Buty ślub - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Buty ślub

Jakie buty do ślubu gdy dziewczyna jest wyższa?

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Buty ślub

Takie, jakie ma ochotę ubrać, podobają się jej i jest jej w nich wygodnie smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

Wyższa od czego/ kogo?

Reklama

4

balerinki, albo jakiś niski obcas. jeśli jest wyższa od pana młodego i wyskoczy w szpilach, to będzie karykaturalne.

5

Alinkaa napisał/a:

balerinki, albo jakiś niski obcas. jeśli jest wyższa od pana młodego i wyskoczy w szpilach, to będzie karykaturalne.

Kiedy założę wysokie szpilki, to jestem wyższa od męża i nigdy nie miałam z tym najmniejszego problemu wink. Mąż także. Otoczenie również. 

Odpowiadając wprost na pytanie Autorki, przychylę się do zdania Santapietruszki - wybierz buty takie, które Ci się podobają i masz pewność, że będzie Ci w nich wygodnie. Od siebie dodam jeszcze, że stylem i kolorem powinny pasować do sukni.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-08 13:05:12)

Moja dobra znajoma miała podobny problem przed ślubem. Ostatecznie zdecydowała się na markę Brenda Zaro, buty nie są typowo ślubne ale wyglądają przepięknie wink) Kupowała przez nieregulaminowy link, mają dość spory wybór wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018