Internet w małej firmie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Internet w małej firmie

Postanowiliśmy z mężem w firmie założyć internet. Tak, żeby nie miec problemów jak przy mobilnym - a to wiatr za duży, a to nadalnik cos tam, a to woda coś zalała i ciągle albo wcale nie działaja albo tak wolno, ze nie jestem w stanie nic zrobić. Macie jakąś opcję niedrogiego internetu dla firmy z opcją nielimitowanego pobierania danych?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-07-31 21:55:02)

Odp: Internet w małej firmie

Nie znam pakietów dla firm.Ale mogę ostrzeć przed strasznym jednym operatorem.Rozumiem, że chodzi Ci o stacjonarny?Tak powracając do Twojego niezadowolenia, to Wiesz co ja mam na abonamencie w telefonie i nigdy żadnych problemów nie miałam, a mam go ponad rok. Na jaką literę masz obecny?

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-07-31 23:40:18)

Grzybka napisał/a:

Postanowiliśmy z mężem w firmie założyć internet. Tak, żeby nie miec problemów jak przy mobilnym - a to wiatr za duży, a to nadalnik cos tam, a to woda coś zalała i ciągle albo wcale nie działaja albo tak wolno, ze nie jestem w stanie nic zrobić. Macie jakąś opcję niedrogiego internetu dla firmy z opcją nielimitowanego pobierania danych?

Obejrzyj sobie ten link, w Internecie jest więcej propozycji:

[nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -
Reklama

4

30zł za każde 50Gb danych w Tmobile; można wspólny pakiet internetu dla Ciebie i męza + laptopy poleasingowe i oboje macie mobilne komputery tanio i online

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

Nie wiem jak bezlimitki, ale my mamy biznesowy net z UPC i jestem zadowolona póki co. Jeżeli chodzi o koszt to też rozsądnie.

Reklama

6

Bez limitu i szybki bo jak kilka osob pracuje to jednak bedzie zwalnial. teraz jest mega duzo ofert wink

today is the day

7

Wszelkie opcje internetu mobilnego z opcji sieci komórkowych to stanowczo nie dla mnie. Ostatnim razem bezczelnie Pani konsultantka sugerowała mi przestawianie biurka dla lepszego działania zasięgu hmm Ciągle wymyślali jakieś wyjaśnienia dla kiepskiego działania.

bluepearl nie wiedziałam że UPC ma coś dla biznesu. Gdzie znajde jakąś ich ofertę?

8

Na stronie u nich poszukaj sobie internet i tam jest opcja dla biznesu. Dokładnie rozpisane oferty są. smile

9

Poszperałam i znalazłam w 3 wariantach z umową i bez. Całkiem ciekawie , ale jednak nie wiem jak będzie z działaniem i zasięgiem, więc wziełam sobie opcję przetestowania przez 60 dni. Jutro mamy umówionego montera do biura, żeby wszystko zainstalował. Ciekawi mnie jak wyjdzie z tą mozliwością korzystania na 5 urządzeniach i gwarancją SLA. No ale chyba czas pokaże smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018