Czy to znaczy że nie jestem przystojny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to znaczy że nie jestem przystojny?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Czy to znaczy że nie jestem przystojny?

Głupio o to pytać, ale jedno mnie zastanawia. Kolegom podobnego pytania nie ma sensu zadawać, zaś koleżanki prawdy nie powiedzą.

Kilka tygodni temu zaczepiliśmy z kolegą dziewczyny w pubie. Po spytaniu o smak drinka chcieliśmy od stolika odejść, lecz dziewczyny poprosiły abyśmy z nimi zostali. Rozmawialiśmy z nimi godzinę. W pewnym momencie jedna z dziewczyn odebrała telefon. Jej znajoma pytała gdzie jest i z kim. Dziewczyna wyjaśniła w jakim przebywa lokalu, dodając że wraz z i tu imiona jej koleżanek, siedzi ze mną i kolegą. Tamta chciała się o nas więcej dowiedzieć - jacy są - krzyczała przez telefon. Kolega powiedział - no jak to jacy, przystojni, ale dziewczyna poinformowała koleżankę - są sympatyczni. To widocznie nie zadowoliło znajomej, bowiem za chwilę znowu o nas spytała i wtedy właścicielka telefonu rzuciła krótko - oj zaczepiło nas dwóch SYMPATYCZNYCH chłopaków.

No i to trochę boli. Uznała nas za sympatycznych, nie przystojnych.

Czy gdybyśmy byli przystojni opisałaby nas jako - dwóch przystojniaków? 

Tak mi się wydaje, że jeśli spodobalibyśmy się jej z wyglądu, to określiłaby nas inaczej.

Proszę o opinie.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to znaczy że nie jestem przystojny?

Równie dobrze, nie powiedziała, że przysiadło się dwóch inteligentnych mężczyzn, czy to oznacza, że nie jesteś inteligentny?

3 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-07-11 09:27:28)

Przymiotnik apetyczny bardziej mi się podoba.

A i zapomniałeś dołączyć zdjęcia do postu. W ciemno mamy oceniać?

Reklama

4

Też bym nie powiedziała, że dwóch przystojnych tylko fajnych, nawet jeśli to byłby Gosling z Krychowiakiem, czyli faceci, których uważam za mega przystojnych

5 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-07-11 11:17:22)

Boże kochany. Naprawdę nie masz większych problemów?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama
monika1906 napisał/a:

Też bym nie powiedziała, że dwóch przystojnych tylko fajnych, nawet jeśli to byłby Gosling z Krychowiakiem, czyli faceci, których uważam za mega przystojnych

Krychowiak ??!!
No tak, de gustibus non disputandum est smile

7

zwyczajny gość napisał/a:
monika1906 napisał/a:

Krychowiak ??!!
No tak, de gustibus non disputandum est smile

Tak gdyby podszedł to mnie facet wyglądający jak Krychowiak, to byłabym zainteresowana

8

Może być tak, że JEJ zdaniem nie byłeś przystojny (co nie oznacza, że w ogóle nie jesteś), a może być tak, że dziewczyna wstydzi się przy facecie mówić, że jest przystojny. Jak facet powie, że dziewczyna jest śliczna, tym bardziej przy niej, to jest to jak najbardziej na miejscu. Ale jak dziewczyna ma przy facecie pierwsza dać znać, że jej się z wyglądu podoba bardzo, to już trudniej. No taka jest natura, a z naturą nie wygrasz. Rzadziej znajdziesz tak pewną siebie i flirtujaca kobietę, że patrząc Ci prosto w oczy powie do słuchawki "no jest bardzo przystojny", niż faceta, który bez wahania to powie kumplowi do telefonu przy dziewczynie. Faceci tak flirtuja, zdobywają- chwaląc wygląd. Kobiety szybciej pochwalą charakter.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to znaczy że nie jestem przystojny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018