jakiej kobiety szukają mężczyźni przed 30 r ż? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jakiej kobiety szukają mężczyźni przed 30 r ż?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: jakiej kobiety szukają mężczyźni przed 30 r ż?

Hej,
mam 28 lat i nie mam mężczyzny od dość długiego czasu.
Mam wrażenie,że jestem opóźniona w rozwoju, wszystko w życiu mi się dłuży. Dopiero ok 23-25 roku życia zrozumiałam na czym to życie polega,że trzeba wyjść ze strefy komfortu, że trzeba się ogarnąć.
Pracuję, poznaję ludzi, zastanwiam się czego tak naprawdę szuka mężczyzna w moim wieku?
Jaka powinna byc kobieta 28 letnia dla takiego mężczyzny? Zauwazylam, ze jestem zbyt miękka.
Pisałam tutaj wczesniej post o relacji, o dziewczynie, ktora odbijała mi kogoś. Kiedyś bardzo pozwalałam sobie na takie rzeczy. Nie miałam 'grubej skóry'. Odstraszałam męzczyzn tym, że jestem zbyt wrażliwa i miękka w środku- tak jakbym nigdy w życiu niczego nie przeszła, żyła tylko w szklanej kuli wymyślonego życia- studia, praca, dom, rodzice -i jakbym się nie rozwijała.

Mam wrażenie, że TO wlasnie jaka jestem, tojaka kiedys byłam determinowało mezczyzn z jakimi się spotykałam, jacy byli zainteresowani moją osobą. Bardzo dobrze czuję się w kontaktach z homoseksualistami- czuję się bezpiecznie, mam pełno przyjaciół gejów- to jakby czasem starcza mi za 'męską' energię w moim życiu. Tak kiedys też było, tylko kolezanki i geje.
Wszystko takie miękkie.
Do tej pory taka jestem. Mam wrażenie, ze nawet starzy znajomi tak mnie odbierają, jako taką miękką. Nawet gdybym się zmienila za rok czy dwa na twardą laskę to i tak wewnątrz wiedzą, że jestem miękka.

Wyglądam atrakcyjnie, zawsze tak było, mam ostre rysy twarzy, gdy schudnę , pomaluję usta na czerwono wyglądam jak wamp. Jednak wewnątrz jestem słaba / byłam słabą kluchą. Ciągle tylko w 1 środowisku, nieogarnięta życiowo.
Nie wiem co powinnam w sobie zmienić, aby jakiś mezczyzna w moim wieku - nie młodszy!!!!- lub starszy na mnie zwrócił uwagę.
Mam wrażenie, ze jeste jakby 2 czy 3 kategorii ze zwracają na mnie uwagę ludzie mlodsi bo im imponuję, a starsi męzczyzni uwazają mni etylko za koleżanke, laleczkę.

Nie wiem co mają w sobie dziewczyny, które posiadają facetó- pasję? pracę?plan na życie? Mają twardą skórę? Umieją odnależć się w każdym srodowisku?

Zaczelam to analizować nie pod względem takim,że JA JESTEM NAJLEPSZA- ale wlasnie pod wzgledem zmiany osobowosci MOJEJ.
Nie chcę się zmieniac  dla kogos ale dla siebie. Ta zmiana wiem, ze pomoże mi w większym otwarciu na świat i na ludzi. Może będę twardsza, dostanę kopa i energii.

Wiem, że muszę zacząć od siebie, nie wiem dlaczego przyciągam młodszych, miłych, miękkich ludzi. Jakby to byla strefa komfortu, taki bajzel, z którego boję się wyjsc.
Prawdziwi twardsi faceci są dla mnie nieosiągalni. Mogę  zewnętrznie się z nimi równac, ale bałabym się (?) byc ich dziewczyną, uwazalabym ze testują moje doswiadczenie seksualne(?), lub to jaką mam figurę.

Muszę zmienic siebie aby byc sama ze sobą szczesliwa, mam wrazenie ze nie idę do przodu mentalnie od jakis 3-5 lat. Inni idą do przodu, mają związki- ja nie.Jestem taka sama, nie uczę się od nikogo, boję się, ze dopóki czegos w sobie nie zmienię, nie odblokuję czegoś to nie znajdę nikogo.

Dzieki

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jakiej kobiety szukają mężczyźni przed 30 r ż?

Ja tam nie wiem, bo ja z tych miętkich jestem. hmm

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

sad

Reklama

4

majchrzakkatarzyna1990 napisał/a:

gdy schudnę

10/20/30/40 kg?

mezczyzna w moim wieku - nie młodszy!!!!- lub starszy na mnie zwrócił uwagę.

bo....?
Takie pranie mózgu... tylko rówieśnik?

Tak patrząc to 30 letni facet, ogarnięty i przystojny cool, to może sobie łapać sexy 22-25. No i raczej będzie zajęty. Tak z 90% kobiet, ma parcie na 10% najlepszych facetów lol. Przynajmniej jakby wyciągać wnioski z najpopularniejszego sposobu randkowania w dzisiejszych czasach, czyli  portali www.

Nie wiem co mają w sobie dziewczyny, które posiadają facetó- pasję? pracę?plan na życie? Mają twardą skórę? Umieją odnależć się w każdym srodowisku?

Mniej kompleksów i egocentryzmu?

uwazalabym ze testują moje doswiadczenie seksualne(?), lub to jaką mam figurę.

ewidentnie kompleksy/fatalna samoocena.

Problem rozwiązany. 50 zł.

5

Bądz sobą, udawanie niczego nie rozwiąże. Na tej samej zasadzie rozglądaj sie za zwyczajnym, normalnym, przecietnym meżczyzną.

Reklama

6

Ja na przykład przeżyłem w swoim życiu miłość do osoby, która wykazywała się w związku ogromnym zaangażowaniem, zainteresowaniem i chęciami do rozmów, a także dużą ilością ciepła i uśmiechu. Dla takiej osoby chciało mi się robić wszystko - i piec ciasta i rysować, robić przeróżne niespodzianki i dawać ogromne ilości ciepła od siebie samego. Myślę, że chciałbym znów znaleźć kiedyś taką osobę, bo takiej poszukuję.

7 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-08-12 20:20:48)

Jestem taka sama, nie uczę się od nikogo, boję się, ze dopóki czegos w sobie nie zmienię, nie odblokuję czegoś to nie znajdę nikogo.

Ee nie. Napisałaś, że masz chętnych. Masz takich, którzy są Tobie podobni. Można powiedzieć takich, jacy są Tobie równi. Ale tak przecież wiem, że samca alfa się chce kobiecie czy jest warta czy nie. I kolejny raz tutaj na forum wówczas w ich wypowiedziach samce beta wręcz znikają z istnienia.

Mogę  zewnętrznie się z nimi równac, ale bałabym się (?) byc ich dziewczyną, uwazalabym ze testują moje doswiadczenie seksualne(?), lub to jaką mam figurę.

Pokręcone to naprawdę.

Też mam 28 lat, ale nie chce mi się sprawdzać czy pasuję do tego celu samca alfa.

8

co oznacza, że jesteś miękka?
można to rozumieć w ten sposób, że jesteś wrażliwa, uczuciowa i to na pewno nie jest wada dla większości facetów.

Jednak bardziej słowo "miękka" z Twojego opisuje interpretuję jako niezaradną życiową dziewczynkę, która żyła pod kloszem rodziców, o nic nie musiała się martwić, a teraz chciałaby mieć faceta, aby przejść pod jego klosz. No niestety takie księżniczki raczej powodzenia u facetów nie mają. Nawet jak dostaniesz tu radę, jak ustrzelić takiego, co spełnia Twoje wymagania, to nie wróżę związkowi długiej przyszłości.

9

Znerx napisał/a:

gdy schudnę

10/20/30/40 kg?

mezczyzna w moim wieku - nie młodszy!!!!- lub starszy na mnie zwrócił uwagę.

bo....?
Takie pranie mózgu... tylko rówieśnik?

Tak patrząc to 30 letni facet, ogarnięty i przystojny cool, to może sobie łapać sexy 22-25. No i raczej będzie zajęty. Tak z 90% kobiet, ma parcie na 10% najlepszych facetów lol. Przynajmniej jakby wyciągać wnioski z najpopularniejszego sposobu randkowania w dzisiejszych czasach, czyli  portali www.

Mniej kompleksów i egocentryzmu?

uwazalabym ze testują moje doswiadczenie seksualne(?), lub to jaką mam figurę.

ewidentnie kompleksy/fatalna samoocena.

Problem rozwiązany. 50 zł.

Przy dawaniu takich fajnych rad zarabiałbyś sporo kasy big_smile

10

Normalni faceci szukają... normalnej kobiety. Ot i odkrycie!

11

Dla większości facetów "miękkość" nie jest żadnym problemem. Pytanie czy jesteś zgrabna i atrakcyjna. Piszesz że jesteś atrakcyjna ale coś wspominałaś o chudnięciu więc może tu jest coś co możesz poprawić. Dodatkowo pojawia się problem Twojej samooceny.

No i to nie jest tak że nie masz żadnych chętnych tylko tych których masz uznajesz za niewystarczających. I wydaje mi się że tu może być właśnie pies pogrzebany. Bo ubiegają się o Ciebie ludzie prawdopodobnie w Twoim zasięgu i o podobnym poziomie a Ty byś chciała kogoś lepszego. Nie przeceniasz swoich możliwości czasem?

To Infinity and Beyond!

12

hehheh napisał/a:

Mogę  zewnętrznie się z nimi równac, ale bałabym się (?) byc ich dziewczyną, uwazalabym ze testują moje doswiadczenie seksualne(?), lub to jaką mam figurę.

Pokręcone to naprawdę.

Z jednej strony bałabyś się być ich dziewczyną a z drugiej chcesz?? Kręci Cię adrenalina? Mierzenie wysoko i czekanie czy potem taki facet alfa Cię zdradzi, zostawi...

13 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-08-14 13:19:00)

Ah, przecież źle zrobiłem pisząc "wysoko" bez cudzysłowa. Stereotypowy samiec alfa przecież nie jest najlepszy według alternatywnych perspektyw

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jakiej kobiety szukają mężczyźni przed 30 r ż?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018