Rozstanie z dziwnych powodów. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie z dziwnych powodów.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez Hope77 (2019-01-02 10:05:15)

Temat: Rozstanie z dziwnych powodów.

Cześć dlaczego związki są tak trudne. Niestety jestem zmuszony zasięgnąć waszych porad i poznać punkt widzenia kobiet.

Od początku, z moja już w sumie byłą dziewczyną byliśmy około 4 miesiące, wszystko w sumie cud miód orzeszki jeśli chodzi o związek i każdy jego aspekt. Nie było żadnej zazdrości kontrolowania, naprawdę zdrowa relacja, każdy robił swoje, to co lubi ale też robiliśmy dużo rzeczy razem, bez jakiś większych kłótni (w sumie nie przypominam sobie żebyśmy się pokłócili). Wszystko naprawdę się mega układało, ale to też dlatego ze naprawdę dobrze się dogadywaliśmy, było tez dużo zaufania, ale.

Sylwester, od rana jakieś dziwne pisanie itd. bo bolał ją brzuch rozmawialiśmy przez telefon nawet normalnie, ja ogólnie zajmowałem się przygotowaniem sylwestra u mnie w domu bo jak przecież jak ona miała grypę żołądkowa to sam sobie z tym poradzę i niech tylko odpocznie do wieczora. Jednak o 17 napisała do mnie ze musimy porozmawiać ( to już było dziwne) wiec zapytałem czy będzie później u mnie a ona ze nie.

Wiec spotkaliśmy się o 20 w sumie na jakieś 10 min ( nie ukrywam ze bylem zły).

Argumenty z jej strony to to ze musimy się rozstać bo ona za te 3 miesiące kończy studia i prawdopodobnie wyjeżdża albo do rodziców za granice albo do innego miasta bo tam będzie mieć prace (prawdopodobnie).

Sytuacja o tyle dziwna ze nie rozmawiał ze mną o tym, decyzje podjęła niby sama i myślała już kilka dni, tylko tyle mi powiedziała, nie chciałem ciągnąć tematu wiec się pożegnałem normalnie i odjechałem.

Ale to wszystko jest tak bardzo dziwne bo wcześniej całkiem inaczej mówiła, ze wraca tutaj do rodzinnej miejscowości itd. bo tu jest jak to mówiła jest jej życie, nawet co do tego mnie zapewniała a tu tak nagle taka sytuacja. Bez rozmowy tylko podjęłam decyzje i tyle. Na Szczepana bylem jeszcze u niej w domu z rodzina ona u mnie a później fajne chwile...

Uprzedzę pytania, nie sylwestra przesiedziała sama w domu i wiem ze nie ma innego faceta bo jednak nie jest taka (wiem też z innego źródła).

Co mogę teraz zrobić, świeża sprawa. Dać jej zatęsknić tydzień? czy może np. w piątek się odezwać ze chce na ludzie porozmawiać bo jednak 10 min rozmowy na parkingu to chyba słabo.

A i jeszcze jedno, teraz na weekendzie jadę na kawalerski a za tydzień jest wesel na które mielimy iść razem... (ona nawet wybierała sobie sukienkę)...

Dziwne to wszystko.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie z dziwnych powodów.
Hope77 napisał/a:

Cześć dlaczego związki są tak trudne

Związki czy rozstania ?

3

GwiezdnyPył napisał/a:
Hope77 napisał/a:

Cześć dlaczego związki są tak trudne

Związki czy rozstania ?

W sumie to jedno i drugie, wydaje Ci się wszystko ok a tu nagle zaskoczenie.

4

Powiedziała, że koniec to koniec i tyle. 4 miesiące to mało, widocznie stwierdziła, że to nie to.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Moim zdaniem powód rozstania był zupełnie inny, a to była tylko wymówka wymyślona na poczekanie, bo przecież musiała podać jakiś powód rozstania.
Ja bym się z nią spotkała, zażądała szczerości która Ci się należy. A potem bym odpuściła - to ona potem będzie żałowała i zastanawiała się, czy podjęła dobrą decyzję.

Gdy czujesz się wypalony, pamiętaj, że feniks odradza się z popiołów.

6

Natka_ napisał/a:

Moim zdaniem powód rozstania był zupełnie inny, a to była tylko wymówka wymyślona na poczekanie, bo przecież musiała podać jakiś powód rozstania.
Ja bym się z nią spotkała, zażądała szczerości która Ci się należy. A potem bym odpuściła - to ona potem będzie żałowała i zastanawiała się, czy podjęła dobrą decyzję.

Tak też właśnie właśnie myślę, bo to trochę taki dziwny powód i ze tak nagle. Jak jeszcze kilka dni wcześniej była całkiem inna gadka i ustawianie kosmetyczki przed weselem.
Wydaje mi się ze spotkanie do dobry pomysł ze spotkaniem, oczywiście nie mam zamiaru jej do niczego namawiać i przekonywać. W ogóle nie miałem ochoty się już wcale spotykać ale już po opadnięciu emocji myślę ze to dobry pomysł.
Ciekaw jestem czy będzie w stanie mi coś więcej powiedzieć.
Tylko zaiwaniam się czy spotkać się np jutro, czy przeczekać jeszcze tydzień?

7

Ja bym spotkała się jak najszybciej, żeby nie myśleć non stop tylko o tym i żeby te myśli nie przytłaczały mnie jeszcze przez tydzień.

8

Natka_ napisał/a:

Ja bym spotkała się jak najszybciej, żeby nie myśleć non stop tylko o tym i żeby te myśli nie przytłaczały mnie jeszcze przez tydzień.

Dzięki za radę. Tak tez zrobię. Bo teraz jednak zostałem z samymi pytaniami i przypuszczeniami.
Bo jakoś ciężko mi uwierzyć w jej wymówkę.
O tyle też dziwne że nie było żadnych przesłanek do tego co się stało i nawet jej najlepsza przyjaciółka jest w szoku...

9

Daj znać, co powiedziała. smile

10

Spotkanie to był jednak dobry pomysł. Faktycznie pretekst wymyślony został na poczekaniu.
Bo chciała wsiąść winę na siebie i żebym nie drożył tematu.

Sprawa jest jednak innego kalibru.
Jednak będąc na Szczepana u niej w domu, przesadziłem niesuty trochę z alkoholem i narobiłam kilka głupot które naprawdę bardzo nie spodobały się jej rodzicom (czego ja wgl nie pamiętam), najdziwniejsze jest to ze ja nigdy tak nie mam i pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się tak upić żeby nic nie pamiętać.
My wytłumaczyliśmy sobie wszystko i jej już w porządku ale.... no własnie.
Pozostaje kwestia przeproszenia w jakiś sposób rodziców i mam na to tylko 2 dni bo niestety wyjeżdżają z kraju na kilka miesięcy.
Tylko najgorsze jest to jak to zrobić? tzn. w jaki sposób.

11

Hope77 napisał/a:

Spotkanie to był jednak dobry pomysł. Faktycznie pretekst wymyślony został na poczekaniu.
Bo chciała wsiąść winę na siebie i żebym nie drożył tematu.

Sprawa jest jednak innego kalibru.
Jednak będąc na Szczepana u niej w domu, przesadziłem niesuty trochę z alkoholem i narobiłam kilka głupot które naprawdę bardzo nie spodobały się jej rodzicom (czego ja wgl nie pamiętam), najdziwniejsze jest to ze ja nigdy tak nie mam i pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się tak upić żeby nic nie pamiętać.
My wytłumaczyliśmy sobie wszystko i jej już w porządku ale.... no własnie.
Pozostaje kwestia przeproszenia w jakiś sposób rodziców i mam na to tylko 2 dni bo niestety wyjeżdżają z kraju na kilka miesięcy.
Tylko najgorsze jest to jak to zrobić? tzn. w jaki sposób.

Kwiaty dla mamy, whisky dla taty.
Szczera rozmowa o tym, że nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że to robiłeś, i że niepotrzebnie doprowadziłeś się do takiego stanu. Przeproś za swoje gówniarskie zachowania, powiedz, że nie jesteś taki jak po alkoholu i że zrobisz wszystko, żeby oni sami zaczęli tak myśleć.
Jeśli nie umiesz pić z głową to nie pij, tym bardziej w ważnej dla Ciebie sytuacji, gdzie są rodzice Twojej dziewczyny i łatwo  o potknięcie.
Jest nauczka na przyszłość, wyciągnij z tego lekcje.
Dodatkowo poważna rozmowa z dziewczyną o tym, że jak coś się jej nie podoba to ma to powiedzieć prosto w twarz, a nie ukrywać się z tym po kątach a Ty masz się domyślać o co chodziło. Rozstawanie się z byle powodu to zabawa na poziomie gimnazjum, chociaż rozumiem że rodzice pewnie mieli jakiś wpływ na jej decyzję.

12

Najgorsze jest to że ja chce przyjechać i przeprosić jej rodziców, bron boże do niczego nie namawiać tylko przeprosić, ale moja dziewczyna mi odradza i mówi ze to zły pomysł.
Jak dla mnie jest to porostu szczeniackie chowanie głowy w piasek i ucieczka od problemu.

13

Hope77 napisał/a:

Najgorsze jest to że ja chce przyjechać i przeprosić jej rodziców, bron boże do niczego nie namawiać tylko przeprosić, ale moja dziewczyna mi odradza i mówi ze to zły pomysł.
Jak dla mnie jest to porostu szczeniackie chowanie głowy w piasek i ucieczka od problemu.

Oczywiście że tak.
Dziewczyna ma obawy i odradza, bo nie wie jak rodzice się zachowają w tej sytuacji.
Ja bym zrobiła tak jak napisałam.

14

Natka_ napisał/a:
Hope77 napisał/a:

Oczywiście że tak.
Dziewczyna ma obawy i odradza, bo nie wie jak rodzice się zachowają w tej sytuacji.
Ja bym zrobiła tak jak napisałam.

Prosi mnie żebym tego nie robił. Tylko nie wiem czego ona akurat się boi.
A nie przepraszając teraz dopiero wyjdę na skończonego d***a.
I nie wiem co mam teraz zrobić.

15

Hope77 napisał/a:

Prosi mnie żebym tego nie robił. Tylko nie wiem czego ona akurat się boi.

Napisałam Ci czego dwie wiadomości wyżej smile

16 Ostatnio edytowany przez trzezwy (2019-01-06 08:58:48)

Hope77 napisał/a:

To zly pomysl,bo to kolejna wymowka.Przyjedziesz do nich a oni Ci powiedza ze wcale sie nie obrazili.I prawda wyjdzie na jaw.

Ale najczesciej powodem jest ktos inny,nowy.Ewentualnie sam to zabiles przez swoje zachowanie.Czyli pierwsze i drugie.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie z dziwnych powodów.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018