Pisze z dziewczyną, która ma chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Pisze z dziewczyną, która ma chłopaka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Pisze z dziewczyną, która ma chłopaka

Witam wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce żeby facet pisał, ale to wy kobiety pozwolicie mi to lepiej zrozumieć. Poznałem na studiach fajną dziewczynę świetnie się dogadywaliśmy ,ona powiedziała mi, że ma chłopaka, ale on ma ją totalnie gdzieś i w ogóle, że woli jej koleżanki od niej. Pisaliśmy i rozmawialiśmy szło nam coraz lepiej w końcu zaczęliśmy się spotykać po kryjomu. Było miło i przyjemnie byliśmy sobie coraz bliżsi . Powiedziała mi że to ze mną jest naprawdę szczęśliwa i nie szczędziliśmy sobie czułości będąc we dwójkę sami. Dwa tygodnie temu gość się dowiedział że się spotyka ze mną i zrobił jej awanturę. Od tego czasu Ona stała się wobec mnie bardziej obojętna . Pytam czy się spotkamy to mówi, że nie wie bo coś tam i tak za każdym razem. Przestała pisać tak ochoczo ze mną ja to potraktowałem jako zlewanie mnie na korzyść tego typa. Ona mówi, że się nie zmieniła i, że mi się coś wydaje. Kłócimy się od 2 tygodni prawie o to samo bo ja widzę w niej zmianę, a ona nie, a wg mnie dużo się zmieniło...drogie Panie jeśli możecie to powiedzcie co mam zrobić z tą Panią czy dać sobie z nią spokój ? Dać jej czas ? Czy może dalej naciskać ? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pisze z dziewczyną, która ma chłopaka

Oczywiście że dać sobie spokój. Zrobiłes błąd spotykając się z zajętą dziewczyną. Tak lubisz być nr 2?

3

Ona nie traktowała mnie nigdy jak numer 2 od kiedy zaczęliśmy pisać codziennie to ja byłem numerem 1 ,a teraz jakaś zmiana...

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Myszeczka23 (2018-07-06 12:40:56)

Skąd zmiana? To proste. Dogadała się ze swoim facetem. Pewnie mu powiedziała, że miała kontakt z Tobą, bo dawałeś jej to i tamto, zauważałeś ją, doceniałeś, wspierałeś i jej obecny facet obiecał jej, że od teraz też tak będzie ją traktował.
Oczywiście, że powinieneś dać sobie spokój. Klientka nie jest z Tobą szczera, traktuje Cię jak zabawkę. Zasługujesz na rozmowę, na wyjaśnienia, ona nie ma na to odwagi. Z taką chcesz coś budować?
Poza tym dziewczyna idzie tam gdzie jej wygodnie, bez patrzenia się na uczucia innych. Było jej źle przy swoim facecie, to szła do Ciebie, bo jej dawałeś więcej. Teraz on jej daje tyle co Ty (albo i więcej) i bez wyjaśnienia zostaje przy nim.

Nie mam nic więcej do dodania.

A Tobie radzę na przyszłość umawiać się z wolnymi, albo oczekiwać, żeby zajęta klientka szybko zerwała z facetem, z którym jest jej źle, jeśli chce budować coś z Tobą, bo Ty się po kryjomu spotykać nie masz ochoty.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

5

ElPistolero napisał/a:

Ona nie traktowała mnie nigdy jak numer 2 od kiedy zaczęliśmy pisać codziennie to ja byłem numerem 1 ,a teraz jakaś zmiana...

o,naiwności ludzka! Od kiedy to pisanie z kimś codzienne to poważna deklaracja?

Reklama

6

diana45 napisał/a:
ElPistolero napisał/a:

Ale spotykaliśmy się codziennie bo razem studiujemy i pisaliśmy też codziennie i to ona sama pisała ,bo ja jej powiedziałem na początku, że nie będę sam pisał do niej z wiadomych względów. Do tego codziennie prawie byliśmy sam na sam czy to na lodach czy na spacerze czy na obiadach

7

ElPistolero napisał/a:
diana45 napisał/a:
ElPistolero napisał/a:

Ale spotykaliśmy się codziennie bo razem studiujemy i pisaliśmy też codziennie i to ona sama pisała ,bo ja jej powiedziałem na początku, że nie będę sam pisał do niej z wiadomych względów. Do tego codziennie prawie byliśmy sam na sam czy to na lodach czy na spacerze czy na obiadach

I to właśnie zle o niej świadczy...

8

ElPistolero napisał/a:

Witam wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce żeby facet pisał, ale to wy kobiety pozwolicie mi to lepiej zrozumieć. Poznałem na studiach fajną dziewczynę świetnie się dogadywaliśmy ,ona powiedziała mi, że ma chłopaka, ale on ma ją totalnie gdzieś i w ogóle, że woli jej koleżanki od niej. Pisaliśmy i rozmawialiśmy szło nam coraz lepiej w końcu zaczęliśmy się spotykać po kryjomu. Było miło i przyjemnie byliśmy sobie coraz bliżsi . Powiedziała mi że to ze mną jest naprawdę szczęśliwa i nie szczędziliśmy sobie czułości będąc we dwójkę sami. Dwa tygodnie temu gość się dowiedział że się spotyka ze mną i zrobił jej awanturę. Od tego czasu Ona stała się wobec mnie bardziej obojętna . Pytam czy się spotkamy to mówi, że nie wie bo coś tam i tak za każdym razem. Przestała pisać tak ochoczo ze mną ja to potraktowałem jako zlewanie mnie na korzyść tego typa. Ona mówi, że się nie zmieniła i, że mi się coś wydaje. Kłócimy się od 2 tygodni prawie o to samo bo ja widzę w niej zmianę, a ona nie, a wg mnie dużo się zmieniło...drogie Panie jeśli możecie to powiedzcie co mam zrobić z tą Panią czy dać sobie z nią spokój ? Dać jej czas ? Czy może dalej naciskać ? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Co Ci przyszło na myśl, by spotykać się z zajętą dziewczyną. Dawno nie dostałeś po mordzie?

9

ElPistolero, a co sądzisz o moim poście?

10

Myszeczka23 napisał/a:

ElPistolero, a co sądzisz o moim poście?

Myślę ,że masz bardzo dużo racji w tym, ale ja sam na ten moment nie jestem skłonny żeby ją olać od razu. Chce z nią rozmawiać po prostu o tym i wtedy podjąć decyzję. Ja wiem ,że jej zależy bo powiedziała że mogłaby go zostawić, ale ja już sam nie wiem.  Chce wiedziec ostatecznie na czym stoję bez żadnych kłótni

11

Stoisz na kupie siana i jesteś osłem. Baba Cię zlewa, a Ty chcesz rozmawiać. No gratuluję Ci, Ty szlachetny i zakochany chłopcze.

Tylko prośba wielka do Ciebie: jak już porządnie dostaniesz po jajach, to nie mścij się na każdej lasce, bo naprawdę nie wszystkie są takie, a to Twoja wina, że dałeś się po tych jajach kopać.

12 Ostatnio edytowany przez marakujka (2018-07-06 14:35:27)

ElPistolero napisał/a:

Witam wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce żeby facet pisał, ale to wy kobiety pozwolicie mi to lepiej zrozumieć. Poznałem na studiach fajną dziewczynę świetnie się dogadywaliśmy ,ona powiedziała mi, że ma chłopaka, ale on ma ją totalnie gdzieś i w ogólei ...

.... i ble ble ble ble bla
ble    ble    ble    bla    bla

Zignoruj ją. Najwyżej przypałęta się do cię za jakiś czas, jak zmoknięty piesek, oczywiście z lubym na karku. smile
Nie daj się nabrać. Jeśli ona, zamiast zerwać z tamtym, potulnie do niego "wraca", to miej po prostu tę świadomość, że kiedyś będąc na jego miejscu, byłbyś robiony w balona tak samo jak jest to z obecnym.

13

Dziękuje wszystkim za wszelkie rady . To mnie utwierdza w przekonaniu, że to nie ma sensu smile

14

Łał, cieszę się, że mogliśmy do takich wniosków Cię skłonić. A już się bałam, że będziesz wiernie czekał jak pies na wyjaśnienia swojej księżniczki, która Cię w ostateczności zignorowała i wróciła potulnie do swojego faceta. wink

15

Bez obaw, aż tak zapatrzony nie jestem. Wiem, że nie ta to inna smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Pisze z dziewczyną, która ma chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018