Co zrobic zeby podobac sie facetom i zeby mysleli o mnie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Co zrobic zeby podobac sie facetom i zeby mysleli o mnie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Co zrobic zeby podobac sie facetom i zeby mysleli o mnie?

Witam,wiem ze to troche prózne ale,chciałabym miec cos w sobie co przykuwa uwage,takie cos co zapadnie długo w pamieci i facet bedzie o mnie myslał przez długO..Wiem,ze z tym trzeba sie urodzic,zwłaszcza ze jestem dosc niepewna siebie i niesmiała...Ogólnie zadbana,szczupła,makijaz,dłuższe ładnie pomalowane paznokcie,nie ubieram sie jakos wyzywajaca ale tez nie jak jakas zakonnica,a mimo to widze tylko spojrzenia facetów a zadnj reakcji..Czasem czuje sie jak milion z wielu a chciałabym sie czuc jak jedyna,wybrana.Wiem,że to głupie,ale mimo wszystko pytam o porade... ?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Co zrobic zeby podobac sie facetom i zeby mysleli o mnie?

Nie da się czuć jak jedyna i wybrana przez facetów. Tak się możesz czuć w oczach tego konkretnego mężczyzny.
A co zrobić żeby się mężczyznom podobać? Popracować nad samooceną. Jak się sobie nie będziesz podobać to innym też nie.

3 Ostatnio edytowany przez Lady Siggy (2018-07-03 20:58:38)

Odp: Co zrobic zeby podobac sie facetom i zeby mysleli o mnie?

No właśnie chcesz się czuć wybrana i jedyna przez wszystkich facetów, jakich spotkasz na swojej drodze?
Mężczyźni to wzrokowcy, mogą zerknąć, ale jak są w szczęśliwych związkach to na tym się skończy. Dla nich jedynymi są narzeczone, żony, partnerki.
Rozumiem, że to miałoby Ci pomóc w wiekszej pewności siebie. Tylko to tak nie działa.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Co zrobic zeby podobac sie facetom i zeby mysleli o mnie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018