Szybko dochodzę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Szybko dochodzę

Cześć!
Potrzebuję porady.
Bardzo szybko dochodzę, nieważne czy jest to seks klasyczny czy lód, kilka ruchów i ja strzelam. Trochę mnie frustruję, bo w ogóle nie mogę się skupić na przyjemności, tylko myślę cały czas, że skończę za kilka sekund.
Jeszcze kilka miesięcy temu mogłem wytrzymać naprawdę długo. Nie wiem co się ze mną stało. Jakieś rady?

P.S. Tak, masturbuję się. Gdy mogłem długo, też się masturbowałem

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szybko dochodzę

Wiesz, że to z założenia kobiece forum - z założenia szukasz pomocy u kobiet - jesteś świadomy? Jeżeli tak, to ok.

Wiek? Wizyta u specjalisty - urologa/ seksuologa w zależności od problemu?

Am I bluffing? try me

3

Ale masturbacja to nic złego. W zasadzie ponoć większość mężczyzn się masturbuje ( jak i pewnie kobiet w pewnym okresie życia), tak wiec nie musisz się tłumaczyć z masturbacji :P Jesli chodzi o wizyte u urologa.....Nie wiem czy na razie jest to konieczne, bo wielu mężczyzn jest krótkodystansowcami, a jest wiele sposobów na przedłużenie wytrysku. Dużo tutaj zależy od podniecenia, bo jesli jesteś bardzo podniecony ( na przykład po długim czasie nieuprawiania seksu) to nic dziwnego, ze skończysz o wiele szybciej niż planowałeś. Co polecam
uprawiaj seks częściej  - dzięki temu będziesz miał o wiele większą kontrolę
możesz masturbować się przed stosunkiem, ewentualnie uprawiajcie seks dwa razy, ten drugi raz zwykle jest o wiele dłuższy niż ten pierwszy raz
użyj prezerwatywy przedłużającej wytrysk
ewentualnie jeśli nie chcesz używac prezerwatywy, to możesz spróbować chusteczek orgasm control. Chusteczki takie nasączone są płynem znieczulającym członka.

4

No ale pytanie czy jeśli coś takiego znieczuli członka to czy przypadkiem nie będzie problemów z dojściem w ogóle :P No i czy to nie działa na kobietę?

5

Na kobietę nie działa o ile trochę odczekasz po użyciu, nie trzeba długo czekać ale tak mniej wiecej kilka minut, aby wszystko się wchłonęło. No i nie jest to jakaś lidokaina, tak więc spokojnie, na pewno nie znieczuli :P Członek po prostu nie będzie zbyt pobudliwy i dzięki temu, będziesz w stanie uprawiać seks dłużej.

6

Poker napisał/a:

Wiesz, że to z założenia kobiece forum - z założenia szukasz pomocy u kobiet - jesteś świadomy? Jeżeli tak, to ok.

mam 26 lat

7

elvira napisał/a:

Ale masturbacja to nic złego. W zasadzie ponoć większość mężczyzn się masturbuje ( jak i pewnie kobiet w pewnym okresie życia), tak wiec nie musisz się tłumaczyć z masturbacji :P Jesli chodzi o wizyte u urologa.....Nie wiem czy na razie jest to konieczne, bo wielu mężczyzn jest krótkodystansowcami, a jest wiele sposobów na przedłużenie wytrysku. Dużo tutaj zależy od podniecenia, bo jesli jesteś bardzo podniecony ( na przykład po długim czasie nieuprawiania seksu) to nic dziwnego, ze skończysz o wiele szybciej niż planowałeś. Co polecam
uprawiaj seks częściej  - dzięki temu będziesz miał o wiele większą kontrolę
możesz masturbować się przed stosunkiem, ewentualnie uprawiajcie seks dwa razy, ten drugi raz zwykle jest o wiele dłuższy niż ten pierwszy raz
użyj prezerwatywy przedłużającej wytrysk
ewentualnie jeśli nie chcesz używac prezerwatywy, to możesz spróbować chusteczek orgasm control. Chusteczki takie nasączone są płynem znieczulającym członka.

Próbowałem masturbować się przed spotaniem z dziewczyną, ale to nic nie pomaga. Równie szybko dochodzę

8

zuCzek967 napisał/a:

Cześć!

Jeszcze kilka miesięcy temu mogłem wytrzymać naprawdę długo. Nie wiem co się ze mną stało.

Nie masz żadnych pomysłów? Tak samo z siebie się stało? Od jakiego czasu tak masz? Ja chyba szedłbym do specjalisty - urologa.

Am I bluffing? try me

9

Poker napisał/a:
zuCzek967 napisał/a:

Cześć!

Jeszcze kilka miesięcy temu mogłem wytrzymać naprawdę długo. Nie wiem co się ze mną stało.

Nie masz żadnych pomysłów? Tak samo z siebie się stało? Od jakiego czasu tak masz? Ja chyba szedłbym do specjalisty - urologa.

Nie mam żadnych pomysłów. Jeszcze rok temu dziewczyna musiała mi robić loda ze 40 minut, żebym doszedł, a teraz max 3-4 min i ja już :(

10

Może wskoczył jej level MASTER?

11

zuCzek967 napisał/a:

kilka ruchów i ja strzelam.

vs

zuCzek967 napisał/a:

teraz max 3-4 min i ja już :(

a może jesteś kolejnym trollem? :rolleyes:

Am I bluffing? try me

12 Ostatnio edytowany przez morena19 (2019-01-05 21:29:38)

Każdy z was się ośmiesza. Na kobiecym forum "faceci" radzą sobie co może być przyczyną szybkich wytrysków.

Wy nie macie jaj. A trollem tutaj jest każdy 'facet'.

13

zuCzek967 napisał/a:
Poker napisał/a:
zuCzek967 napisał/a:

Cześć!

Nie mam żadnych pomysłów. Jeszcze rok temu dziewczyna musiała mi robić loda ze 40 minut, żebym doszedł, a teraz max 3-4 min i ja już :(

40 minut Ci loda robiła? I co? Mięsień żwacz jej potem nie bolał? A jak jej stawy skroniowo-żuchwowe?

Jeżeli nie jesteś trollem idź do lekarza.

14

Autorze co u Ciebie?

morena19 napisał/a:

Każdy z was się ośmiesza. Na kobiecym forum "faceci" radzą sobie co może być przyczyną szybkich wytrysków.

To znaczy? :/

Am I bluffing? try me

15

Poker napisał/a:

Autorze co u Ciebie?

morena19 napisał/a:

To znaczy? :/

I jeszcze nie rozumie prostych informacji. Eh

16

Chingachgook napisał/a:

Może wskoczył jej level MASTER?

Made my day ♡

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

17

Poker napisał/a:

Z założenia forum jest kobiece.... ale to nadal forum i to otwarte dla każdego. A zatem nawet dzieci moga je czytać, rejestrować się i pisać.
Forum jest miejscem w sieci dla każdego.

18

Ale może pisać każdy, co mi do tego.

Pomijając fakt, że to najprawdopodobniej troll, to czy nie lepiej byłoby zadać te pytania facetom?

Już widzę masę kobiet na męskich forach "spóźnia mi się okres, co robić?" (przykład). Dlatego zapytałem, czy wie gdzie i kogo w domyśle pyta.

Am I bluffing? try me

19

Poker napisał/a:

Ale może pisać każdy, co mi do tego.

Pomijając fakt, że to najprawdopodobniej troll, to czy nie lepiej byłoby zadać te pytania facetom?

Już widzę masę kobiet na męskich forach "spóźnia mi się okres, co robić?" (przykład). Dlatego zapytałem, czy wie gdzie i kogo w domyśle pyta.

No właśnie,nie wydaje się, że kobiety wypowiadają się na męskich forach i doradzają im w ich sprawach.
Za to tutaj od groma męskiej populacji "wiedzącej najlepiej" co zrobić i co jest najlepsze.

zuCzek967 napisał/a:

Cześć!
Potrzebuję porady.
Bardzo szybko dochodzę, nieważne czy jest to seks klasyczny czy lód, kilka ruchów i ja strzelam. Trochę mnie frustruję, bo w ogóle nie mogę się skupić na przyjemności, tylko myślę cały czas, że skończę za kilka sekund.
Jeszcze kilka miesięcy temu mogłem wytrzymać naprawdę długo. Nie wiem co się ze mną stało. Jakieś rady?

To spróbuj to zrobić przed spotkaniem z kobietą......drugie dojście jest zwykle dłuższe.
Bo jesteś zbyt napalony.

21

morena19 napisał/a:

No właśnie,nie wydaje się, że kobiety wypowiadają się na męskich forach i doradzają im w ich sprawach.
Za to tutaj od groma męskiej populacji "wiedzącej najlepiej" co zrobić i co jest najlepsze.

Kocham Cię.

Am I bluffing? try me

22

Poker napisał/a:
morena19 napisał/a:

Kocham Cię.

Wzruszające.

Załóż o tym temat i niech reszta samców doradza co masz zrobić.

23

morena19 napisał/a:

Wzruszające.

Twój każdy post.. mrr. A temat założę, taki trollowy jak Ty : ))

Ok, koniec tego spamiku.

Am I bluffing? try me

24

Poker napisał/a:
morena19 napisał/a:

Wzruszające.

Twój każdy post.. mrr. A temat założę, taki trollowy jak Ty : ))

Ok, koniec tego spamiku.

Nie będziesz decydować kiedy koniec,bo nie jesteś u siebie trolku. Polecam fora dla mężczyzn,żeby nabrać trochę męskich cech,a nie niewieścieć coraz bardziej w kobiecym towarzystwie.

25

Polecam pod nickiem morena19 trollować na kobiecym forum. Ok, wygrałeś.

Am I bluffing? try me

26

Poker napisał/a:

To wiadome od początku,że jesteś tak kiepski jak nazwa tego tematu i "szybko dochodzisz". Poker w nazwie,ale najpierw prowokujesz,a potem szybko kulisz ogon.
Ale czego się spodziewać po "facecie" piszącym na kobiecym forum...

27

No proszę jaka ładna dyskusja! A moje posty odnośnie trollingu redakcja usuwa. Paczemu, redakcjo, takżeś niesprawiedliwa?

28

uzytkownik444 napisał/a:

No proszę jaka ładna dyskusja! A moje posty odnośnie trollingu redakcja usuwa. Paczemu, redakcjo, takżeś niesprawiedliwa?

Weekend jest to może jest sjesta od forum:)

Nam posty usuwają, a takie "asy" jak Poker,który nieudolnie próbuje rozdawać karty by potem się wycofywać i rozłożyć mają się dobrze.
No nie ma sprawiedliwości:)

29

morena19 napisał/a:
Poker napisał/a:

To wiadome od początku,że jesteś tak kiepski jak nazwa tego tematu i "szybko dochodzisz". Poker w nazwie,ale najpierw prowokujesz,a potem szybko kulisz ogon.
Ale czego się spodziewać po "facecie" piszącym na kobiecym forum...

Poker napisał/a:

Mam dysonans poznawczy.
Morena atakujesz nie tego faceta chyba, co trzeba.

zuCzek967 napisał/a:

Cześć!
Potrzebuję porady.

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018