dlaczego inni mogą mieć relacje a ja nie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » dlaczego inni mogą mieć relacje a ja nie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez majchrzakkatarzyna1990 (2018-08-13 22:03:44)

Temat: dlaczego inni mogą mieć relacje a ja nie

Moje życie od jakiegoś roku totalnie wygląda inaczej niż wcześniej. Dużo zaczynam się zastanawiać nad sobą i swoim zachowaniem.
Jestem lepsza w pracy, na uczelni, to idzie do przodu. Starzeję się jak każdy, ale w sferze uczuciowej w ogole nie idzie.

Problem jest taki, ze to ja całe życie myslalam, że to męzczyzna powinien wykazać inicjatywę- zawsze czekałam. W gimnazjum, liceu zawsze mówiono mi w domu- poczekaj aż się znajdzie, ty nic nie rób. Nie pisz, nie napraszaj się.
Doprowadzilo to do moich postów o relacjach takich anie innych na tym portalu.
Nie wiem dlaczego bałam się wykazywać inicjatywę. Wmawiano mi, że dziewczyna ma być bierna, ma byc taka a taka. Dopiero po latach wychodziło, że rodzice byli imprezowiczami, babcia miala 3 facetów w tym samym czasie.
Nie wiem skąd przekonanie, że mam być inna.
Ale nie mam żalu.
Mam żal natomiast do siebie, do tego, że nie umiem, nie umiałam stworzyć głębszej relacji. KAŻDA MOJA RELACJA do tej pory kończyła się strasznym fiaskiem. Nie było nawet normalnych rozmów, jakiś aluzji ale kawa na ławę, krzyki. Wszystko z mentalną przemocą.
Nie wiem skąd to wynika. Zawsze starałam się być miła, trafiąlam na takie typy, które myślały, ze mogą zrobic mnie w bambuko bo jestem atrakcyjna i rzucić. Jak okazywało się, że nie dam się zrobić w bambuko i wcale tak głupia nie jestem - był wielki dramat.

Nie wiem jak to robią znajome, znajomi, że potrafią ugłaskać nawet największego imprezowicza, osobę najbardziej niepokorną. Tracą czas w relacji kolezenskiej, przyjacielskiej z kimś toksycznym, aby później go sobie wychować. NIGDY taka nie byłam, później żałowałam.
Wybierałam nie te typy co trzeba bo SAMA NIE WIEM jakiego typu potrzebuję. Ja nie szukam ideału typu, blondyn, musi interesować się tym i tym, kreatywny w sferze  fotografii, 180 cm.
Nie, ja mogę spotykać się z każdym do kogo poczuję delikatne pożądanie, kto jest ciekawy w SWOIM SENSIE, bez żadnego schematu i z którym mi się normalnie rozmawia.

Dlaczego to takie trudne? Dlaczego inni chodzą sobie w tych związkach wychodzą sobie związki a ja nie? Mysle, jak osoba , która ma wiele opcji- a tak nie jest. Później zostane z reka w nocniku...

Też tak macie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dlaczego inni mogą mieć relacje a ja nie

Nie wiem ile masz lat. Powiedziałaś , że jesteś atrakcyjna. Atrakcyjne kobiety raczej znajdą zawsze faceta. Wydaje mi się , że pojęcie atrakcyjność to subiektywna sprawa.

3

Odp: dlaczego inni mogą mieć relacje a ja nie

Autorko, to już czwarty wątek, w którym poruszasz dokładnie te same problemy i zagadnienia.
Proszę, zapoznaj się ponownie z regulaminem, ze szczególnym uwzględnieniem punktu nr 4 i nie zaśmiecaj forum dublami istniejących już tematów.
Moderator IsaBella77

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » dlaczego inni mogą mieć relacje a ja nie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024