Nienawidzicie ich ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nienawidzicie ich ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Nienawidzicie ich ?

Nie wiem czy taki temat już był, ale jeśli tak to przepraszam.

Chciałabym poznać waszą opinię dziewczyny. Czy po zerwaniu, bolesnym zerwaniu nienawidzicie swoich byłych czy odpuściłyście im i traktujecie ich neutralnie ? Robicie im świństwa ? Mścicie się czy po prostu wybaczyłyście im odejście ? Czy wasi wspolni przyjaciele traktują was tak samo ? A jak do was odnoszą się przyjaciele byłego - obarczyli winą was czy podchodzą do was na luzie ??

Głownie chodzi mi tutaj o przypadki dziewczyn, porzuconych w chamskich okolicznościach. Jeśli ktoiś rozstał się z byłym partnerem w zgodzie to oczywiście obywa się bez tych wszystkich chamskich zagrywek.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nienawidzicie ich ?

Ja po bolesnym zerwaniu nie myślę jak zemścić się na byłym, lecz jakby tu o nim najszybciej zapomnieć..
Po co tracić energię na robienie świństw! Największą zemstą jest olanie takiego faceta i nie przejmowanie się nim. Przyjaciele powinni Cię jeszcze wesprzeć, jeśli nie to co to są za przyjaciele??
Jego znajomymi się nie przejmuj, to nie jest ich sprawa, czemu się rozstaliście, ja bym miała to gdzieś kogo obarczą winą, niech pilnują swojej d..y:))

3

Marika a kto zerwał ?? jak to u was przebiegało ??

U mnie z inicjatywą zerwania wyszlismy w sumie wspólnie, ale na ten drastyczny krok zdecydował się on. Było nieprzyjemnie, zachował się jak świnia. Rzucał tekstami, że jest wiele rybek w morzu, a on mi nie obiecywał, że się ze mną ożeni....

4

Chcialabym Go znienawidzić, ale nie potrafię, mimo ze ma juz inna... Zycze mu w sumie szczescia... chociaz serce krwawi a z oczu plyna lzy...

5 Ostatnio edytowany przez aalleexxiiss (2010-04-04 10:25:53)

Ja właśnie tego nie rozumiem, jak można w ten sposób rozstawać się z drugą osobą? hmm Po co te chamskie hasła?

maroczanka A to był jakiś ku temu konkretny powód że się rozstawaliście czy po prostu nie układało się i tyle? Ile byliście razem jeśli moge spytać?

Wprawdzie jestem od ponad 3 lat w szczęśliwym związku to wiem jak to jest bo też się z moim facetem rozstawalam. Wiem jak to jest. Kiedyś ze mna zerwał (ni stąd ni z owąt) [to było jakieś 2 lata temu] to nie wiedziałam kompletnie co mam zrobić. Chciałam o nim zapomnieć, dać sobie z nim spokuj ale mimo że nie byliśmy razem to chciałąm wszystko o nim wiedzieć (co robi, z kim sie spotyka, z kim pisze) chociaż bardziej mnie to raniło. Ale na szczeście wszystko dobrze się skończyło i wróciliśmy do siebie. (już nie mamy takich akcji [jak narazie tongue ])

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..

? ? ? Kacperek ? ? ? ur. 31.05.2011r - SN, g 00:15, 3110 g, 52 cm :*

6

aalleexxiiss - byliśmy razem 2,5 roku. W sumie nie wiem czemu on ze mną zerwał. Mówił, że mnie kocha, że wszystko w porządku. Wpadł w inne towarzystwo i dostrzegałam w nim negatywne zmiany. Chodziliśmy do jednej klasy w liceum, na początku tworzyliśmy paczkę przyjaciół z innymi ludźmi razem, potem on znalazł swoje nowe towarzystwo. Doszła do tego pewna dziewczyna, z którą on non stop się spotykał. Traktował ją lepiej ode mnie " lepiej mi się z nią rozmawia, jesteś okropna,  a ona taka miła" itp Potem doszło do nie wiem czy Cie kocham. Po wakacjach wrócił juz jako inny człowiek. Nie widzieliśmy się prawie 2 miesiące. I zerwał. Przez 2 lata było dobrze, naprawdę dobrze. Ostatnie pół roku dał mi popalić....:/ i dlatego go nienawidzę, za te jego wszystkie chamskie dogryzki, za to, że w tym okresie czasu traktował mnie jak ścierkę, a ja robiłam wszystko żeby go zrozumieć, odbudować nas związek. Oczywiście, tłumaczyłam go, bo jak toi tak.....cudowny chłopak zamienia się w potwora z najgorszych koszmarów. Nienawidzę go za to jak mnie wykorzystał i porzucił. Najpierw kocham Cię, życia sobie bez Ciebie nie wyobrażam, a potem jest wiele rybek w morzu. Co to ma być ?! Mój były to totalna porazka.

7

Nie nienawidzę żadnego ze swoich byłych. Wychodzę zresztą z takiego założenia, że rozdrapując jakieś stare historie, nie można naprawdę iść naprzód. "Rozczarowania się pali, a nie balsamuje". I powiem Ci, że nic chyba nie daje większej satysfakcji niż zobaczyć "błysk żalu w oczach byłego", a to można uzyskać tylko wtedy, kiedy się żyje bez niego - również bez nienawiści do niego.

Mam kilka koleżanek, u których zaczęło się od porozstaniowego żalu, a skończyło na coraz bardziej żałosnych zemstach - przykro na to patrzeć.
Z własnego doświadczenia wiem, że to, jak nas po rozstaniu traktują wspólni znajomi zależy w głównej mierze od tego, czy istniejemy jako samodzielni, wolni ludzie, czy może też wciągamy ich w poszukiwanie winnego, wypytywanie o obecne życie byłego i tym podobne akcje.
Dlatego zdrowo jest nabrać dystansu i przestać tracić nerwy na palanta, który nie był tego warty... Bo można na tym jedynie zyskać, własne zdrowie i dobre samopoczucie smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

8

Wiesz ja miałam zawsze taką swoją zasadę i choć było mi nie raz bardzo żle i ból doskwierał to nigdy tego nie okazywałam ładny makijaż,szpileczka,mini itd pokazywałam facetom ze jestem ponad to że jestem panią i nie są w stanie mnie zranić.Chodziło o to żeby im pokazać że nie są panami świata i tyle nie ty będzie inny

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nienawidzicie ich ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018