Niski facet 177 cm problem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Niski facet 177 cm problem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Niski facet 177 cm problem

Jestem dosyć niskim facetem mierze 177 cm wzrostu .Mam już 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny z powodu niskiego wzrostu .Czy znacie kogoś tak niskiego faceta jak ja co miał dziewczynę ?
Nie raz slyszalem od dziewczyn na forach internetowych ,że jestem dosyć niski to były dziewczyny w przedziałem 160-169 cm .
Jestem załamany ,że jestem taki niski przecież nie miałem wpływu ,że jestem taki niski.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niski facet 177 cm problem

Czy ktoś zna facetów niskich w przedziałe 175-179 cm którzy mieli dziewczyny ?Pozdrawiam

3

niski1996 napisał/a:

Jestem dosyć niskim facetem mierze 177 cm wzrostu .Mam już 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny z powodu niskiego wzrostu

Zacznjmy od tego, że nie wzrost jest powodem.

4

Roxann napisał/a:
niski1996 napisał/a:

Jestem dosyć niskim facetem mierze 177 cm wzrostu .Mam już 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny z powodu niskiego wzrostu

A dlaczego tak uważasz?

5

niski1996 napisał/a:

Jestem dosyć niskim facetem mierze 177 cm wzrostu .Mam już 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny z powodu niskiego wzrostu .Czy znacie kogoś tak niskiego faceta jak ja co miał dziewczynę ?
Nie raz slyszalem od dziewczyn na forach internetowych ,że jestem dosyć niski to były dziewczyny w przedziałem 160-169 cm .
Jestem załamany ,że jestem taki niski przecież nie miałem wpływu ,że jestem taki niski.

https://www.netkobiety.pl/t125511.html

wszystko chyba powiedziane na temat pt "jestem niski"

"Cichociemny na paralotni" big_smile

6 Ostatnio edytowany przez Gary (2022-07-03 17:47:45)

niski1996 napisał/a:

Jestem dosyć niskim facetem

Nie

mierze 177 cm wzrostu .Mam już 26 lat

Tak

i nigdy nie miałem dziewczyny

Tak

z powodu niskiego wzrostu .

Nie

Czy znacie kogoś tak niskiego faceta jak ja co miał dziewczynę ?

Tak.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

7

paslawek napisał/a:
niski1996 napisał/a:

wszystko chyba powiedziane na temat pt "jestem niski"

W moim przypadku raczej nie jest to powiedziane i nie jestem podobnym przypadkiem jak on.

8

niski1996 napisał/a:
Roxann napisał/a:
niski1996 napisał/a:

A dlaczego tak uważasz?

Bo facet 177 nie jest niski.

9

I żeby zakomunikować wszystkim wszem i wobec swój smutek i zal który targa twoim skołatanym sercem, musiałeś założyć 3 tematy w 3 działach tak?
Problemem nie jest twój wzrost,tylko to co masz w głowie.

10 Ostatnio edytowany przez Roxann (2022-07-03 19:24:13)

Szeptuch napisał/a:

I żeby zakomunikować wszystkim wszem i wobec swój smutek i zal który targa twoim skołatanym sercem, musiałeś założyć 3 tematy w 3 działach tak?

Dokładnie.
Popatrz skoro Ci to pisze i facet i kobieta to chyba coś jest na rzeczy.
Edit: Był tu facet narzekający na wzrost ale on miał ok 160.

11

Roxann napisał/a:
Szeptuch napisał/a:

Dokładnie.

Nawet 160cm to nie jest problem, jak facet jest normalny. Znałam takiego. Miał koło 160cm albo i mniej. Niziutki gość. Potem poznał w pracy dziewczynę, sięga jej jakoś lekko do ramienia. I mają już dwójkę dzieci. Jakoś da się, jak facet nie ma siana w głowie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

12 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2022-07-03 19:56:16)

Autorze, w sytuacjach, kiedy takie rzeczy Cię nurtują, sprawdźż sobie możę statystyki, odnośnie choćby średniego wzrostu danej grupy wiekowej/płciowej w Polsce. Dla mężczyzn wynosi ona uwaga....176 cm smile
Sam mam 173 cm i jakoś nigdy nie byłem specjalnie wzgardzany przez kobiety tongue Raczej to była wtedy kwesti anieśmiałości, teraz się to nieco zmieniło tongue
W większości przypadków obraz zmienności np takiej cechy jak wzrost przyjmuje kształt tzw krzywej Gausa, gdzei 70-80 % osób posiada wzrost nieodbiegający za bardzo od średniej smile Zatem, miałbyś MOŻĘ powod do niepokoju, gdybyś mierzył poniżęj 160 cm..Chociaż to też nie oznacza, że cokolwiek z Tobą nie tak, bo nie wzrost determinuje Twoją wartość, jako człowieka czy faceta.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

13 Ostatnio edytowany przez Roxann (2022-07-03 19:58:53)

Lady Loka napisał/a:
Roxann napisał/a:
Szeptuch napisał/a:

Dokładnie.

Nawet 160cm to nie jest problem, jak facet jest normalny. Znałam takiego. Miał koło 160cm albo i mniej. Niziutki gość. Potem poznał w pracy dziewczynę, sięga jej jakoś lekko do ramienia. I mają już dwójkę dzieci. Jakoś da się, jak facet nie ma siana w głowie.

Ja najniższego faceta miałam ok mojego wzrostu tzn. 173, no powiedzmy że miał 175. Mi wrost nie przeszkadzał. I też mam wśród bliskich znajomych faccetów co najmnie 5 cm ode mnie niższych, są w zwiazkach, mają dzieci itd.

14

173 - moja ulubiona liczba big_smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

15 Ostatnio edytowany przez Roxann (2022-07-03 20:02:21)

bagienni_k napisał/a:

Wiesz co ja raz mam 173 wzrostu, innym 171 wink Choć to chyba nie jest jeszcze wiek kiedy się "kurczę" ale serio zależy.. kiedy się mierzy wink
Podobnie z wagą, inaczej jak waże po wstaniu, inaczej kiedy kładę spać wink

16

niski1996 napisał/a:

Czy ktoś zna facetów niskich w przedziałe 175-179 cm którzy mieli dziewczyny ?

Na planecie Ziemia? Ani jednego smile Chyba, że na Marsie. Marsjanie są mali. Tam znam sporo takich smile

I am red hot kitchen and I am cool...

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, póki jeszcze czas...
https://m.youtube.com/watch?v=Ty9Pcg3qrmU

17

Roxann napisał/a:
bagienni_k napisał/a:

Wiesz co ja raz mam 173 wzrostu, innym 171 wink Choć to chyba nie jest jeszcze wiek kiedy się "kurczę" ale serio zależy.. kiedy się mierzy wink
Podobnie z wagą, inaczej jak waże po wstaniu, inaczej kiedy kładę spać wink

Podobno rano powinno się być najwyższym, bo potem przez cały dzień na nogach człowiek się "ubija" smile A po dobrym spaniu się rozciągnie i pyk, 2 cm więcej smile

I am red hot kitchen and I am cool...

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, póki jeszcze czas...
https://m.youtube.com/watch?v=Ty9Pcg3qrmU

18

Wieczorem jesteśmi niżsi niż rano, bo ciężar ciała naciska na stawy i dyski w kręgosłupie, zatem nieco się "ubijamy". Tak, jak poduszka się zniekształca i odkształca po tym jak na niej leżymy, tak samo zachowują się syki czy stawy w naszym ciele i te 2 cm mogą robić różnicę smile Sam nie wiem, czy ten mój wzrost był mierzony rano czy wieczorem wink

19

niski1996 napisał/a:

Czy ktoś zna facetów niskich w przedziałe 175-179 cm którzy mieli dziewczyny ?Pozdrawiam

Zdecydwana większość facetów jakich znam jest ode mnie niższa. Wszyscy faceci jakich znam są w związkach a ja nie jestem.

20

niski1996 napisał/a:

Mam 164 cm. Byłem żonaty 9 lat. Żona była wyższa. Teraz jestem w relacji od pół roku. Tym razem pani jest ciut niższa.

Wzrost owszem jest pewnym problemem, ale nie decydującym. Idąc przez miasto można zobaczyć mnóstwo par gdzie facet nie jest wysoki.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

21

No 177 to jest idealnie średni wzrost przecież. Zakładacie takie głupie troll tematy i potem jakiś młody chłopak nie widzi dla siebie szans. A więc kontrując powtórzę się: największy pies na baby jakiego znałem miał około 172cm.

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

22

Jest czynnikiem na który ludzie zwracają uwagę, ale nie jest decydującym.
Fizyczność którą prezentujesz całym sobą, jest wizytówką Twoich genów. To pierwszy sygnał tego, czy dany osobnik nada się w przyszłości do założenia rodziny.
Wiesz, musisz przestać demonizować kobiety, bo wybierają na podstawie skryptów przynależnych zwierzętom. Ty też to robisz. Homo sapiens to zwierzęta.
Powinniśmy przestać powtarzać głupoty, że wygląd nie ma znaczenia i liczy się tylko charakter. To bzdury.

Oczywiście, poniżej jakiegoś wzrostu będziesz miał proporcjonalnie mniejsze szanse na to, że kobieta uzna Cię za atrakcyjnego. Z jakiś powodów, ewolucyjnie kobiety preferują mężczyzn wyższych od nich, choć nie jest to reguła. Możliwe, że jest to związane z poczuciem bezpieczeństwa, bo wzrost pociąga za sobą większą siłę i witalność, co przekłada się na zaradność w życiu.

Sam nie grzeszę wzrostem, mam mniej od Ciebie. Jestem z tych ludzi o wzroście czołgisty. Zdaję sobie sprawę, że stanowi to filtr dla dużej części kobiet, plus nie jestem wyględny, więc masz przepis na dość gęste sito. Dawno temu i nieprawda, miałem dziewczynę, ale byliśmy młodzi, a młodość indykuje ignorancje. Mając na oczach różowe okulary z haju hormonalnego oraz braku doświadczenia, można być ślepym na znaki które z perspektywy dzisiejszego dnia, każde powiedziało by drugiemu "pas!".
Przy moim fenomenalnych 166 cm wzrostu, moja była dziewczyna miała 169. Nie było to wiele, ale jeśli ktoś się chciał przyjrzeć, mógł zauważyć różnicę. Jej mama sądziła, że będzie miała niskiego zięcia.

Imperare sibi maximum imperium est

23 Ostatnio edytowany przez rakastankielia (2022-07-10 13:02:08)

Lady Loka napisał/a:

Kiedyś może tak było. Ja jestem podobnego wzrostu, co autor, nie uważam się za niskiego i nie sądzę, by kobiety mnie tak odbierały, ale jestem po prostu przeciętny z wyglądu, dlatego żadna mnie nie chce poznać bliżej i przekonać się, co mam w głowie (a siana tam na pewno nie mam big_smile)

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Niski facet 177 cm problem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021