Pierścionek zaręczynowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Pierścionek zaręczynowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pierścionek zaręczynowy

Hej! W lutym wybieramy się z chłopakiem do Włoch i wszystko przemawia za tym, że prawdopodobnie będzie chciał mi się oświadczyć. Strasznie podoba mi się białe złoto. Myślicie, że mogę w dyskretny sposób wskazać chłopakowi ten mój wymarzony pierścionek??

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-11-21 09:11:37)

Odp: Pierścionek zaręczynowy

Naprawdę chcesz wybrać sobie sama pierścionek? Ja osobiście wolałabym żeby sam wybrał. Wtedy będzie wyjątkowy i od razu będzie się kojarzył tylko i wyłącznie z nim.

Ja od dłuższego czasu mówię mojemu facetowi, żeby mi nie kupował żółtego złota, bo będzie oddawał. I że ja lubię białe, ewentualnie różowe złoto. Ale mój luby kupował mi wcześniej biżuterię, więc nie było problemu, żeby o tym „mimochodem wspomnieć”. Jak będziecie przed jakimś apartem etc, możesz zwrócić uwagę na jakiś naszyjnik i wspomnieć, że jest piękny i z Twojego ulubionego rodzaju złota - białego, bo nie lubisz żółtego.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

A skąd pewność, że do tego dojdzie?
Jeśli oczekujesz "niespodzianki" w postaci zaręczyn, to niech to będzie niespodzianka do samego końca, włącznie z pierścionkiem.
Jak masz zamiar sama je sobie zaplanować, to mu powiedz prosto z mostu, że jeśli myśli o oświadczynach to niech bierze pod uwagę Twój gust i tyle.

Nie ma chyba nic gorszego, niż mieć przeczucie że facet padnie na kolana i wiedzieć kiedy. Ani to zaskoczenie, ani nic. Taki wewnętrzny głos "wiedziałam".
To samo tyczy się drugiej strony, nie po to facet chciałby zrobić dziewczynie niespodziankę, by ona się o tym domyśliła.
Nie wiem, czy faceci nie umieją takich rzeczy organizować, czy to dziewczyny są takie wścibskie i wnikliwe?

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.
Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach.
Przetrwa wszystko.

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-23 21:18:25)

Witam ponownie, właśnie znalazłam moje wymarzone pierścionki nieregulaminowy link. Dyskretnie zostawiłam otwartą stronę internetową. Mam nadzieję, że mój chłopak się domyśli:)
----------------------------------------------------------------
A więc cały ten watek był tylko po to, żeby pospamować ?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Pierścionek zaręczynowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018