Odrzucona miłość, przyjaciele z korzyściami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Odrzucona miłość, przyjaciele z korzyściami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Odrzucona miłość, przyjaciele z korzyściami

Zakochałam się w mężczyźnie, z którym byłam w relacji przyjaciół z korzyściami. Niestety tak się złożyło, że on dowiedział się o tym od mojej przyjaciółki a ja wtedy już nie byłam w stanie kłamać, że nic do niego nie czuję. On odrzucił moje uczucie do niego i powiedział mi, że kocha inną swoją koleżankę z którą był kiedyś w związku. Ja potem w akcie desperacji napisałam do niego naszą historię w formie manipulacji emocjonalnej. On niestety zorientował się do jakiego kroku się posunęłam. Chciałabym kiedyś zostać jego dziewczyną albo przynajmniej znowu kochanką ale nie wiem czy da się jeszcze jakoś to osiągnąć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odrzucona miłość, przyjaciele z korzyściami
lm19 napisał/a:

Zakochałam się w mężczyźnie, z którym byłam w relacji przyjaciół z korzyściami. Niestety tak się złożyło, że on dowiedział się o tym od mojej przyjaciółki a ja wtedy już nie byłam w stanie kłamać, że nic do niego nie czuję. On odrzucił moje uczucie do niego i powiedział mi, że kocha inną swoją koleżankę z którą był kiedyś w związku. Ja potem w akcie desperacji napisałam do niego naszą historię w formie manipulacji emocjonalnej. On niestety zorientował się do jakiego kroku się posunęłam. Chciałabym kiedyś zostać jego dziewczyną albo przynajmniej znowu kochanką ale nie wiem czy da się jeszcze jakoś to osiągnąć.

Nie będziesz jego dziewczyną, bo on Cię nie kocha. Zaakceptuj to i nie poniżaj się więcej.

3

I jeszcze ta manipulacja emocjonalna... Nieładnie.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

4 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-12-22 23:40:02)

[post zdecydowanie poniżej oczekiwanego poziomu]

5

Weź się w garść i szukaj gdzie indziej. Zapomnij o tym kolesiu.

-

6

Taki cytat znalazłam dzisiaj w internecie i wydał mi się adekwatny  do sytuacji:

"Odkąd seks stał się łatwiejszy do zdobycia...to miłość stała się trudniejsza do znalezienia".

Odpuść, chłopak wie co czuje i czego chce. Nie zmusisz go żeby Ciebie pokochał. Jeżeli szukasz związku to poszukaj mężczyznę, który od początku będzie dążył do takiej relacji z Tobą. I nie ładuj się się w układy, na które emocjonalnie nie jesteś gotowa smile

Ułoży się smile

7

Przyjaźń z korzyściami, a tu tylko straty. smile

8

lm19 napisał/a:

Jakaś obsesyjka widzę się tworzy

9

Powiem łagodniej: skończcie już z tą promocją demoralizacji. Kolejne jednorazowe konto na forum, by promować nieistniejące zjawisko "friends with benefits".  Nędzne to i słabe. To nie istnieje w naturze, tak jak w naturze nie ma prostytucji.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Odrzucona miłość, przyjaciele z korzyściami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018