Co działa na zmysły faceta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co działa na zmysły faceta?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez Aquariuska84 (2018-12-22 22:00:00)

Temat: Co działa na zmysły faceta?

Witam wszystkich. Mam pytanie zarówno do kobiet jak i facetów. Drogie Panie w jaki sposób kokietujecie, podkręcacie swoich facetów? Panowie jakie zachowania u kobiet was kręcą? Co na was działa kusząco? Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co działa na zmysły faceta?

Jak partnerka daje mu dużo pieniędzy za nic.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

3

Najbardziej działa dostępność kanału rodnego.

4

Kubełek KFC, czteropak Lecha i FIFA 19 działają na mojego męża bardzo. Polecam.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Władza, pieniądze, seks......

To się nie zmienia od tysięcy lat.
:)

6

Mądrych aż miło posłuchać... cóż ...

7 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2018-12-23 17:22:37)

Bo jak na to odpowiedzieć, koleżanko? Przecież każdy lubi co innego. Ja osobiście nie lubię emanowania seksem na lewo i prawo. Jakiś delikatny "tease", tu jakaś nóżka się odsłoni, tu coś tam..

No, ale pewnie zaraz ktoś się czymś podzieli, bez obaw.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-12-23 17:49:19)

[obraźliwe, osobiste wycieczki - usunięte przez moderację]

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-12-23 18:10:59)

Damian 933 napisał/a:

[obraźliwe, osobiste wycieczki - usunięte przez moderację]

[off top]

10

Bo koleżanko pytasz o coś co jest czysto indywidualne...

pom, pom, pom

11

Lucyfer666 napisał/a:

Bo koleżanko pytasz o coś co jest czysto indywidualne...

Dokładnie. Na każdego coś innego działa.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

12

Damianie 933, chciałabym zauważyć, że jak w każdej społeczności, tak i na naszym forum, obowiązują określone regulaminem zasady, których znajomość i akceptację potwierdziłeś w chwili rejestracji. Jeśli Ci nie odpowiadają, to przecież nikt siłą na Netkobietach nie trzyma, ale równocześnie uprzedzam, że w przypadku niedostosowania się do panujących tutaj reguł, zmuszeni będziemy się pożegnać. Twój wybór i Twoja decyzja. Jeśli coś jest niejasne albo masz coś jeszcze do dodania, to zapraszam do kontaktu mailowego (olina@netkobiety.pl), bo wątek założony w konkretnym celu nie jest miejscem właściwym do komentowania decyzji moderacji.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

13

No właśnie ten post zamieściłam chcąc poznać Wasze upodobania. Wiem, że to sprawa indywidualna jak większość wątków dotycząca relacji damsko - męskich. Dziękuję za wypowiedzi.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co działa na zmysły faceta?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018