Przykro mi strasznie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Przykro mi strasznie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez książe_życia (2010-03-27 11:12:38)

Temat: Przykro mi strasznie.

.

nie umiem być tym, czego teraz chcesz
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przykro mi strasznie.

Spokojnie,  twoja była nie była po prostu gotowa , na nową miłość .
Lub do niej nie dojrzała, moim zdaniem byłeś dla niej jedynie odskocznią .
Nie leku , na 'ból po rozstaniu' - jedynie czas - ' czas leczy rany ' .

3 Ostatnio edytowany przez książe_życia (2010-03-27 11:12:57)

.

4

Heh książe_życia ja jestem w sytuacji tego "byłego". Moja też odeszła ode mnie a po chwili (dosłownie kilku dniach) zaczęła spotykać się na poważnie już z innym. Wiadomo, nie jest łatwo ale z czasem całe te uczucie się "wyciera". Sam zadaje sobie pytanie "jak po dłuższym związku można od razu wejść w nowy" ale widocznie można smile oby im się wiodło

5

Książe zrozumiałe jest Twoje rozżalenie.
Niestety po obu stronach są takie "kwiatki".
Ona nie jest szczera ani dojrzała.
Graal dobrze napisał- niech się im wiedzie- bez zawiści życie jest lżejsze smile

6

Wiesz, to, że ci powiedziała że dla niej to nic nie znaczyło to faktycznie kiepska opcja. Mogła to ując jakoś inaczej, ale z drugiej strony to minął dopiero miesiąc i chyba lepiej, że odeszła niż miałaby cie oszukiwać, że coś w niej rozkwita, kiedy nie czułaby nic, prawda?
Ja kiedyś też musiałam podjąć taką decyzje. Chłopak był ok, ale nic a nic nie poczułam, więc odeszłam, bo wolałam być szczera wobec siebie i niego. Nikt z nas nie chciałby być oszukiwanym, szczególnie w takich sprawach. Pomyśl, jakbyś się poczuł jakby ci tak powiedziała kiedy już byś się zakochał. Nie można nikogo zmusić do miłości czy bycia w związku. Z pewnością tam gdzieś czeka na ciebie ta właściwa.

bo najsilniejsza jest miłość nieodwzajemniona...

http://chomikchomik.blog.onet.pl/

7

książe_życia czasem w życiu tak jest, że przez przypadek stajemy się czyjąś odskocznią jak to ktoś ujął. padło na Ciebie. być może ta dziewczyna myślała, że jednak coś zaiskrzy, może coś poczuje do Ciebie, ale tak się nie stało. jednak lepiej , że nie chciała Cię oszukiwać, chociaż popełniła nietakt ( mogła to inaczej ująć).

tylko czas leczy rany i czasem musi go wiele minąć... ale znajdź w sobie siłe by dalej żyć, po to, żeby nie wpaść w letarg, bo to moim skromnym zdaniem wykańcza bardziej...

" Nikt nie jest wart Twoich łez, a ten co na nie zasługuje nie doprowadzi Cię do płaczu."

8

I dobrze,że odeszła.Dlaczego bo byłeś tylko  do  zadziałania na byłego,a tak naprawdę jej wcale nie zależało na Tobie.A jej wypowiedź tylko o tym świadczy.Jak i dlaczego  to zrobiła na pewno się nie dowiesz.Jeszcze jedna lekcja życia i zabawy w uczucie,które dla innych jest bez znaczenia,gdy ktoś cierpi.Są ludzie,którzy  lubią się bawić uczuciami innych.Zapomnij i to szybko,jest,to dziewczyna nie godna uczuć.

9 Ostatnio edytowany przez książe_życia (2010-03-27 11:13:24)

.

10

Bardzo mi przykro, że ktoś ciebie tak oszukał. Uważam że nikt nie zasługuje na to by tak przedmiotowo zostać potraktowanym. Jednak dobrze, że dziewczyna zakończyła  wasz związek, to chyba lepsze niż by miała być z Tobą z litości lub po to by byłemu zrobić na złość.   Czas leczy rany, musisz to po prostu przeczekać, mam nadzieje, że następna Twoja wybranka będzie bardziej dojrzała i odpowiedzialna.Pozdrawiam.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Przykro mi strasznie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018