Chory facet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Chory facet

Spotykam się z pewnym facetem od kilku tygodni. Poznaliśmy się przez internet. Wszystko fajnie się rozwijało. Zaproponował Sylwestra. Żadne z nas nie chciało go spędzić na moście więc zaproponował swój dom. Ja po przemyśleniu tego, zapytałam czy możemy u mnie, bo będę czuła się swobodniej. On na to przystal, bo stwierdził że moje samopoczucie jest ważne. Natomiast dwa dni przed się rozchorowal. Jest ponoć totalnie rozłożony. I napisał że musi odwołać naszego wspólnego Sylwestra. Chcę zaznaczyć, że właśnie od tych dwóch dni jego zainteresowanie tą znajomością spadało, nie pisze w taki sposób i tak często jak wcześniej. Zapytałam co w takim razie z naszą znajomością, a on ze dalej chce się ze mną spotykać i nie spędzanie sylwestra ze sobą nie ma nic wspólnego. Po prostu źle się czuje. Co Wy myślicie na ten temat?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-12-31 11:19:53)

Odp: Chory facet

no jak człowiek jest chory, z nosa mu się leje, w gardla ma sztylet, a głowa boli od gorączki to na pewno najważniejszą dla niego rzeczą jest pisanie do Ciebie.
Ogarnij się wink

edycja:
a jeden temat to nie wystarczy?
https://www.netkobiety.pl/t116070.html
https://www.netkobiety.pl/t116133.html

3

Odp: Chory facet

Ma inną opcję na sylwestra i nie starczyło mu odwagi się przyznać, takie moje zdanie. Bo katar czy grypę przez dwa dni się wyleczy, szczególnie że chodzi o młodą osobę

4

Odp: Chory facet
PodPseudonimem napisał/a:

Ma inną opcję na sylwestra i nie starczyło mu odwagi się przyznać, takie moje zdanie. Bo katar czy grypę przez dwa dni się wyleczy, szczególnie że chodzi o młodą osobę

Propsy dla Ciebie, ja się leczę już 4 dzień. Po 2 dniach to byłam w stanie wstać z łóżka bez zawrotów głowy wink ale i tak sylwester to ostatnia rzecz, o jakiej marzę.
Jest takie powiedzenie, że nieleczony katar trwa tydzień, a leczony 7 dni. Ja się facetowi nie dziwię, że mu się nie chce z Autorką za bardzo spotkać.
Dziwię się Autorce, że to już trzeci temat, w którym niesamowicie analizuje jego zachowanie zamiast wrzucić na luz i przyjąć to, co będzie.

5

Odp: Chory facet

Ja mam grypę raz na kilka lat. Jednak jak już mam, to tydzień nie mogę się ruszać. Może ma to samo?

6

Odp: Chory facet

To już trzeci (!!!) wątek który zakładasz, by pisać o tym samym mężczyźnie hmm
Przestań w końcu zaśmiecać forum i zacznij stosować się do regulaminu, który wyraźnie zabrania klonowania tematów.
Uprzedzam, że następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Moderator IsaBella77

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024