ZERWANIE ZARĘCZYN - CZY POŻAŁOWAŁ ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ZERWANIE ZARĘCZYN - CZY POŻAŁOWAŁ ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: ZERWANIE ZARĘCZYN - CZY POŻAŁOWAŁ ?

Proszę o opnie dotyczące zerwania zaręczyn przez faceta.

Czy zdarzyło wam się, że pożałował decyzji? Kiedy? Po jakim czasie ?

Proszę również o opinie facetów, którzy zerwali zaręczyny i pożałowali swojej decyzji.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ZERWANIE ZARĘCZYN - CZY POŻAŁOWAŁ ?

Nie lepiej po prostu przeplakac i isc dalej?
Skoro zerwal zareczyny to widocznie nie chce z Toba byc.
Bedziesz sie ponizac i zebrac o zwiazek z kims kto Cie nie chce?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Porzucił Ciebie, czy pytasz z ciekawości?

Reklama

4

maku2 napisał/a:

Porzucił Ciebie, czy pytasz z ciekawości?

I jedno i drugie..

5

No to napisz dlaczego Ciebie porzucił.

Reklama

6

maku2 napisał/a:

No to napisz dlaczego Ciebie porzucił.

Sam nie wiedział czego chce..

7

Autorko, aby rozjaśnić Forumowiczom sytuację, pozwalam sobie zacytować Twoją wypowiedź, z poprzedniego tematu jaki założyłaś, aby przybliżyć sendo Twoich rozterek.
Chcę również nadmienić, iż nie rozumiem dlaczego prosiłaś o usunięcie tamtego wątku 2 dni temu, skoro teraz zakładasz kolejny w którym poruszasz dokładnie te same problemy.
Takie postępowanie jest niezgodne z naszym regulaminem, jak również wprowadza niepotrzebne zamieszanie na forum.
Moderator IsaBella77

samaniewiem88 napisał/a:

Witam..
moja historia jest dość trudna.. Poznaliśmy się w wieku 17 lat od tamtej pory byliśmy razem... On odszedł po 2 latach bo uważał ze nie chce się wiązać...(każdy z nas próbował z kimś innym) wrócił po 4 miesiącach... od tamtej pory dobrze sie układało, dogadywaliśmy się.. w tym roku oświadczył się (po 6 latach razem)...(oświadczyny jak z bajki, zaangażował obie rodziny do nich, planowane były 3 miesiące) planowaliśmy wesele.. dużo na ten temat rozmawialiśmy, on też tego chciał.. w sierpniu dopadł nas kryzys.. każdy miał własne problemy i trochę ciężko było się nam dogadać przez tydzień.. ale ciągle się spotykaliśmy i spędzaliśmy ze sobą każda wolną chwile.. pod koniec tego "ciężkiego" tygodnia po kłótni kiedy był pijany.. przyszedł na drugi dzień i oznajmił, że to KONIEC.. myślałam ze tylko tak mówi jednak po tygodniu milczenia spotkaliśmy się i oznajmił ze już nie wróci... prosiłam, błagałam o wyjaśnienie dla czego.. nie otrzymałam wiadomości.. zerwał kontakt.. przy odbieraniu swoich rzeczy.. co kilka dni.. mówił inną wersje.. ze TO MOJA WINA... za kilka dni .. ZE TO ON NIE WIE CZEGO CHCE... następnym razem że to on zawalił.. zerwał zemną kontakt na miesiąc.. prosiłam/błagałam żeby to przemyślał.. obiecał że tak zrobi.. po miesiącu odezwał sie pisał jak to zawalił itd. ze chce sie spotkać.. spotkaliśmy się było tak jakby nic sie nie stało cały dzień spędziliśmy razem.. na drugi dzień oznajmił ze ON NIE MA ZAMIARU WRÓCIĆ i ze mam mu dać spokój... ;O .. po kilku dniach dostałam wiadomość, że nie wie czy wróci.. JEDNAK DALEJ KOCHA
Jest mi bardzo ciężko poradzić sobie z tą straszną sytuacja.. szczególnie że tak naprawdę nie wiem co się stało.. Ja zawsze stawałam na głowie, żeby było mu dobrze (ma bardzo ciężki charakter)

Kobiety/mężczyźni proszę o opinie..   POMOCY

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Nikt za Was nie zadecyduje, ale porażająca jest Wasza huśtawka nastrojów. Dzisiaj jestem z Tobą, jutro nie, pojutrze znów się zejdziemy. Jesteście młodymi ludźmi, pomyśl co jeśli się pobierzecie, pojawią się dzieci, a któremuś z Was znów wrócą "humory".

Pobrałem się z najwspanialszą Kobietą na świecie, były chwile dobre i złe, z mojej, i jej strony. Żadne z nas nigdy nie żałowało, że zaręczyn nie zerwaliśmy.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ZERWANIE ZARĘCZYN - CZY POŻAŁOWAŁ ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018