Sukienka na wesele w październiku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka na wesele w październiku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Sukienka na wesele w październiku

Cześć Dziewczyny,
macie może jakieś konkretne pomysły na sukienkę na wesele, które odbędzie się w październiku?
Ten miesiąc nie należy do najcieplejszych...Nie wiem czy mam kupić sukienkę z krótkim rękawem czy z długim.

Nie przepadam za bolerkami czy marynarkami. W mojej opinii kiepsko to wygląda..z drugiej strony może być mi gorąco tańcząc.
Znalazłam sukienkę z długim rękawem z siatką, ale nie wiem czy będzie efekt wow i czy ona w ogóle jest odpowiednia na wesele

Doradźcie! Proszę

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sukienka na wesele w październiku

Hej, z tego co wiem taka siatka czesto.pruje sie pod pachami. Ja też wlasnie kupuje sukienke na pazdziernik. Stawiam na maxi na grubszych ramionach. Tez nie przepadam za bolerkami ale przez wiekszosc czasu bedziesz pewnie bez.

3

Odp: Sukienka na wesele w październiku

ja też nie polecam siatki, z mojej strony mogę zaproponować jedynie długi rękaw, choć biorąc pod uwagę obecną pogodę może być jeszcze ciepło big_smile big_smile big_smile

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka na wesele w październiku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018