Mężczyzna boi się seksu ze swoją dziewczyną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mężczyzna boi się seksu ze swoją dziewczyną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Mężczyzna boi się seksu ze swoją dziewczyną

Witajcie, z tej strony nieśmiały chłopak, który ma 24 lata. Ponad 2 lata temu poznałem swoją dziewczynę, a od prawie roku jesteśmy razem. Ona jest ode mnie starsza i już obeznana w seksie. Ja nadal jestem prawiczkiem. Już od samego początku związku zaczęliśmy się do siebie dobierać. Na naszej trzeciej randce zobaczyliśmy swoje nagie ciała. Obecnie jesteśmy na etapie, kiedy spróbowaliśmy wielu rzeczy, ale nie było jeszcze stosunku. A nie było głównie z mojego powodu... Około pół roku temu, gdy się ze sobą bawiliśmy o mało jej nie "zerżnąłem" - tak bardzo jej pragnąłem, ale nie byłem pewny czy ona tego chce. Jak się później okazało, bardzo chciała. Gdy teraz pomyślę, że mielibyśmy się ze sobą kochać to ogarnia mnie strach. Nie wiem czy się sprawdzę, czy w kluczowym momencie dam radę, czy jej będzie przyjemnie i będzie po wszystkim zadowolona... Na tą chwilę zaspokajam ją oralnie i z tego, co się dzieje i mi po wszystkim mówi to jest bardzo zadowolona. Gdy ją o to pytam to cały czas powtarza, że zrobimy to, gdy będę "gotowy"...
Poradźcie coś, żeby podbudować pewność siebie w tej sferze! Nie chcę jej zawieść i naprawdę bardzo chciałbym się z nią kochać...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mężczyzna boi się seksu ze swoją dziewczyną

Czego konkretnie się boisz?
Co się może stać? Nie stanie Ci? Skończysz po minucie? NO I CO Z TEGO?
Odpoczniecie i spróbujecie znowu.

NIE BÓJ SIĘ. Jeśli dziewczyna Cię i kocha i jest normalna, to zrozumie, nawet, jeśli nie będzie idealnie, jak w filmie.

Seks czasem wypada nie tak, jakbyśmy tego chcieli, to żadna tragedia.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Cyngli napisał/a:

NIE BÓJ SIĘ. Jeśli dziewczyna Cię i kocha i jest normalna, to zrozumie, nawet, jeśli nie będzie idealnie, jak w filmie.

Popieram pogląd mojej koleżanki po sporach. smile
Jako prawiczek, mialem podobne obawy, okazję przez dupowatość swoją, przegapioną.
Ten pierwszy raz, był cudowny, choć jej rodzice żurawia starali się zapuszczać. I ta nerwowość oraz buzujące hormony, były tym czymś, czego nigdy nie zapomnę. smile

facet po przejściach

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-05 08:10:06)

Excop napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Popieram pogląd mojej koleżanki po sporach. smile
Jako prawiczek, mialem podobne obawy, okazję przez dupowatość swoją, przegapioną.
Ten pierwszy raz, był cudowny, choć jej rodzice żurawia starali się zapuszczać. I ta nerwowość oraz buzujące hormony, były tym czymś, czego nigdy nie zapomnę. smile

Jako dziewica też się obawiałam jak wypadnę, zwłaszcza, że mój chłopak był o wiele starszy i doświadczony w sprawach seksu.
Nie było idealnie, trochę bolało, trochę się krępowałam nagości i ogólnie czułam się nieswojo, szczególnie po, nie do końca wiedziałam, jak się zachować.
Ale widziałam po moim chłopaku, że wcale mu to nie przeszkadzało, bo akceptował mnie w pełni. I to było magiczne w tym wszystkim.
Kolejne ''razy'' były o wiele lepsze.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-10-05 08:58:29)

Cyngli napisał/a:

Jako dziewica też się obawiałam jak wypadnę, zwłaszcza, że mój chłopak był o wiele starszy i doświadczony w sprawach seksu.
Nie było idealnie, trochę bolało, trochę się krępowałam nagości i ogólnie czułam się nieswojo, szczególnie po, nie do końca wiedziałam, jak się zachować.
Ale widziałam po moim chłopaku, że wcale mu to nie przeszkadzało, bo akceptował mnie w pełni. I to było magiczne w tym wszystkim.

Widzisz, w odwrotnej sytuacji byliśmy.
Ja, starszy o cztery lata, pierdoła i ona doświadczona już gówniara, z potomkiem. Nie moim, rzecz jasna.
I rzeczywiście, "kolejne razy" były dużo lepsze, bo w naszym już domu. smile

facet po przejściach

6

Excop napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Widzisz, w odwrotnej sytuacji byliśmy.
Ja, starszy o cztery lata, pierdoła i ona doświadczona już gówniara, z potomkiem. Nie moim, rzecz jasna.
I rzeczywiście, "kolejne razy" były dużo lepsze, bo w naszym już domu. smile

Dopisz jeszcze, że do tej pory jesteście razem i szczęśliwi, a chyba się rozpłynę z radości, że moja wiara w wielką prawdziwą miłość ma sens ;-)))

7

smile smile smile

Pewnie, nie ma czego się obawiać. Kobiety inaczej do tego podchodzą - dla nich ważniejsza jest bliskość i poczucie bezpieczeństwa.

8

Cyngli napisał/a:

Dopisz jeszcze, że do tej pory jesteście razem i szczęśliwi, a chyba się rozpłynę z radości, że moja wiara w wielką prawdziwą miłość ma sens ;-)))

Bo z mojej strony, była to prawdziwa miłość.
Niestety, ta gówniara, nie żyje już od 24 lat.
Mam inną, kochaną, której bezpieczeństwa strzegę jak mogę, bo warta tego. Ale tamtej, nie zapomnę i tak.
I jak tu wierzyć w spotkanie na górze?

facet po przejściach

9

Czego się boisz, głupi?
Czemu nie chcesz iść na całość?
Możesz  wstępnie ciut się upić
Bo to dobre jest na śmiałość
Czego się boisz, głupi?
Przecież to jest zwykła sprawa!
A jak uda się zabawa,
Mozesz jej pierścionek kupić...

wink

10

Excop napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Bo z mojej strony, była to prawdziwa miłość.
Niestety, ta gówniara, nie żyje już od 24 lat.
Mam inną, kochaną, której bezpieczeństwa strzegę jak mogę, bo warta tego. Ale tamtej, nie zapomnę i tak.
I jak tu wierzyć w spotkanie na górze?

Może tam na górze ktoś przymknie oko na poligamię...? Przykro mi z powodu Twojej straty.
Kończę offtop, bo dostanę po łapkach.

11

Ale seks to zabawa. I pierwszy raz zazwyczaj jest tragiczny, więc jak się nastawisz, że będzie dobrze to sobie zrobisz niepotrzebną blokadę. Wino przed i nie myśl o tym, czy będzie dobrze, bo prawdopodobnie nie będzie! Ale za którymś razem się uda.

gdykochamy

12

Cześć nieśmiały chłopaku smile więcej wiary w siebie i w was; będzie dobrze; u nas było tak, że mimo, że i ja i mój facet swój pierwszy raz mieliśmy już za sobą, to ten nasz wspólny pierwszy raz stresował nas bardzo, żeby wpadki z tego nie było wink czyli generalnie chodziło o zabezpieczenie; z prezerwatywą podchodziliśmy do tematu kilka razy, ale nie wychodziło, stąd  moja decyzja o takiej antykoncepcji na stałe; stosuję tabletki belara i przyznać muszę, że ten spokój i pewność to to, czego nam wcześniej brakowało; teraz to mogę powiedzieć, że jest super smile

13

Chciałbym podziękować za bardzo miłe powitanie na forum smile
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że moim zdaniem rolą mężczyzny jest sprawienie kobiecie przyjemności.
Przeszkadza mi brak doświadczenia i pewności siebie. Nie jestem pewny czy się sprawdzę. Poza tym nie chciałbym wypaść gorzej od moich poprzedników. Oczywiście chciałbym, żeby podczas naszego pierwszego razu to ona czuła się jak najlepiej.
Do tej pory zaspokajałem ją oralnie i za każdym razem mnie chwaliła za cudowny orgazm.
Doskonale pamiętam naszego pierwszego lodzika. Dosyć mocno stresowałem się tą sytuacją. Trochę czasu się ze mną namęczyła, zanim osiągnąłem orgazm. Teraz, gdy już w pełni potrafię rozkoszować się tą czynnością to idzie nam całkiem szybko.
Zatrzymajmy się jeszcze przy moich rozmiarach. Nie uważam, że zostałem jakoś hojnie obdarzony. Nie mogę równać się z reprezentantami RPA w filmach przyrodniczych. Za to ona mówi mi od samego początku, że mam potwora w spodniach. No właśnie... Podczas naszych zabaw czasami posłużę się paluszkiem lub dwoma i ku mojemu zaskoczeniu ona zdecydowanie bardziej woli jednego... Mój "potwór" jest zdecydowanie większy niż 2 palce razem wzięte. Boję się czy nie zrobię jej tym krzywdy...

14

Drogi autorze, sądzę, ze partnerce poprzez stwierdzenie, ze masz potwora w spodniach chodzilo po głowie, kiedy poczuję go w sobie, a nie zrobi mi nim krzywdę tongue ehhh...spokojnie, pochwa jest rozciągliwa, ze nawet więcej wejdzie niż "2 palce razem wzięte" wink ja to się dziwie, ze partnerka sama nie wzięła sprawy w swoje ręce big_smile a ona wie ze masz takie obawy, jak tutaj napisałeś? Czy nie rozmawiałeś z nią ma ten temat? Nie ma co się bać, zresztą juz Ci to fajnie tutaj napisali smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

15

Dokładnie. Porozmawiaj z nią o tym, myślę, że szczera rozmowa pomogłaby Wam obojgu smile Ona zrozumiałaby Twoje obawy, Ty stałbyś się bardziej pewny siebie. Nie ma czego się bać.

16

Oczywiście, rozmawialiśmy smile
Stwierdziła, że pewnie trochę na początku będzie ją boleć, bo musi się do mnie "dostosować" i powinniśmy zaczynać powoli.
A dlaczego nie wzięła sprawy w swoje ręce?
Pewnego razu na początku, gdy robiło się już bardzo gorąco, po wszystkim prawie się o to pokłóciliśmy, że przecież mogłem i nie wykorzystałem sytuacji. Wtedy jej opowiedziałem o swoich obawach, a ona stwierdziła że będzie czekała na mój krok. Wiedziała, że nie jestem obeznany w temacie i zrobimy to, gdy będę "gotowy". Stwierdziła jednoznacznie, że nie chce wywierać na mnie presji.
Zapomniałem wspomnieć jeszcze o jednej sprawie - antykoncepcja.
Gdy zorientowała się, co się zaczyna święcić to zakomunikowała mi, że postanawia zacząć brać tabletki. Ja jako facet oczywiście nie byłem zorientowany w temacie i początkowo podszedłem do sprawy krytycznie. Wcześniej słyszałem jedynie, że tabletki powodują pełno skutków ubocznych. Ona natomiast mi wytłumaczyła, że wcale tak nie jest i zamierza je brać głównie po to, aby wyregulować okres. Zaakceptowałem tą informację. Zauważyła, że nie jestem jeszcze do końca przekonany, więc dodała, że to, że bierze tabletki wcale nie oznacza, że zrezygnujemy z prezerwatyw. Tym mnie trochę zaskoczyła. Byłem już gotów przyjąć to wszystko do wiadomości, ale niestety rozwinęła swoją myśl... Powiedziała mi, że palenie powoduje zmniejszenie skuteczności antykoncepcyjnej tabletek (ona pali dosyć sporo), a prezerwatywy czasem pękają. Tym oto sposobem sprawiła, że moje zaufanie do tych dwóch sposobów antykoncepcji spadło w okolice zera... Zastanawiałem się trochę czasu nad tą sprawą i zaproponowałem wazektomię. Stanowczo sprzeciwiła się mojej propozycji i stwierdziła, że nie ma na mowy!
Wiem, ciężko ze mną wink

17

MaterialM napisał/a:

Chciałbym podziękować za bardzo miłe powitanie na forum smile
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że moim zdaniem rolą mężczyzny jest sprawienie kobiecie przyjemności.
Przeszkadza mi brak doświadczenia i pewności siebie. Nie jestem pewny czy się sprawdzę.

Seks jest przyjemny, dla mnie zawsze był przyjemny, nawet ten pierwszy.
Odpowiednie podejście... Samo wchodzenie, też jest przyjemne, nie wiem jak dla faceta, ale dla kobiety nawet bardzo.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mężczyzna boi się seksu ze swoją dziewczyną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018