pozycjonowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: pozycjonowanie

Hej. Mam do Was pytanie. Mam swoją stronę internetową w związku z prowadzoną przez mnie firmą i chciałabym być bardziej rozpowszechniona w sieci. Czytała i czytałam w poszukiwaniu pomysłów jak to zrobić, aż natknęłam się na coś co nazywa się pozycjonowaniem strony. Czytałam, że jest to bardzo skuteczne. Co myślicie? a może sami korzystaliście z tej opcji?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-16 09:25:06)

Odp: pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo skuteczne, może spodoba ci się oferta od nieregulaminowy link Pozycjonowanie (SEO) można połączyć z innymi usługami i wychodzi coś wspaniałego. Pozdrawiam i powodzenia smile

3

Pablitos napisał/a:

Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo skuteczne, może spodoba ci się oferta od nieregulaminowy link Pozycjonowanie (SEO) można połączyć z innymi usługami i wychodzi coś wspaniałego. Pozdrawiam i powodzenia smile

moderatorzy kasują nieregulaminowe linki, a po prostu w wyszukiwarkę google trzeba wpisać: pozycjonowanie stron
i wysłac kilka zapytań do tych które wyświetlą się na 2-3 stronie wyszukiwania, pomijając te które kupiły reklamę w wyszukiwarce

4

Zacznij od tego aby jak najwięcej  linków kierowało do twojej strony, wpisz się do różnych katalogów stron internetowych itp.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018