rozstanie,zdrada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » rozstanie,zdrada

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: rozstanie,zdrada

witam, potrzebuje rady jak poradzić sobie z rozstaniem.Byłam z moim partnerem 14 lat.Najperw bylam jego kochanka-10 lat.Przez ostanie cztery mieszkaliśmy razem,juz raz mnie zostawil,po dwoch miesiacach wrocil.Mialo byc dobrze.Niestety on ciągle ugania sie za kobietami.Dodam, ze razem pracujemy,on jest moim szefem.Nawet w pracy probuje romansowac.Zdradzil mnie z kolezanka z pracy,oczywiście powiedzal ze to nic nie znaczy.Ciagle cos kombinuje,pisze smsy typu jesteś cudowna,myśle o tobie do swojej sekretarki.Proponuje romanse,i caly czas mowi,ze to nic nie znaczy.Mysle,ze nigdy nie traktowal mnie powaznie, chociaz nawet teraz mowi , ze mnie kocha.Czuje sie upokozona,oszukana.Jest mi bardzo cieżko,ale psychicznie jestem wykonczona,ciaglymi awanturami z mojej strony.Boje sie zycia bez niego,zapewnia mi dobra sytuacje finansowa.Co o tym sadzicie?

2

Odp: rozstanie,zdrada

Sądzę, że powinnaś go spuścić w kanał !!

3

Odp: rozstanie,zdrada

tylko,ze ja go kocham, a przynajmniej tak mi się wydaje.Boje sie samotności.Dziekuję za zainteresowanie.Już mi humor poprawl.

4

Odp: rozstanie,zdrada

Oj tam oj tam. A za co go tak kochasz? Zakochasz się w innym. Lepszym. Wiernym. Ot co wink

5

Odp: rozstanie,zdrada

Przyzwyczaiłam sie do bardzo dobrego życia, teraz będę musiala zacisnąc pasa.Nie ukrywam, że tego też się boję.Mam 43 lata i zaczynam wszystko od nowa.Nie ukrywam,że życie w pojedynkę przeraża mnie.Potrzebuję teraz wsparcia.Mieliśmy wspolnych znajomych,wszyscy go lubią bo są w jakiś sposób uzaleznieni finansowo,on jest im potrzebny.Boję się ,że zostanę całkiem sama.

6

Odp: rozstanie,zdrada

Ewa43o, nawet jeżeli zostaniesz sama, będziesz miała swoją godność! Bycie z kobieciarzem to nic dobrego ani przyjemnego. Miałem podobną sytuację - byłem w takim "niby związku" z dziewczyną, która ciągle kokietowała, lubiła prowokować (co prawda delikatnie, ale jednak) mężczyzn, uśmiechać się wyzywająco na ulicy... Po rozstaniu (z mojej inicjatywy) było mi bardzo ciężko, ale świadomość właśnie tego, że nie dałem się więcej tak traktować pomogła mi najbardziej!

Masz kwalifikacje (skoro pracujesz), postaraj się zmienić miejsce pracy. Poznaj nowych ludzi, uniezależnij się także finansowo. Zobaczysz, że wszystko kupione przez siebie, może i gorsze, niemarkowe czy po prostu przecenione smakuje lepiej, niż to opłacone ciągłą niepewnością o wierność partnera.

7

Odp: rozstanie,zdrada

Masz racje,muszę sobie z tym poradzić.Jestem atrakcyjną kobietą a na dzień dzisiejszy moje poczucie wartości jest bliskie zeru.Tylko ,że ciężko być samemu.

8

Odp: rozstanie,zdrada

Tylko dlatego, że odważyłaś się odejść od niego (po tylu latach, takiej wygodzie) świadczy o tym, że masz charakter. Sam ten fakt powinien podnosić Ci poczucie własnej wartości. Uświadom sobie, jak wielki krok (na który masę kobiet nie stać) właśnie zrobiłaś.

9

Odp: rozstanie,zdrada

Może w końcu będę spokojnie żyć,bo do tej pory ciągle się bałam.Jesteś bardzo młodym człowiekiem,ale nawet nie wiesz ile slowa otuchy teraz dla mnie znaczą.Podziwiam za mądrość życiową, którą masz.Mi jej zabrakło w pewnym momencie mojego życia, dlatego jestem teraz w takiej sytuacji.

10

Odp: rozstanie,zdrada

Z każdej sytuacji da się wyjść! Trzymam kciuki wink I dziękuję za bardzo miłe słowa!

11

Odp: rozstanie,zdrada

dzięki

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » rozstanie,zdrada

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024