Nagie fotki w sieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nagie fotki w sieci

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 58 ]

Temat: Nagie fotki w sieci

Witam kiedyś wszedłem na pewien portal gdzie ludzi umawiają się na seks ponieważ kolega szukał dziewczyny na układ bez zobowiązań i wiele kont pań wyglądało tak że miały zupełnie nagie fotki plus opis w stylu " wyruchasz moja ci..." nie wiem ja jak bym szukał takiego seksu raczej takie konta omijał trochę to niesmaczne i słabe taka wszechobecna nagość w sieci bez skrępowania mimo że nie mam nic do przygodnego seksu i umawianiu się na niego przez internet to wydaje mi się że trochę są przekraczane granice dobrego smaku.

Jak wy sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nagie fotki w sieci

Myślę, że znowu trolluhesz, Aniu smile

Ale to trzeba robić prostytutkę z logiki, żeby wchodzić na seks portal i rozkminiać czemu tam jest nagość.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Bo to miał być seks w ubraniu!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

4

A może w przebraniu?

KAMIL29 napisał/a:

kiedyś wszedłem na pewien portal gdzie ludzi umawiają się na seks ponieważ kolega szukał dziewczyny na układ bez zobowiązań

A nie byłoby prościej umówić się z kolegą bezpośrednio?

6

KAMIL29 napisał/a:

Witam kiedyś wszedłem na pewien portal gdzie ludzi umawiają się na seks ponieważ kolega szukał dziewczyny na układ bez zobowiązań i wiele kont pań wyglądało tak że miały zupełnie nagie fotki plus opis w stylu " wyruchasz moja ci..." nie wiem ja jak bym szukał takiego seksu raczej takie konta omijał trochę to niesmaczne i słabe taka wszechobecna nagość w sieci bez skrępowania mimo że nie mam nic do przygodnego seksu i umawianiu się na niego przez internet to wydaje mi się że trochę są przekraczane granice dobrego smaku.

Jak wy sądzicie?

Zapomniała(e)ś przez przypadek podać adres tego portalu?

7

Lady Loka napisał/a:

Myślę, że znowu trolluhesz, Aniu smile

Ale to trzeba robić prostytutkę z logiki, żeby wchodzić na seks portal i rozkminiać czemu tam jest nagość.

A żeby się umawiać na seks nie trzeba od razu tego typu fotek wstawiać co innego prostytutka, która czerpie z tego korzyści finansowe.

8

Burzowy napisał/a:

Bo to miał być seks w ubraniu!

Ale się uśmiałem że hoho.

9 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-12-28 18:13:42)

Sądzimy, że:
a) fotki są kradzione/modelek i mają na celu naganianie frajerów -> żeby kupili subskrypcję czy co tam,
b) tak na serio to są ogłoszenia prostytutek -> tylko takie trochę ukryte,
c) panny nabijają sobie lajki -> zdjęcie bez twarzy w jakiejś bieliźnie i już ma 1000 likeów na jakiejś społecznościówce. - Oh jaka jestem pożądana, +1000 do ego,
d) no i pewnie, najmniejsza grupa, to serio szuka tam jakiegoś seksu.

10

1. kobiety tak nie piszą, bo gotowych do ruchania jest mnóstwo królików

2. to pewnie facet pisze i naciąga

3. a być może nawet policja łapie pedofili

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

11

Znerx napisał/a:

Sądzimy, że:
a) fotki są kradzione/modelek i mają na celu naganianie frajerów -> żeby kupili subskrypcję czy co tam,
b) tak na serio to są ogłoszenia prostytutek -> tylko takie trochę ukryte,
c) panny nabijają sobie lajki -> zdjęcie bez twarzy w jakiejś bieliźnie i już ma 1000 likeów na jakiejś społecznościówce. - Oh jaka jestem pożądana, +1000 do ego,
d) no i pewnie, najmniejsza grupa, to serio szuka tam jakiegoś seksu.

Coś w tym jest ale jak zacząłem z jedna pisać nie wiadomo kiedy a dziewczyna mi proponuje mi swoje nagie fotki jeśli chcę przed spotkaniem zobaczyć trochę zdębiałem.

12

Gary napisał/a:

1. kobiety tak nie piszą, bo gotowych do ruchania jest mnóstwo królików

2. to pewnie facet pisze i naciąga

3. a być może nawet policja łapie pedofili

Tak szczerze umówił byś się z taką panią na seks co ma takie konto bo mnie faceta by to zniesmaczyło i raczej nie szukał bym raczej normalnego opisu i raczej fotek, które nie epatują nagością.

13

Kiedyś z kimś rozmawiałam na ten temat i na takich portalach bardzo trudno jest trafić ogłoszenie prywatne. Zazwyczaj są to ogłoszenia agencji towarzyskich.

14

Mała_Studentka napisał/a:

Kiedyś z kimś rozmawiałam na ten temat i na takich portalach bardzo trudno jest trafić ogłoszenie prywatne. Zazwyczaj są to ogłoszenia agencji towarzyskich.

a na ogłoszenia prywatne często odzywają się panowie, którzy po wszystkim proponują "opiekę"; biznes erotyczny jest potężnym biznesem

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

15 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-12-30 00:29:07)

KAMIL29 napisał/a:

Tak szczerze umówił byś się z taką panią na seks co ma takie konto bo mnie faceta by to zniesmaczyło i raczej nie szukał bym raczej normalnego opisu i raczej fotek, które nie epatują nagością.

Gdyby było bezpiecznie i mnie pociągała, to bym się umówił na seks.
Umawiam się na seks z Roksy, a jak na pierwszy raz to prawie w ciemno.
Na portalach jest bardziej niebezpiecznie, bo nie wiadomo kto się tam anonimowo kryje.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

16 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2018-12-30 04:40:21)

KAMIL29 napisał/a:

Coś w tym jest ale jak zacząłem z jedna pisać nie wiadomo kiedy a dziewczyna mi proponuje mi swoje nagie fotki jeśli chcę przed spotkaniem zobaczyć trochę zdębiałem.

Myślałem że ten temat to jakiś żart, ale widzę że Ty tak na poważnie. Jeśli 29 to wiek to się bardzo dziwię. Z byka spadłeś żeby pisać z nieznajomymi osobami z netu o rucha.iu. To już taka posucha że nie możesz znaleźć sobie normalnej dziewczyny do pisania np. kumpele z fb? Słuchaj Garego (jak zawsze się z nim zgadzam). Przecież od razu widać że to naciągane jak guma od majtek. Rozczaił(a) cię że jesteś napalony i tera ci foty bedzie słać, buha ha. Tak, teraz napisz jej że chcesz te foty i dostaniesz...foty 13 latek zciągnięte z jakiegoś ruskiego portalu. W następnym mailu dowiesz się że ania18 z którą piszesz to jest tak naprawdę ania14 a ty wymusiłeś na dziecku nagie zdjęcia. A pewnie może i jej ojciec się odezwie że jak nie wyślesz 1000 zł to zgłasza na policję że wstrętny pedofil KAMIL29 chce mu dziecko z.uchać. Pewnie będziesz tysięcznym do którego takiego maila wyśle ale jak 20 się wystraszy to i tak niezły zarobek. A możliwe że i będzie to słynny łowca pedofilii zbok Dymkowski z Wrocławia. Wejdź sobie na forum prawne i zobacz ile jest postów z prośbą o pomoc w takiej sytuacji. A jeszcze ma jej prośbę wyślij zdjęcie twojego penisa. Myślenie nie boli.

17

KAMIL29 napisał/a:

Jak wy sądzicie?

Eeee... kolega szukał dziewczyny na seks.
Wszedłeś na portal gdzie ludzie umawiają się na seks. Dziewczyny, żeby coś złapać i podnieść swoją atrakcyjność dają focie, faceci pewnie też!
Teraz piszesz, że jesteś zniesmaczony tym, że ludzie, W TYM TWÓJ KUMPEL, umawiają się na szybkie numerki przez internet? Czy, że eksponują wdzięki (prawdziwe lub nie), żeby jednak ten seks mieć?

Mam pytanie - a jakich zdjęć się spodziewałeś na takiej stronie?

Jeśli masz problem z nagością, to unikaj podobnych miejsc. Problem z głowy.

18

karolinadd napisał/a:

a na ogłoszenia prywatne często odzywają się panowie, którzy po wszystkim proponują "opiekę"; biznes erotyczny jest potężnym biznesem

Producent filmu z moim udziałem tak miał. Dlatego szukał chętnych wśród znajomych, a nie przez internet

Więcej informacji o mnie, adres email, w moim profilu netkobiety. Szkoda, że nie wszyscy wypełniają rubryki.
Dbam o swoją prywatność, ale nie popadam w paranoję. Kto mnie zna osobiście, to wie.
Nie wstydzę się swojej nagości, ale nie jestem ekshibicjonistką internetową

19

Marata napisał/a:
KAMIL29 napisał/a:

Jak wy sądzicie?

Eeee... kolega szukał dziewczyny na seks.
Wszedłeś na portal gdzie ludzie umawiają się na seks. Dziewczyny, żeby coś złapać i podnieść swoją atrakcyjność dają focie, faceci pewnie też!
Teraz piszesz, że jesteś zniesmaczony tym, że ludzie, W TYM TWÓJ KUMPEL, umawiają się na szybkie numerki przez internet? Czy, że eksponują wdzięki (prawdziwe lub nie), żeby jednak ten seks mieć?

Mam pytanie - a jakich zdjęć się spodziewałeś na takiej stronie?

Jeśli masz problem z nagością, to unikaj podobnych miejsc. Problem z głowy.

To że ktoś szuka seksu nie znaczy że musi udostępniać swoją nagość w sieci plus dodawać takie bezpośrednie teksty, zawsze mi się wydawało że to tylko prostytutki lub szukające sponsora.

20

Bo to w większości są prostytutki, tylko próbują bajerować, że nimi nie są. Stąd te określenia typu sponsoring i inne gunwa.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

21

Burzowy napisał/a:

Bo to w większości są prostytutki, tylko próbują bajerować, że nimi nie są. Stąd te określenia typu sponsoring i inne gunwa.

Też mi się tak wydaje to może gary z prostytutkami się umawia tego nie wiem.

22

Przecież, jeśli ktoś chce się umówić na jeden numerek nie poleci na elokwencję ogłoszeniodawczyni/ ogłoszeniodawcy czy też ich niewątpliwy urok osobisty.
Ludzi w takich wypadkach interesuje ciało. I nie jego epickie opisy a twarde, a później namacalne fakty. Więc najlepiej żeby ogłoszenie było dobrze zobrazowane i to nie zdjęciami plenerów wspaniałych Wielkich Równin, a atutów cielesnych, które mają akurat znaczenie.
A że na takich forach jest sporo prostytutek i agencji to norma. Może klient się znajdzie.

W dalszym ciągu nie rozumiem podstaw Twojej krytyki. Próbujesz w ten sposób jakoś usprawiedliwić fakt, że byłeś na takich stronach? Byłem, ale FE, co tam widziałem.
A czego się spodziewałeś?

23

KAMIL29 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Też mi się tak wydaje to może gary z prostytutkami się umawia tego nie wiem.

A co Ciebie obchodzi, z kim się umawia Gary?

Nie podobają Ci się takie strony, to na nie, Aniu, nie wchodź. Przymusu nie ma.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

24

Marata napisał/a:

Przecież, jeśli ktoś chce się umówić na jeden numerek nie poleci na elokwencję ogłoszeniodawczyni/ ogłoszeniodawcy czy też ich niewątpliwy urok osobisty.
Ludzi w takich wypadkach interesuje ciało. I nie jego epickie opisy a twarde, a później namacalne fakty. Więc najlepiej żeby ogłoszenie było dobrze zobrazowane i to nie zdjęciami plenerów wspaniałych Wielkich Równin, a atutów cielesnych, które mają akurat znaczenie.
A że na takich forach jest sporo prostytutek i agencji to norma. Może klient się znajdzie.

W dalszym ciągu nie rozumiem podstaw Twojej krytyki. Próbujesz w ten sposób jakoś usprawiedliwić fakt, że byłeś na takich stronach? Byłem, ale FE, co tam widziałem.

To dowód że dziś mamy do czynienia z uprzedmiotowieniem drugiego człowieka a raczej jego ciała a nie tego kim się jest a postaw krytyki nie rozumiesz nie musisz to też świadczy dlaczego ludzie w ten sposób szastają swoją intymnością bez skrupułów i skrępowania ale trudno się dziwić jeśli ludzie uważają to za "normę"

25

KAMIL29 napisał/a:
Marata napisał/a:

To dowód że dziś mamy do czynienia z uprzedmiotowieniem drugiego człowieka a raczej jego ciała a nie tego kim się jest a postaw krytyki nie rozumiesz nie musisz to też świadczy dlaczego ludzie w ten sposób szastają swoją intymnością bez skrupułów i skrępowania ale trudno się dziwić jeśli ludzie uważają to za "normę"

No i co z tego? Nie zmienisz świata, jak w kilku poprzednich tematach już Ci mówiono. Daj ludziom żyć jak chcą nawet jeśli chcą publikować w sieci swoje gołe cycki.

26

KAMIL29 napisał/a:

Jak wy sądzicie?

ja tam sądzę, że w ogóle szukanie seksu w necie oraz strony do tego przeznaczone są niesmaczne. Jakieś to takie, hmm, jak tzw. bary bistro z lat 90. Lub jak te wszystkie kiczowate automaty i inne świecące atrakcje w salonach gier, cyrkach czy wesołych miasteczkach. Lub jak granie w pokera na hajs w necie. No, to właśnie mam wrażenia estetyczne.

27

Lady Loka napisał/a:
KAMIL29 napisał/a:
Marata napisał/a:

Trudno jeśli nie rozumiesz.

No i co z tego? Nie zmienisz świata, jak w kilku poprzednich tematach już Ci mówiono. Daj ludziom żyć jak chcą nawet jeśli chcą publikować w sieci swoje gołe cycki.

Wiem że nie zmienię i nawet ci powiem że nie mam problemu z takim seksem na jeden raz ale wydaje mi się że taki teksty bezpośrednie jak wyliżesz mi ci.. czy obciągniesz mi są po prostu zwyczajnie prostackie.

28

marakujka napisał/a:
KAMIL29 napisał/a:

Jak wy sądzicie?

ja tam sądzę, że w ogóle szukanie seksu w necie oraz strony do tego przeznaczone są niesmaczne. Jakieś to takie, hmm, jak tzw. bary bistro z lat 90. Lub jak te wszystkie kiczowate automaty i inne świecące atrakcje w salonach gier, cyrkach czy wesołych miasteczkach. Lub jak granie w pokera na hajs w necie. No, to właśnie mam wrażenia estetyczne.

Samo szukanie może nie jest złe a sposób jego osiągnięcia już nie koniecznie.

29

KAMIL29 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
KAMIL29 napisał/a:

Trudno jeśli nie rozumiesz.

Wiem że nie zmienię i nawet ci powiem że nie mam problemu z takim seksem na jeden raz ale wydaje mi się że taki teksty bezpośrednie jak wyliżesz mi ci.. czy obciągniesz mi są po prostu zwyczajnie prostackie.

Ja dalej nie rozumiem, czemu Cię to tak boli, że nie potrafisz po prostu odpuścić i dać tamtym żyć tak jak chcą.
Nie chcesz to tak nie rób i tyle.

30

Chyba wrzucę gdzieś swoje nagie fotki, ktoś się dołącza?

31 Ostatnio edytowany przez Misinx (2018-12-31 14:26:20)

Lady Loka napisał/a:
KAMIL29 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ja dalej nie rozumiem, czemu Cię to tak boli, że nie potrafisz po prostu odpuścić i dać tamtym żyć tak jak chcą.

Kolega być może wolałby, żeby przekaz był bardziej spersonalizowany, a nie tak rzucony ot tak w eter big_smile ? Gdyby to było np. "Kamilu, Kamilu wyliżesz mi...", albo "Szukam gościa w wieku około 30 lat, o fantastycznym imieniu Kamil, który by mnie wychędożył" big_smile

32

Misinx napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
KAMIL29 napisał/a:

Kolega być może wolałby, żeby przekaz był bardziej spersonalizowany, a nie tak rzucony ot tak w eter big_smile ? Gdyby to było np. "Kamilu, Kamilu wyliżesz mi...", albo "Szukam gościa w wieku około 30 lat, o fantastycznym imieniu Kamil, który by mnie wychędożył" big_smile

W sumie ciekawe jest to, czy to kolega czy koleżanka smile bo już tu kiedyś istniał pod nickiem ANIA big_smile

33

Lady Loka napisał/a:
Misinx napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

W sumie ciekawe jest to, czy to kolega czy koleżanka smile bo już tu kiedyś istniał pod nickiem ANIA big_smile

A to ciekawe smile

34 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-12-31 16:40:27)

Gary napisał/a:

Gdyby było bezpiecznie.

W sumie "motyw przestępczy" to też jest jakaś opcja, do wrzucania takich ogłoszeń/robienia portali.

Tak pomijając.
Czy 1szy post nie powinien brzmieć:

Witam kiedyś wszedłem na pewien portal gdzie ludzi umawiają się na seks ponieważ szukałem dziewczyny na układ bez zobowiązań i wiele kont pań wyglądało tak że miały zupełnie nagie fotki plus opis w stylu " wyruchasz moja ci...",  bardzo długa racjonalizacja "dlaczego żadna mi nie odpisała", chociaż pokazują swoje "wdzięki"

? wink

35 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-31 17:12:20)

"Wszedłem na taką stronę bo KOLEGA szuka przygodnego seksu" taa kolega szuka big_smile jakiś Ty pomocny, złoty chlopak

36

Znerx napisał/a:

"dlaczego żadna mi nie odpisała", chociaż pokazują swoje "wdzięki")

Bo to drogie rzeczy są panie Marianie.

37

Dziwnie się zachowujecie na tym forum a przecież to miejsce do tego żeby się wymieniać opinią a więc tak jak jakaś kobieta ma obrzydzenie do facetów którzy mieli coś wspólnego z prostytutkami i nie chciała by takiego z za nic w świecie tak ja nie muszę tolerować pań które się obnażają publicznie i co w tym takiego niby dziwnego?

38

Znerx napisał/a:
Gary napisał/a:

Gdyby było bezpiecznie.

W sumie "motyw przestępczy" to też jest jakaś opcja, do wrzucania takich ogłoszeń/robienia portali.

Tak pomijając.
Czy 1szy post nie powinien brzmieć:

Witam kiedyś wszedłem na pewien portal gdzie ludzi umawiają się na seks ponieważ szukałem dziewczyny na układ bez zobowiązań i wiele kont pań wyglądało tak że miały zupełnie nagie fotki plus opis w stylu " wyruchasz moja ci...",  bardzo długa racjonalizacja "dlaczego żadna mi nie odpisała", chociaż pokazują swoje "wdzięki"

? wink

Skoro ty uważasz to za normalne to ok ale pozwól mi twierdzić że to żenada.;p

Posty [ 1 do 38 z 58 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nagie fotki w sieci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018