Jak powiedzieć koleżance o tym, że facet ją zdradza? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak powiedzieć koleżance o tym, że facet ją zdradza?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Jak powiedzieć koleżance o tym, że facet ją zdradza?

Mam koleżankę, którą bardzo lubię. Pracuje jako pielęgniarka w szpitalu dziecięcym. To dobra dziewczyna. Ostatnio spotkałam jej faceta na mieście z inną kobietą, jak się z nią całował. Niestety, mnie zobaczył i zagroził mi, że jeśli cokolwiek jej powiem, to mnie tak urządzi, że go popamiętam. Koleś ma też konto na Tinderze. Moja koleżanka pracuje w innym mieście, więc on cały czas doprawia jej rogi.  Boję się, że może ją czymś zarazić... Tym bardziej, że starają się o dziecko. Jak jej o tym powiedzieć, by mnie nie pobił ani okaleczył? Chcę dla niej jak najlepiej, ale sama nie chcę oberwać. Jego była dziewczyna została przez niego dotkliwie pobita, więc umie zrobić krzywdę kobiecie. Myślałam, żeby pogadać z bratem koleżanki. Powiedzieć mu o tym Tinderze i poprosić, aby założył lewe konto i sam sprawdził, czy go wykryje. Niech jej sam powie o swoim odkryciu, nie wplątując mnie w tę historię...

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jak powiedzieć koleżance o tym, że facet ją zdradza?

hmm pogadać z bratem koleżanki aby prewencyjnie spuścił mu wpier*** jako pierwszy??
Pobił dotkliwie swoją dziewczynę i jaką poniósł karę?
Jeżeli się boisz to nie rób nic aleee... jeżeli wkurzają cie takie gnidy i masz kogo poprosić o pomoc to wyślij kolegów z prośbą żeby następnym razem grzeczniej z tobą rozmawiał. A jeżeli nie masz nikogo to i tak myślę że gość więcej gada niż robi i jak cała okolica dowie się jak traktuje swoją dziewczynę oraz że ci groził to chyba będzie jasne co się z nim stanie jeśli cokolwiek ci zrobi.

3

Lobuz kocha najbardziej. Znajdz najbardziej rozgarnietego czlonka jej rodziny i delikatnie powiedz o sprawie.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

4 Ostatnio edytowany przez marfa_a (2018-12-31 18:04:25)

krolowachlodu87 napisał/a:

hmm pogadać z bratem koleżanki aby prewencyjnie spuścił mu wpier*** jako pierwszy??
Pobił dotkliwie swoją dziewczynę i jaką poniósł karę?
Jeżeli się boisz to nie rób nic aleee... jeżeli wkurzają cie takie gnidy i masz kogo poprosić o pomoc to wyślij kolegów z prośbą żeby następnym razem grzeczniej z tobą rozmawiał. A jeżeli nie masz nikogo to i tak myślę że gość więcej gada niż robi i jak cała okolica dowie się jak traktuje swoją dziewczynę oraz że ci groził to chyba będzie jasne co się z nim stanie jeśli cokolwiek ci zrobi.

Dostał karę w zawieszeniu za jej pobicie;/ Teraz mu się to wymazało z kartoteki, więc nawet starał się o pracę w policji.  Mam kolegów, ale myślę, że ich się nie wystraszy. Poprosiłabym jej brata o dyskrecję i powiedziała, że boję się jego reakcji, bo groził mi pobiciem i powiem mu, że on ma konto na Tinderze, sam je może znaleźć i jej pokazać. Ja się po prostu boję, że on jej coś sprzeda;/ Ona jeszcze nie daj Boże zajdzie z nim w ciążę i będzie problem... To jest bardzo zły człowiek. Ale boję się, że brat powie przynajmniej mojej koleżance, że wie to ode mnie, a ona mu to w złości wykrzyczy i on mnie pobije. Boję się go, bo mieszka ulicę obok mnie. Często go widuję. Może mnie pobić lub okaleczyć.

5

Jak pobił byłą i to koleżance nie przeszkadza to sądzę że i nawet kochanki na boku też nie będą.

6

Jeśli jest w nim zakochana to Twoje interwencję mogą jedynie sprowadzić problem na Ciebie. Znasz osoby z jej otoczenia i sama najlepiej wiesz czy warto.

7 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2018-12-31 19:45:13)

To też prawda. Ona równie dobrze może się wszystkiego domyślać. Mało to kobiet, które lubią takich facetów?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

8 Ostatnio edytowany przez balin (2018-12-31 19:54:15)

Jeśli jest zakochana i zaślepiona, to nawet gdy powiesz i tak może nie uwierzyć.

9

Miłycham napisał/a:

Jeśli jest w nim zakochana to Twoje interwencję mogą jedynie sprowadzić problem na Ciebie. Znasz osoby z jej otoczenia i sama najlepiej wiesz czy warto.

Myślę, że warto jej powiedzieć, bo jej brat raczej mi uwierzy, a ona jemu. Nie jest w niego tak ślepo zapatrzona.

10

taaak.. to że pobił kobietę jej nie przeszkadza- a zdrada będzie?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

11

Zazwyczaj tak jest, że gdy wtrąca się osobą trzecia, to niestety para i tak godzi się, ale winnym jest, który się wtrącił.
Twoja koleżanka chyba wie co robi, ten facet ja bije, a ona stara się o dziecko z nim.
Daj sobie spokój. Na koniec albo dostaniesz w łeb, albo posądza cię o to, że lecisz na to jej cudo.
Czas wszystko wyjaśni, a że szkoda tej koleżanki. No szkoda, ale co na to poradzisz?

12

Po prostu - nikomu nic nie mów. To sprawa pomiędzy nimi samymi, Ty się nie wwalaj pomiędzy wódkę a zakąskę.

13 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2019-01-01 17:37:41)

Jacenty89 napisał/a:

Jak pobił byłą i to koleżance nie przeszkadza to sądzę że i nawet kochanki na boku też nie będą.

To samo przyszło mi do głowy. Ja bym się nie związała z facetem, który choćby raz w życiu podniósł rękę na kobietę. Chyba, że ona o tym nie wie. Jeśli wie, a mimo tego z nim jest, to ja bym się nie wtrącała, bo widać jej nie przeszkadzają takie gagatki.

balin napisał/a:

Jeśli jest zakochana i zaślepiona, to nawet gdy powiesz i tak może nie uwierzyć.

To fakt. Skoro stara się z nim o dziecko to jednak jest zakochana, a czy zaślepiona ... tego nie wiemy na 100%. Moze to odebrać jako zazdrość z Twojej strony, potem powie jemu, on się zemści, a jej nawinie makaron na uszy wink .
Jest jeszcze opcja, że jej to niespecjalnie przeszkadza lub jest z nim dla pieniędzy (lub innych korzyści). Nie wiemy co czuje i myśli, jedynie domniemamy.

Nie jestem pewna czy nie chcesz jej uszczęśliwić na siłę. Najpierw warto ją poznać na tyle blisko by poznać jej zdanie na temat zdrad, związków, przemocy domowej, trudnych relacji itp. A potem dopiero wnioskować czy ma sens się wtrącać. To jest tylko koleżanka, a nie bliska wieloletnia przyjaciółka, którą znasz na wylot.
Prawdą jest, ze ten kto się wtrąca najczęściej obrywa najbardziej.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

14

koleżanka koleżanką ale gość groził jej... dlatego właśnie powinna poinformować o tym wszystkich, niech wie że jak coś jej zrobi to będzie na niego a jeżeli koleżanka się dowie z innego źródła a on i tak sobie ubzdura że to ona ich widziała i na pewno ona wygadała?
Ewentualnie można trzymać się od koleżanki z daleka udając że się jej nie zna co chyba byłoby najbezpieczniejsze

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak powiedzieć koleżance o tym, że facet ją zdradza?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018