Czy to rebound? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Czy to rebound?

Cześć,

Jestem tu nowa. Dowiedzialam się od mojego byłego, ze w miesiąc po zakonczeniu 3 letniego zwiazku (bardzo intensywnego pod kazdym wzgledem), rozpoczął nową relację. Sam twierdzi - ze nie chce nikogo w swoim zyciu, sypia z nią ale ona nic dla niego nie znaczy. Że nie wie czego chce i musi poukladac sobie zycie ale do tego czasu nie chce zyć w zwiazku. Co zatem robi w jego zyciu ta dziewczyna?
Sprawa jest jasna, my juz nie bedziemy razem - ale nie rozumiem jej roli w tym wszystkim

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy to rebound?
mimigra napisał/a:

Cześć,

Jestem tu nowa. Dowiedzialam się od mojego byłego, ze w miesiąc po zakonczeniu 3 letniego zwiazku (bardzo intensywnego pod kazdym wzgledem), rozpoczął nową relację. Sam twierdzi - ze nie chce nikogo w swoim zyciu, sypia z nią ale ona nic dla niego nie znaczy. Że nie wie czego chce i musi poukladac sobie zycie ale do tego czasu nie chce zyć w zwiazku. Co zatem robi w jego zyciu ta dziewczyna?
Sprawa jest jasna, my juz nie bedziemy razem - ale nie rozumiem jej roli w tym wszystkim

A czemu Ciebie to interesuje w ogóle?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Zgadnij! smile

Caly czas mi powtarza, ze on wie ze musi sie zmienic, ze nas powrot nie mialby sensu bo on nie "ogarnął zycia" i popelnilibysmy te same błedy, nie przeanalizowal i nie wyciagnal wniosków (zyciowo rzeczywiscie jest w duzym dołku).

4

Zaraz spotkasz kogoś sama i się dowiesz.

-

5

Burzowy napisał/a:

Zaraz spotkasz kogoś sama i się dowiesz.

No nie wiem, na razie nie jestem gotowa na spotykanie kogos kto mógłby odegrac jakas istotna rolę w moim zyciu

6

I ona też nie odgrywa żadnej istotnej. To przytulanka - miś. I jednocześnie zabawka erotyczna.

-

7

Burzowy napisał/a:

I ona też nie odgrywa żadnej istotnej. To przytulanka - miś. I jednocześnie zabawka erotyczna.

Hmmm, czyli rebound.
Ciekawa jestem jak czesto tego typu relacje przeradzaja sie w cos wiekszego.
Czy to w ogole pomaga w okiełznaniu zycia? Z mojej perspektywy wyglada to jak ucieczka przed jakims wysilkiem. Potem wejdzie w kolejny zwiazek juz na powaznie ale bez jakiejs refleksji pojawia sie dokladnie te same problemy...

8

Ale co Tobie do tego? To już nie Twoja sprawa. Dziwię się, ze były nie pogonił Cię za wścibstwo..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

9

Ela210 napisał/a:

Ale co Tobie do tego? To już nie Twoja sprawa. Dziwię się, ze były nie pogonił Cię za wścibstwo..

To wyszlo podczas szczerej rozmowy - nie bylo nachalnych pytań.
Interesuje sie tym bo ten rozdzial jest jeszcze niezamkniety dla mnie

10

Ja powiem tylko tyle. Nie wierz w każde jego słowo. A widzę, że to co Ci powiedział na odchodne, bardzo sobie wzięłaś do serca. A chyba nie warto. On nie przemyśli waszego związku i niczego nie zmieni.

11

balin napisał/a:

Ja powiem tylko tyle. Nie wierz w każde jego słowo. A widzę, że to co Ci powiedział na odchodne, bardzo sobie wzięłaś do serca. A chyba nie warto. On nie przemyśli waszego związku i niczego nie zmieni.

Pewnie masz racje. Sytuację mam na tyle opanowaną że zyję juz normalnie - wiec pozwalam na naturalne dogaśnięcie tego ostatniego płomyka nadziei

12

mimigra napisał/a:
Ela210 napisał/a:

To wyszlo podczas szczerej rozmowy - nie bylo nachalnych pytań.
Interesuje sie tym bo ten rozdzial jest jeszcze niezamkniety dla mnie

rozumiem..
Jeśli to z Twojej strony wyszła inicjatywa rozstania- a czujesz że to błąd- to powiedz mu o tym
Jak z jego, nie spotykaj się, nie wgłębiaj- szkoda nerwów.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

13

Rebound? co to znaczy?

14

1990rusałka napisał/a:

Rebound? co to znaczy?

Autorka naoglądała się poradników jak odzyskać ex i tam często jest mowa o tzw. związkach "rebound"... kiedy ktoś odchodząc od kogoś wchodzi płynnie w nowy związek.... takie związki wg "kołczów od randek/odzyskanie ex" , rzadko trwają więcej niż 3 miesiące...  takie dawanie nadziei ludziom którzy rozpaczliwie poszukują światełka w tunelu na odzyskanie kogoś... zamiast spożytkować czas na samym sobie, to żyją myślą powrotu.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018