potwierdza moją tezę, że jak jest duża różnica wieku, to wychodzą problemy i kompleksy którejś ze stron.
Ona jest pewnie zachwycona, że starszy facet się nią zainteresował.
Ty przykrywasz swoją całkowitą nieumiejętność zainteresowania się dziewczyną w okolicach Twojego wieku i Twój tekst o tym, jak bardzo się kochacie, tylko to potwierdza.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

Bardzo ciężko jest mi to napisać, ale miałam kuzynkę w podobnej relacji do tej, w której Ty się znajdujesz. Tyle, że była to sytuacja w realu.
Gdy miała 17 lat urodziła dziecko facetowi 23 letniemu (zaszła w ciążę, gdy miała 16 lat). Czy wiesz jakie uczucia do dzisiaj wzbudza we mnie ten koleś?
NO PO PROSTU GDYBYM MOGŁA TO BYM GO ZATŁUKŁA TĘPYM NARZĘDZIEM!

Różnica w rozwoju emocjonalnym między wami jest w tej chwili ogromna!

Dobra, coś konstruktywnego by się przydało. Poczekaj aż ona będzie miała skończone 18 lat.

Marata, ale przez internet dziecka sobie nie zrobią big_smile

GG 66781850

10 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-01-06 18:47:29)

Ale gdy się spotkają, to mogą.

Przepraszam, ale gdy czytam że dorosły facet uwodzi małolatę 6 lat od niego młodszą... i do tego w depresji!
Która ma w tej chwili ograniczoną możliwość oceny sytuacji...
Nerwy mną targają.

11

Dobra, powiem tak. Znamy się juz koło 2 lat, lepszy o wiele lepszy kontakt mamy od 2 miesięcy, wtedy otworzyła się na mnie i powiedziała wszystko co jej leży na duszy. I zaczęliśmy gadać, pisać. Wiem o niej wszystko, więcej niż jej przyjaciółka z reala.

Ja chce się spotkać, bardzo. Ona się wstydzi, z poprzednim swoim chłopakiem również spotkała się po paru miesiącach. My nie mamy motyli w brzuchu, wiem o niej na tyle, znam jej wszystkie wady i wszystkie kocham, pomagamy sobie, robimy sobie prezenty, moze to jakaś dla Was nic, dla nas dużo. Jednak jakoś to pokazujemy.

To co piszecie nie pokrywa się w ogole z naszymi relacjami, pisałem że jest to osoba dojrzale emocjonalnie. Rozumiem, że moge jej nie znać, po spotkaniu, dwóch potem będę przyjeżdzał co tydzień wszystko się okaże, lecz wiem że w realu nie różni się kompletnie tym co jest w internecie, mam znajomych którzy się z nią widzieli.

12

Moim zdaniem powinieneś trochę się opanować i porządnie stuknąć w głowę. Masz 22 lata, wyglądasz na 16 lat i masz umysłowość nastolatka. Naprawdę ręce opadają.

13

Marata proszę nie unoś się, dowiedziałem się że jest w depresji jak już mieliśmy lepszy kontakt, miesiąc temu. Wtedy dostała diagnozę.

Nie uwiodłem jej, samo wyszło z naszego kontaktu.

14

vellg napisał/a:

Dobra, powiem tak. Znamy się juz koło 2 lat, lepszy o wiele lepszy kontakt mamy od 2 miesięcy, wtedy otworzyła się na mnie i powiedziała wszystko co jej leży na duszy. I zaczęliśmy gadać, pisać. Wiem o niej wszystko, więcej niż jej przyjaciółka z reala.

Ja chce się spotkać, bardzo. Ona się wstydzi, z poprzednim swoim chłopakiem również spotkała się po paru miesiącach. My nie mamy motyli w brzuchu, wiem o niej na tyle, znam jej wszystkie wady i wszystkie kocham, pomagamy sobie, robimy sobie prezenty, moze to jakaś dla Was nic, dla nas dużo. Jednak jakoś to pokazujemy.

To co piszecie nie pokrywa się w ogole z naszymi relacjami, pisałem że jest to osoba dojrzale emocjonalnie. Rozumiem, że moge jej nie znać, po spotkaniu, dwóch potem będę przyjeżdzał co tydzień wszystko się okaże, lecz wiem że w realu nie różni się kompletnie tym co jest w internecie, mam znajomych którzy się z nią widzieli.

Cokolwiek byś nie powiedział, nie zmieni tego, że 16latka nie jest dojrzała emocjonalnie. A robienie z niej jakiejś mega dojrzałej osoby tylko jej odbiera czas, kiedy wcale dojrzała być nie musi.

Tak naprawde moim zdaniem ocierasz się o pedofilię. Zwłaszcza, że znacie się 2 lata. Sorry, ale co ma 14latka do zaoferowania 20latkowi intelektualnie? Nic. I taka jest prawda.
Nie kochasz jej, bo nie da się kochać kogoś, kogo nigdy się w realu nie spotkało. Tak samo jak nie da się mieć dziewczyny przez internet.
Ty masz mentalność takiego 16latka, więc może dlatego ona Ci się wydaje taka mega dojrzała.

15

Lady Loka napisał/a:
vellg napisał/a:

Cokolwiek byś nie powiedział, nie zmieni tego, że 16latka nie jest dojrzała emocjonalnie. A robienie z niej jakiejś mega dojrzałej osoby tylko jej odbiera czas, kiedy wcale dojrzała być nie musi.

Tak naprawde moim zdaniem ocierasz się o pedofilię. Zwłaszcza, że znacie się 2 lata. Sorry, ale co ma 14latka do zaoferowania 20latkowi intelektualnie? Nic. I taka jest prawda.
Nie kochasz jej, bo nie da się kochać kogoś, kogo nigdy się w realu nie spotkało. Tak samo jak nie da się mieć dziewczyny przez internet.
Ty masz mentalność takiego 16latka, więc może dlatego ona Ci się wydaje taka mega dojrzała.

Ona sama twierdzi, że jest dojrzała i wie przez co musiała przejść i z czym sobie radzić, widać to też w jaki sposób się zachowuje, podchodzi do spraw. 2 lata temu ją znałem to fakt, ale jako nikt bliższy, znajoma z internetu, czasami rozmawialiśmy, o głupotach nic nigdy na poważnie ale po prostu znaliśmy się.

16 latka faktycznie może nie być dojrzała emocjonalnie, dlatego boje się, że potrafiła by mnie zostawić jak już dojrzeje za te 2 lata przykładowo..:). Kocham ją, jej charakter, nigdy z nikim tak się mi dobrze nie gadało, sam fakt, że potrafimy siedzieć do 5 rano gadając dużo mówi, nigdy z nikim tyle czasu nie spędzałem, spotkanie tylko wszystko podsumuję, lecz wiem co masz na myśli. Da się mieć dziewczyne przez internet, to niestety normalne.

Nie wiem czy mam mentalność 16 latka, może nie. Lecz wiem, że ją kocham ona mnie. Zobaczymy jak to będzie.

16

vellg napisał/a:

Da się mieć dziewczyne przez internet, to niestety normalne.

Nie wiem czy mam mentalność 16 latka, może nie. Lecz wiem, że ją kocham ona mnie. Zobaczymy jak to będzie.

big_smile big_smile big_smile

Nie, Autorze, to nienormalne, a Ty dorośnij. Bo masz mentalność 16-latka.

GG 66781850

17

santapietruszka napisał/a:
vellg napisał/a:

Boże kobieto, cały czas tu siedzisz i na mnie najeżdzasz. Rozumiem, że tego nie rozumiesz że to przez internet, bo jesteś starej daty - znam mnóstwo takich związków, mnóstwo i mają się dobrze.

Tu chodzi o różnice 6 latek i mojego podejścia.

18 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-06 22:27:48)

vellg napisał/a:
vellg napisał/a:

Boże kobieto, cały czas tu siedzisz i na mnie najeżdzasz. Rozumiem, że tego nie rozumiesz że to przez internet, bo jesteś starej daty - znam mnóstwo takich związków, mnóstwo i mają się dobrze.

Skarbie, nie jestem starej daty. Ale coś takiego jak związek przez internet nie istnieje, chyba że w gimnazjum. Do związku potrzebna jest fizyczna obecność. Jak dorośniesz, to przestaniesz żyć bajkami.
Związki przez internet mają się dobrze? Serio? I nikt się nigdy na żywo nie widział?

GG 66781850

19

vellg napisał/a:

Ona sama twierdzi, że jest dojrzała i wie przez co musiała przejść i z czym sobie radzić, widać to też w jaki sposób się zachowuje, podchodzi do spraw. 2 lata temu ją znałem to fakt, ale jako nikt bliższy, znajoma z internetu, czasami rozmawialiśmy, o głupotach nic nigdy na poważnie ale po prostu znaliśmy się.

16 latka faktycznie może nie być dojrzała emocjonalnie, dlatego boje się, że potrafiła by mnie zostawić jak już dojrzeje za te 2 lata przykładowo..:). Kocham ją, jej charakter, nigdy z nikim tak się mi dobrze nie gadało, sam fakt, że potrafimy siedzieć do 5 rano gadając dużo mówi, nigdy z nikim tyle czasu nie spędzałem, spotkanie tylko wszystko podsumuję, lecz wiem co masz na myśli. Da się mieć dziewczyne przez internet, to niestety normalne.

Jeju, każda nastolatka twierdzi, że jest mega dojrzała.
Ty nie jesteś. Gdybyś był, to byś ją do spania gonił zamiast męczyć do 5 rano gadaniem. Wyobrażasz sobie, jak ona jest potem nieprzytomna szkole?

Jasne. A ślub też kiedyś weźmiesz przez internet?
Relacje międzyludzkie wymagają tego, żeby się spotykać. Takie życie. Więc nie, nie da się mieć dziewczyny przez internet a to, że tak ją nazywasz, niczego nie zmienia.

I tak, jest prawdopodobne, nawet bardzo, że Cię zostawi. Ale nie dlatego, że dojrzeje, a dlatego, że Wasza relacja jest zapchajdziurą i u Ciebie i u niej.
A zanim mi powiesz, że nie jest i że ją bardzo kochasz, to odpowiedz sam sobie w ciszy na jedno pytanie. Gdzie przez ostatnie 2 lata wyszedłeś z kobietą w Twoim wieku? Bo jeśli nigdzie, przez zainteresowanie 16latką, to ja bym Cię wysłała do psychologa.

20

Nie wierze, że myslicie o tym, że my się nigdy nie spotkamy. Napisałem wcześniej, że spotykamy się do marca na pewno, potem spotkania będą coraz częsciej. Będę wstanie przyjeżdżać raz w tygodniu nawet, mam dużo czasu.

Związki przez internet nie polegają na tym, że cały czas wszystko jest tam, dąży się żeby się spotkać i robić wszystko jak para na żywo, po czasie. Takie związku znam i jest to całkowicie normalne. Jak nie wiecie o co mi chodzi to faktycznie macie pewnie po 30 na karku.

Gonie ją do spania, chce żeby spała, ona jest taka że gdyby ją coś wkurzało, denerwowało w moich zachowaniu to by mi powiedziała, i na odwrót. Jesteśmy bardzo szczerzy.

Gdyby nie chciała siedzieć, to by nie siedziała nie robi nigdy niczego na siłe jak jej sie to nie podoba, siedzimy do 5, wstaje o 8 w szkole działa normalnie tylko potem ucina sobie drzemke i żadnego problemu nie ma.

Jeżeli relacje jest zapchajdziurą to czemu oboje się w to tak angażujemy, wydajemy na siebie pieniądze? To byłoby bezsensu totalnie.

Dodam, że ona była w związku przez internet przez rok z chłopakiem który był od niej 4 lata starszy ja jestem 6 - nie, nie uprawiali seksu, nie wykorzystywał jej. Nie raz przyjeżdzał do niej na pare dni, to jest normalne mam nadzieję że ze mną będzie podobnie.

21

A no i oczywiście musze wyprostować coś jeszcze, przez 2 lata się znamy, faktycznie. Ale my się znamy jako znajomi, nigdy nie traktowaliśmy siebie jako nawet przyjaciele, przez okres 2 lat miałem również dziewczyny, byłem zdradzony, dlatego może taka obawa.

Odkąd złapaliśmy lepszy kontakt wszystko się tak potoczyło i toczy dalej.

22

vellg napisał/a:

przez okres 2 lat miałem również dziewczyny, byłem zdradzony, dlatego może taka obawa.

Też przez internet?

GG 66781850

23

No z Panią się nie dogadam niestety, zbyt oporowa Pani jest, współczuje.

24

Ziomeczku mnie to nie bawi, bardziej przeraża - natomiast ile ludzi tyle opinii. Poza tym myślę, że Twoje pytanie zostało skierowane do nieodpowiedniej grupy osób.

Jeżeli nie jesteś trollem, to mam pytanie takie na przemyślenie dla Ciebie - nawet nie musisz odpowiadać tutaj.

Czy wolisz poznawać kobiety, dziewczyny na żywo i się z nimi spotykać czy poznawać dziewczyny przez Internet i się nie spotykać?

I pisałeś wyżej, że się kiedyś może spotkacie - no ok. Bo rodzą się dwa wyśmienite pytania: dlaczego do tej pory się nie spotkaliście ze sobą; oraz aka dzieli Was odległość?

Bo odpowiadając na Twoje pytanie postawione na samym końcu posta #1? Tak to jest możliwe, tylko po 1) czy to jest związek? po 2) po co w taki sposób?

Jeżeli 1) tak a 2) bo tak preferujesz to spoko. Może to wyjść kto wie, natomiast odradzam Ci tego.

Czemu tak uważam? Piszesz o obawach - i to ma sens. Lepiej poznawaj dziewczyny w swoim wieku, "na żywo". Zrobisz jak uważasz.

25

vellg napisał/a:

Skarbie, nie jestem starej daty. Ale coś takiego jak związek przez internet nie istnieje, chyba że w gimnazjum. Do związku potrzebna jest fizyczna obecność. Jak dorośniesz, to przestaniesz żyć bajkami.
Związki przez internet mają się dobrze? Serio? I nikt się nigdy na żywo nie widział?

....ze sie tak brzydko wtrące wink Mąż 6 lat młodszy,  dzieci juz sa. Poznalismy sie przez Internet,  spotkaliśmy po okolo roku "znajomości ".... Fakt, byl po 20tce wink

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

26

Leila01 napisał/a:
vellg napisał/a:

....ze sie tak brzydko wtrące wink Mąż 6 lat młodszy,  dzieci juz sa. Poznalismy sie przez Internet,  spotkaliśmy po okolo roku "znajomości ".... Fakt, byl po 20tce wink

Oni się nie spotkali jeszcze mimo dwóch lat znajomości, więc jednak to nie to samo wink

27

Jasne, każdy, kto się z Tobą nie zgadza jest koło 30tce i życia już nie rozumie big_smile

tu jest też pytanie, gdzie są jej rodzice, skoro dziewczyna miała 14-15 lat, a oni nie mieli nic przeciw temu, że do niej do domu przyjeżdżał 18-19 latek, jej chłopak. To już jest duża różnica w tym wieku.

28 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-07 06:54:58)

Leila01 napisał/a:

No tak - sama piszesz, że to był rok znajomości, a nie związku smile Więc wszystko się zgadza smile
Nie chodziło mi o sposób poznania się, tylko o nazywanie internetowej pisaniny "związkiem"... smile Związek - owszem - może z tego wyjść później, czemu nie - ale jak można być w związku z monitorem i klawiaturą?

GG 66781850

29

O, identyczny watek chyba założyłeś na wizażu? Jakbyś miał 26 a dziewczyna 20 to nie byłoby problemu. Tak to trochę słabo to wygląda. Poza tym problemy z depresją. Takiej dziewczynce pewnie łatwo zawrócić w głowie zrozumieniem dla jej problemów. Możliwe, że jeżeli uda jej się z tego wyplątać to nie będzie już Tobą zainteresowana tylko zajmie sie prawdziwym życiem.

Poza tym nie widzieliście się, gadacie tylko przez internet i telefon i mówisz o wielkiej miłości już?

30

Chłopie,  dlaczego nazywasz związkiem coś, co nim nie jest?
I jeśli dziewczyna twierdzi, że jest dojrzała, wcale nie znaczy, że tak jest. Też mogę Ci powiedzieć, że mam 16 lat, jestem po mega przejściach, a dojrzałością dorównuje paniom po 40-stce. I co? I nic, więc nie oburzaj sie, jak ktoś pisze, co myśli o wirtualnych ,,związkach".

Wracając do Twojego głównego dylematu. 6 lat to dla 16-letniej dziewczyny sporo, niewyobrażalnie dużo. Gdyby miała chociaż lat 20-21; nie byłoby aż takiego problemu.
Pójdzie do licemum, poznaj chłopaków w swoim wieku, a Ty pozostaniesz jej dobrym, wirtualnym kolegą, z którym najpewniej kontakt zaniknie do momentu, aż nie zerwie z poznanym w szkole chłopakiem. Coż, toż bto normalna kolej rzeczy i żadna ,,dojrzałość" tego nie zmieni, nie zatrzyma hormonów.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

31

Okej, szczerze. Napisze Wam coś co ukryłem bo się troche tego no obawiam.

Poznaliśmy się 2 lata temu, sam to napisałem. To w żadnym wypadku nie była nawet przyjaźń, czasami rozmawialiśmy, nawet nie codziennie, nawet nie raz w tygodniu. Przez ten cały czas WSZYSCY z internetu myśleli że jest po prostu starsza, sama tak mówiła, bała się przyznać.

Zachowywała się dojrzale bardzo, rozmawiała dojrzale, oraz wyglądała na starszą. Gdy była rok ze swoim chłopakiem, przez internet - z którym się spotykała, przyjezdzał do niej na noc, nie, nie uprawiali seksu. Wszystko było okej, był starszy od niej o 4 lata. Gdy mu sie przyznała po 5 misiącach związku, to ją wszędzie poblokował, był bardzo zdenerwowany, ona nie mogła tego znieść, w koncu po miesiacu wrócili do siebie.

Bała się, że ze mną będzie podobnie, że ja zostawie bo jednak jestem od tamtego chlopaka starszy o 2 lata. Powiedziala mi to dopiero teraz.

Rozumiem, zakochałem się w osobie 19 letniej prawie, teraz okazało się że ma 16. Mam ją zostawić? Kocham ją tak samo cholernie mocno, zwiększyły się tylko obawy..

32

Czyli "zakochałeś się" w dziewczynie, która na wejściu Cię okłamała w tak podstawowej sprawie - i na dodatek nie Ciebie pierwszego - i nadal twierdzisz, że jest to osoba niezwykle dojrzała?

GG 66781850

33 Ostatnio edytowany przez diana45 (2019-01-07 13:39:58)

Ale co to zmienia? Nawet jej"dojrzałość" nie zmienia faktu że to co nazywasz "związkiem" ,koło związku nawet nie leżało.Miłości tez nie ma,tak Ci się tylko wydaje.Dzieli Was odległość,nie wiem jaka,ale nawet jeśli masz swoje pieniądze na dojazdy i atrakcje to jej rodzicom może sie niespodobac ten wasz "związek".Pomyślałeś o tym?
I zanim stwierdzisz że jestem za stara by coś zrozumieć,zauważ że wszyscy piszą Ci to samo,nikt się nie zna?

34 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-01-07 14:30:07)

Dziewczyny w wieku 16 lat często szukają potwierdzenia swojej atrakcyjności w oczach dużo starszych mężczyzn udając starsze, niż są. I wiesz jaką powinny otrzymać informację zwrotną? Że dorośli faceci nie są zainteresowani dojrzewającymi dziećmi, szukającymi granic.
Bo tym jest właśnie jej szczeniackie zachowanie - szukaniem granic.
Tak jak dwulatkowi, któremu powiesz, że nie wolno wsadzać palców do gniazdka z prądem, co pierwsze zrobi? Poleci sprawdzić, czy na prawdę nie wolno.
Tak samo ona sprawdza, gdzie są granice dla 16-latki. I co? Zjawiłeś się TY. Dwudziesto-dwu letni mężczyzna, który jest dorosły. I dał się nabrać na jej dziecięce zagrywki.
W chwili, gdy dowiedziałeś się ile ma lat powinieneś powiedzieć jej "nie".

35

Autor nie powiedział jej ,,żegnaj", ponieważ bardzo ją kocha. To nic, że go okłamała.

A tak poważnie: po co zakładać temat, skoro twardo obstaje się przy swoim, a wszyscy wokół nie mają racji? Rób, autorze, jak uważasz.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

36

Pedofil! Zgłaszam sprawę do prokuratury, o ile moderatorzy na tym forum nie przekażą organom ścigania Twojego adresu IP.

37

Prosze o zamknięcie tego tematu.

38

Nie ma powodów do zamknięcia tematu, w którym toczy się aktywna dyskusja Autorze.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 1 do 38 z 40 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek - 6 lat różnicy. Co z tym..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018