Mętlik w głowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Mętlik w głowie

Cześć. Potrzebuje Waszej pomocy
Dziewczyna zerwala ze mna po 5 latach zwiazku, z czego 2 ostatnie na odległość..
Od dluzszego czasu zaczęło sie nie układać. Mnóstwo kłótni o byle co i pare nieciekawych kłótni z mojej strony, gdzie za duzo powiedzialem, co ja bardzo zraniło.
3 miesiace temu mielismy rozmowe, po której mielismy sie zmienić (wróciłem na tydzien do pl). Czy wypalilo? Ciężko stwierdzić po niej, ale sama przyznała, ze u mnie zmiany sa bardzo duże i widoczne, co ja az zdziwiło-bylem wtedy w polsce na 2 tygodnie na urlop. Niestety ostatnio doszlo do paru kłótni, które były totalnym nie porozumieniem, np. Źle odebrała moje myśli albo źle dobralem słowa. Przy ostatniej kłótni przyznała mi, ze od paru tygodni zaczęła myśleć o zerwaniu, ze nie kocha mnie tak jak kiedyś. Mowi ze jak wracam z zagranicy to czuje sie, jakby mnie nie znała i nawet nie teskni jak odlatuje.  Wiem ze jestem dla niej mega ważny. Wiem też, że to wszystko jest przez ta odległość (1000km)...  Mowi ze jak bylem w polsce, to raz cieszyla sie, myslala o tym, jak bardzo mnie kocha, a nagle 15 minut później zastanawiala sie nad zerwaniem ze mna. Mówi, ze ciezko jest jej zapomniec te wszystkie klotnie- ja wcale sie jej nie dziwie, ale jak ma zapomniec o tych klotniach jak jestesmy od siebie tak daleko i jedyne co robimy wspólnie to pisanie ze sobą..?? Zero spedzania wpsolnie czasu..wracam do polski dopiero za ok. 40 dni i totalnie nie wiem co przez ten czas robić.. skończyło sie na tym, ze zostaliśmy "przyjaciółmi".. Rozmawialem z nia 2 dni później i mowila, ze nie wie co z tym. Teraz probuje utrzymac ze mna kontakt. Pisze do mnie co jakis czas jak do zwyklego kolegi.. ale co dziwne ostatnio zadzwoniła o pomoc w zadaniu domowym jej siostry z niemieckim, pomoglem i nagle po tym zapytala co robie i co robie pozniej .. boje sie ze trzyma mnie jako kolo zapasowe,  jak tak piszemy.. a jak urwe kontakt na te 40 dni to przyzwyczai sie do tego, ze mnie nie ma i całkowicie mnie wymarze z pamieci.. co robic?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Hrefi (2018-10-21 17:11:43)

Odp: Mętlik w głowie

Po pierwsze zrzucić te kobietę z piedestalu uczuć. Nie ma ludzi niezastąpiony. Ani w pracy ani w miłości. Skoro ma wątpliwości to cie nie kocha. Wątpliwości sa oznaką braku miłości. Podziękuj dziewczynie, że mówi Ci wprost co czuje a nie zwodzi albo oszukuje. Rozpocznij nowy etap.

Oczywiście że trzyma cię jako koło zapasowe. Jeśli masz problem aby zapomnieć i uwolnić się emocjonalnie od tej dziewczyny to metoda klina zawsze pomocna. Czyli już zacznij rozglądać się za nową kobietą a najlepiej udaj się parę  razy do Divy. Bardzo szybko uleczyć Cię z miłości do byłej. Pewności nabierzesz. Zmezniejesz.

3 Ostatnio edytowany przez Wert (2018-10-21 17:15:56)

Tego uczucia odeszlo ale nie ma co sie dziwic jak od 2 lat tylko klotnie przez messengera.. zero wpsolnego czasu. dzieki za odp ale trzymam sie tego ze musze ja odzyskac.

4

Wert napisał/a:

Tego uczucia odeszlo ale nie ma co sie dziwic jak od 2 lat tylko klotnie przez messengera.. zero wpsolnego czasu. dzieki za odp ale trzymam sie tego ze musze ja odzyskac.

Czemu musisz ją odzyskać ? Czemu chcesz "odzyskać" kobietę, która jest związkiem rozczarowana, znudzona, może rozżalona. Która ma negatywne wspomnienia na temat waszego związku, które będą rzutować na przyszłość.
Czemu nie chcesz zacząć od nowa z inną kobietą ?

5 Ostatnio edytowany przez qwest (2018-12-07 08:33:36)

Oczywiście że trzyma cię jako koło zapasowe. Najprawdopodobniej kogoś ma. Może jak pozwolisz jej zatęsknić to wtedy zrozumie i będzie chciała wrócić ale nie nastawiaj sie na to.  Dla twojego dobra radziłbym zerwać kontakt całkowicie. Wiem, że to cholernie bolesne, ale dla twojego dobra musisz to zrobić. Inaczej to nie da ci spokoju. I nie bede ci pisał żebyś się wziął za siebie szedł na siłownie itp. bo sam niedawno przechodziłem przez podobną sytuacje i wiem jak ciężko jest się do czegokolwiek zmobilizować. Jedynym lekarstwem jest czas.

6

Podpisuję się pod powyższymi radami. Musisz uwierzyć, że nawet jeśli byście mieli znów być razem, to nie będzie już to tym samym co kiedyś.

Hrefi napisał/a:
Wert napisał/a:

Czemu musisz ją odzyskać ? Czemu chcesz "odzyskać" kobietę, która jest związkiem rozczarowana, znudzona, może rozżalona. Która ma negatywne wspomnienia na temat waszego związku, które będą rzutować na przyszłość.
Czemu nie chcesz zacząć od nowa z inną kobietą ?

Ja jeszcze dodam, że powrót do niej jest nie tylko możliwy, ale też nie bardzo trudny. Tylko pytanie czy tego chcesz? Bo tak jak powiedział Hrefi, to co się działo wcześniej będzie rzutować na wasz związek. I jeśli nie potrafiliście się dogadać to najprawdopodobniej przez pierwsze chwile będzie różowo, miłość i fajerwerki, ale po jakimś czasie te niewyjaśnione sprawy i żale zaczną wypływać. Myślę, że jeżeli jest jakaś realna szansa na odbudowanie tego to musi się wiązać z Twoim powrotem do Polski.

8

Wszystkie związki i małżeństwa rozsypują się jeśli są na odległość. Wyjeżdżając za granicę zostawiając ją w Polsce zgodziłeś się na to że w końcu cię zostawi. Takie są realia Przemyśl to co napisałem.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018