Podróż poślubna w Polsce? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Podróż poślubna w Polsce?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Podróż poślubna w Polsce?

Hey, razem z narzeczonym planujemy kilkudniową podróż poślubną w Polsce. Ze względu, iż miszkamy na pomorze, rejon ten zdecydowanie odpada. W związku z tym, chciałabym się dowiedzieć jakie miejsca polecacie? A moze jakies konkretne pensjonaty, hotele?Jeśli maci jakieś miłe wspomnienia z jakiegos pobytu, pochwalcie się!

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podróż poślubna w Polsce?

Może Kazimierz Dolny wink Jest piękny wink

3

Zależy jaki typ spędzania wolnego czasu preferujecie? Skoro mieszkacie na pomorzu to zdecydowanie polecam góry np. Bieszczady smile krajobrazy cudowne a i szlaki dla nie zaprawionych w boju się znajdą.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."
Reklama

4

Jeśli chcecie aktywnie spędzić podróż poślubną i pochodzić po górach, to faktycznie Bieszczady są dobre. O wiele mniej ludzi niż w Tatrach i piękne widoki smile

My mieszkamy na pogórzu i w każde wakacje jeździmy w góry, więc chcemy po ślubie pojechać nad morze.

A może polecić bardziej jakieś szczegółowe piękne miejsca, które warto zwidzić w tych miejscowościach. Takie które Wam się bardzo podobały...

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Reklama

6

Krynica jest przepiękna i to o każdej w zasadzie porze roku. Podobnie Głęboczek Wielki ale to już Mazury. Inne ciekawe miejsca to Wrocław a także Kraków i jego okolice. Z drugiej strony z kolei Zamość i Lublin. Albo zróbcie sobie wycieczkę śladami najpiekniejszych polskich zamków?

7

polecam big_smile big_smile big_smile
http://www.wasowo.pl/index_new.php#

Każdy człowiek rozumie miłość po swojemu, lecz wszyscy dalecy jesteśmy od prawdziwego jej rozumienia.

Jakub smile
Ur.24.01.2011, (3360g i 57cm) godz: 13:30 smile

8

Również polecam góry, ale przecież najważniejsze jest to abyście spędzili ten czas wspólnie, w miłości. Wtedy cała reszta też będzie dla was piękna wink .

9

Fajny pomysł, choć pewnie większośc ludzi weźmie Was za wariatów. Wydaje się, że w Polsce nie można wypocząć tak jak za granicą, nie ma tu luksusowych hoteli z basenami, a jeśli są to droższe niż te zagraniczne, przede wszystkim brakuje jednak wspaniałej pogody, jeśli więc zależy Ci na prawdziwym relaksie poczekaj z wyjazdem i za jakiś czas wybierz coś fajnego z ofert zagranicznych.

10

Jeśli młodym odpowiada podróż poślubna w Polsce to ja absolutnie w tym nic negatywnego nie widzę. U nas w kraju również jest wiele miejsc wartych odwiedzenia więc trzeba z tego korzystać. Nie każdy przecież lubi spędzać czas leżąc na leżaku przy hotelowym basenie lecz aktywny wypoczynek. Najważniejsze to jednak żeby być razem i z uśmiechem rozpocząć wspólne życie.

11

Kama24 napisał/a:

Fajny pomysł, choć pewnie większośc ludzi weźmie Was za wariatów. Wydaje się, że w Polsce nie można wypocząć tak jak za granicą, nie ma tu luksusowych hoteli z basenami, a jeśli są to droższe niż te zagraniczne, przede wszystkim brakuje jednak wspaniałej pogody, jeśli więc zależy Ci na prawdziwym relaksie poczekaj z wyjazdem i za jakiś czas wybierz coś fajnego z ofert zagranicznych.

Ja mam tylko nadzieję, że wystarczy mi życia, aby zwiedzić Polskę. Nie rozumiem co może być dziwnego w tym, że nie wybierają się w podróż poślubną za granicę.
Ja wynajęłabym urokliwy domek, w starym stylu gdzieś w górach, tylko dla nas dwojga smile

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

12

Pewnie juz za późno ale może komuś sie przyda wink
Jak jesteście z Pomorza to proponuje jednak wybrać się promem do Szwecji, Unity Line organizuje świetne weekendy dla Nowożeńców z noclegiem na promie wiec nie trzeba sie martwić o hotele i noclegi co jest zazwyczaj strasznie drogie. link usunięty Polecam, chociaż na takim rejsie nie byłam, ale za to miło wspominam rejs z okazji Dnia Kobiet, super impreza na pełnym morzu wink

13

Podróż poślubna po Polsce być może dlatego jest odbierana trochę z zaskoczeniem, ponieważ może sugerować, że młodą parę nie stać na wyjazd za granicę, choć prawda jest taka, że wycieczka do Egiptu nie kosztuje wiele więcej niż wczasy w Międzyzdrojach...

14

Lucjanna napisał/a:

Pewnie juz za późno ale może komuś sie przyda wink
Jak jesteście z Pomorza to proponuje jednak wybrać się promem do Szwecji, Unity Line organizuje świetne weekendy dla Nowożeńców z noclegiem na promie wiec nie trzeba sie martwić o hotele i noclegi co jest zazwyczaj strasznie drogie. link usunięty Polecam, chociaż na takim rejsie nie byłam, ale za to miło wspominam rejs z okazji Dnia Kobiet, super impreza na pełnym morzu wink

szczerze... dość ciekawy i oryginalny pomysł może być np. na prezent.. tak sobie teraz myślę, na prezent ślubny, naprawdę ciekawie.

a jakie mniej więcej są atrakcje na takim promie?w czasie takiego rejsu?

15

Kiedyś płynęłam i powiem szczerze, ze atrakcji nie brakuje, była dyskoteka, dancing, występowała grupa taneczna, są też oczywiście puby, restauracje, sklepy. Fajna sprawa smile

16

Ja polecam góry, standardowo Zakopane, jest śliczne o każdej porze roku smile  Mazury też kuszą, Jezioro Białe smile

17

Mi się bardzo podobało w Białej Podlaskiej. Teren nie taki turystyczny, ale jest co pozwiedzać, gdzie się pobawić, odpocząć. Bardzo ładne tereny. Spaliśmy w hotelu Delfin, wybrany ze względu na dobrą lokalizacje, a ostatecznie ogółem okazał się bardzo przyjemnym hotelem z dobrym jedzeniem smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Podróż poślubna w Polsce?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018