Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 69 ]

Temat: Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi

Czy oglądacie ten program Ja uwielbiam słuchać wypowiedzi zaproszonych gości i ich ciekawy punkt widzenia.Czy ktoś ten program jeszcze ogląda.

Jarosław Iwaszkiewicz
Wierzysz w potęgę miłości, napełnia cię ona do tego stopnia, że nie zostawia miejsca na pytania. I dobrze tak jest. Bo skoro dopuścisz do jednego pytania, jednej wątpliwości, pustka zacznie wkradać się do twojego serca.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi

Ogladam, ale szczerze mówiąc powoli przestaje mi się podobać. Jest w nim coś sztucznego, nie podobają mi się też zapowiedzi programu. Od razu stawiają bohaterów w złym świetle, są trochę prześmiewcze.

3

Bożenko też tak uważam. Na początku uwielbiałam ten program,teraz traci na jakości.
Osoby zapraszane do tego programu wydają mi się sztuczne - czasami myślę że mają podłożony scenariusz swojej historii.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

4

zgadzam się z poprzedniczkami, kiedyś był to interesujący program, który przeżywałam, oglądałam z zaciekawieniem, a teraz to już stał się typowym komerycjnym elementem stacji..

kiedyś realizatorom i prowadzącej zależało na ludziach, dziś raczej zależy im na oglądalności..

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

5

Dziewczyny wszystko się zgadza ale jak pominąć ta sztuczność i niektóre wersję wyreżyserowane to niektóre historie są ciekawe T.Z chodzi mi o punkt postrzegania problemu przez niektórych poszczególnych ludzi .
-------------------------
Do czego zdolni są mężczyźni/kobiety i nie widząc problemu tylko wykładają swoje racje często chore i pomylone do czego są zdolni.

Jarosław Iwaszkiewicz
Wierzysz w potęgę miłości, napełnia cię ona do tego stopnia, że nie zostawia miejsca na pytania. I dobrze tak jest. Bo skoro dopuścisz do jednego pytania, jednej wątpliwości, pustka zacznie wkradać się do twojego serca.

6

Nie będę odkrywcza - mi także się bardzo podoba ten program, ale często sztuczność aż bije po oczach. Niemniej, ponieważ mogę tylko raz na jakiś czas obejrzeć jakiś odcinek, więc zawsze jakoś ciekawi mnie.

Coś co zauważyłam: dawniej jakoś było mniej gości, albo rozmowy z nimi były dłuższe. Często siedzieli przed widownią do końca programu, wciąż coś dopowiadali, włączali się do dyskusji. A teraz, czasem po dosłownie 5 zdaniach, siadają na widowni i w większości przypadków już więcej nie zabierają głosu.

7

Dokładnie. Ale ogólnie nie jest tak źle. Nieraz poleci mi łezka albo uśmieję sie do bólu.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

8

Oczywiście. Wciąż są ciekawe tematy albo postaci. Ale czasem jest taki niedosyt. Bo chciałoby się więcej usłyszeć od tej osoby, a tutaj "zapraszam na widownię".

9

Ten talk-show bywa ciekawy, acz to, że goście są (lub przynajmniej czasem są) podłożeni, jest pewne. Kiedyś ujrzałam tam swojego znajomego, który opowiadał bujdy wyssane z palca - brakowało mu pieniędzy wink

10

Witajcie byłam kiedyś w tym programie /mieszkam w Krakowie... nie było więc trudno/

Złosiłyśmy się z córkami do statystownia w filmie "Karol człowie,który został Papieżem" /rozmawiałam z Panem Piotrem Adamczykiem -grałam w scenie z N Huty?/  ale nie o tym, jak zgłosiłyśmy się na casting do filmu ....
to pózniej Panie z tej agencji zadzwoniła do mnie czy nie chcę do Pani Ewy D." rozmowy w toku" lub do "W 11"
Byłam 2 razy w rozmowach w toku, raz o papiezu JPII /wziełam zdjęcia/ byłam przygotowana co chce powiedzieć niestety nie dało się nic powiedzieć ...bo to chyba "scenariusz planowany" a i o tym temacie wiedziałam, a wcześniej byłam i jako publiczność nie wiedziałam nawet jaki temat będzie... aż się bałam,że jakiś głupi lub taki w jakim wzyciu bym nie wzieła udziału znając temat... i był o zazdrosci o męża ..to problem ,bo ja o swojego nic a nic zazdrosna nie byłam !!!!/obecnie jesteśmy po rozwodzie /

Ludzie za kasę to powiedzą wszystko co im każą, zgadzam się z [b] Tamarą,ze czasem są ciekawe tematy i wypowiedzi.

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

11

Bardzo dziękuje za wypowiedzi .
Ale tematy nieraz są kontrowersyjne i takie lubię .Ale masz rację Julka nie może być niespodzianek.
-----------------
Tamara
P.S Jaki jest Adamczyk z bliska bardzo przystojny?

Jarosław Iwaszkiewicz

12

oglądam,niektóre odcinki są ciekawe a niektóre poprostu śmieszne.
dlatego czasem nawet nie włączam jak wiem co będzie głupiego dzisiaj w RwT. tongue

ale ogólnie ok.

13

Moim zdaniem kiedys ten program był o wiele bardziej interesujący, mniej sztuczny. Poruszano w nim tematy zyciowe  a ostatnimi czasy zaczol do złudzenia przypominac program Jerry'ego Springera hmm  Tylko jeszcze musza sie zaczac bijatyki na wizji ale jak na razie wszystko idzie w tym kierunku:/ Ostatnio jakos emitowany był program pt : "Czy grube jest sexy" - okej kazdy temat warto poruszyc ale Pani wazaca ponad 100 kg łapie sie za piersi i twierdzi, że z niej to wulkan sexu i wogóle patrzcie jaka ona sexowna. O gustach sie nie rozmaiwa ale własnie takie obrazki (które co raz czesciej wystepuja w Rozmowach...) jakos bardziej przypominaja mi wspomniany juz program Jerry Springer Show niz stare, dobre Rozmowy w Toku. Według mnie- ogolnie czasem mozna posłuchac i popatrzec ale mam wrazenie, ze program ten idzie w złym kierunku...

14

Tematy sa ciekawe, ale czasami naprawdę program sprawia wrażenie reżyserowanego... Początkowo był ciekawszy.

GG: 1600911

15

czy ktoś ma linka do całego odcinka z Grzegorzem Halamą? To było bardzo dawno.

16

a mi się program pani D. nie podoba.
siada taki transwestyta, gada o tym, że 'czuje się w ciąży' albo przyłazi kulturystka i mówi, że od paru lat nie ma miesiączki przez branie leków i dbałość o sylwetkę, lub siada na krześle 14 latka i mówi , że ją starsi panowie interesują-a pani D. uśmiecha się , przytakuje, jakby to było normalne. ja tego nie kupuję. potem klepiemy po ramieniu i zapraszamy kolejnych 'normalnych'.
dziękuję, program ocieka jakąś sztucznością, jak ktoś w ogóle może na to czas poświęcać.
to moje zdanie i nie trzeba go krytykować.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

17

Kiedyś w miarę lubiłam, bo były ciekawe tematy, ale teraz to jest jedna wielka porażka i ja nie wiem czy się śmiać czy płakać z infantylności tematyki obecnych odcinków.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

18

Lubię, a w szczególności jak przychodzą te wypindrzone dziewuchy big_smile. Można się pośmiać czasem wink

19 Ostatnio edytowany przez London69 (2011-06-28 15:34:34)

Oglądam, goście są coraz bardziej interesujący i te ich historię. Lubię, lubię. wink

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

20

Kiedyś mi się czasem zdarzyło coś obejrzeć, niektóre tematy były naprawdę ciekawe! Potem czasu brakło i tak to się trzyma do tej pory smile

21

Mnie się wydaje, że to jest bardzo nierówny program, bo czasami tematy są bardzo ciekawe i intrygujące, a innym razem są dziwaczne i po prostu nudnawe...

"Człowiek, który w głębi siebie nie kryje niespodzianki, z reguły nie bywa interesujący." M. Bułhakow

22

Zgadzam się z niektórymi osobami. Czasem są naprawdę ciekawe tematy i lubię oglądać, ale zdarza się też tak, że irytuje mnie osoba prowadząca ten program, bądź tematy są nudne.

23

Ja w tej chwili oglądam ten program. Jak dla mnie temat tego odcinka jest przerażający.Temat:"w niewoli mężczyzn". O znęcaniu się i zmuszaniu do prostytucji. Ja od razu mam nerwa.

Laura 04.01.2017 godz 19:15

24

Lubię zerknąć na ten talk-show, choć czasem też odnoszę wrażenie, że niektóre historie są naciągane i zatrudniają jakiś ludzi, żeby opowiadali  różne rzeczy... wink
Ogólnie to fajna rozrywka, ale czasem naprawdę poruszą jakiś konkretny temat.
Osobiście lubię odcinki, gdzie można się pośmiać, świetny był o "różowych landrynkach" big_smile
Tematy o kobietach, które romansują szefami, są kochankami lub robią różne "niegrzeczne" rzeczy też lubię, wtedy nachodzi mnie refleksja o naturze kobiecej, zwłaszcza, gdy wypowiadają się panie z widowni, często udające wielkie święte, krytykują, a na pierwszy rzut oka widać, że leczą kompleksy, na co mam alergię, bo nie cierpię złośliwości przez zazdrość... Nie lubię też oceniać po wyglądzie, ale muszę przyznać, że te panie, które nie grzeszą urodą, najżywiej komentują czyjąś atrakcyjność, i to nie w sposób neutralny, przedstawiający pogląd, ale właśnie służący zaleczeniu własnych kompleksów. Doszłam do takiego wniosku śledząc RwT przez jakiś czas. Trochę to smutne, a nawet śmieszne przez żałosne. Nie wiem, może tylko ja tak to odczuwam.
Co do "przytakiwania" pani Ewy, to raczej nie może ona dawać upustu swoim osobistym poglądom, musi być neutralna w rozmowie, niestety, choć czasem może to wyglądać dziwnie.

"Żyj, i pozwól żyć innym."

25

Dzisiaj był odcinek pt:"Jak żyje ortodoksyjna Żydówka w Iaraelu". Cały odcinek mało interesujący.Pod koniec programu pokazano Izraelskie spa, w którym wykorzystuje się węże do masażu. brrrr..

26

AnnAnnA napisał/a:

Dzisiaj był odcinek pt:"Jak żyje ortodoksyjna Żydówka w Iaraelu". Cały odcinek mało interesujący.Pod koniec programu pokazano Izraelskie spa, w którym wykorzystuje się węże do masażu. brrrr..

A mnie się całkiem spodobał ten odcinek. Ciekawe życie wiodą ortodoksyjni Żydzi wink - godne podziwu i zainteresowania.

L'amore é un'erba spontánea, non una pianta da giardino.

27

Od czasu do czasu zdarza mi się oglądać rozmowy w toku, wszystko głównie zależy od tematu. Ktoś wie co dziś będzie ciekawego?

28

Ja oglądam tylko w TVP1 W czwartki 21-25 Elżbietę Jaworowicz bardzo świetny program wzrusza mnie za każdym razem. Lubię jeszcze oglądać Ktokolwiek widział ktokolwiek w wtorki Grzegorza Miśtala i w niedzielę program w TVP Wrocław    o 20 - 00 Listy gończe. I teraz aktualnie się kończy ten program leci on codziennie w TVP 2 o godzinie 19-25 Ja alkoholik też ciekawy program. Kiedyś oglądałam na Polsacie Dlaczego ja, Trudne spray i Pamiętniki z wakacji ale stwierdziłam , że to fikcja bo ludzie się tam powtarzają tylko mają inny dom inne miasto i rodzina a i jeszcze przy końcu doczytałam pewnie teraz pszekręce imię i nazwisko ale w Kiepskich jest ten sam facet nie wiem czy to reżyser czy kto Okił Khaminow czy jakoś tak. Kiedyś jeszcze pamiętam program w TVP 2 Michała Fajbusiewicza 997 ale nie oglądam bo mam zbyt słabą psychikę i bywało , że po nocach nie spałam.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

29

W dniu dzisejszym program o różowych landrynkach...

30

flores18261 napisał/a:

Ja oglądam tylko w TVP1 W czwartki 21-25 Elżbietę Jaworowicz bardzo świetny program wzrusza mnie za każdym razem. Lubię jeszcze oglądać Ktokolwiek widział ktokolwiek w wtorki Grzegorza Miśtala i w niedzielę program w TVP Wrocław    o 20 - 00 Listy gończe. I teraz aktualnie się kończy ten program leci on codziennie w TVP 2 o godzinie 19-25 Ja alkoholik też ciekawy program. Kiedyś oglądałam na Polsacie Dlaczego ja, Trudne spray i Pamiętniki z wakacji ale stwierdziłam , że to fikcja bo ludzie się tam powtarzają tylko mają inny dom inne miasto i rodzina a i jeszcze przy końcu doczytałam pewnie teraz pszekręce imię i nazwisko ale w Kiepskich jest ten sam facet nie wiem czy to reżyser czy kto Okił Khaminow czy jakoś tak. Kiedyś jeszcze pamiętam program w TVP 2 Michała Fajbusiewicza 997 ale nie oglądam bo mam zbyt słabą psychikę i bywało , że po nocach nie spałam.

Elżbieta Jaworowicz to mistrzyni w tworzeniu fikcji.Ta kobieta niejednemu już zniszczyła życie.U niej musi być czarno i biało- napuszcza na często niewinnych ludzi jakichś osobników z nimi skłóconych.Przekręca relacje świadków,fakty. Z jednego człowieka zrobiła sutenera,z innego gwałciciela.Ona sama mówi,że u niej muszą być łzy,rozpacz i emocje.Człowiek jest na marginesie- liczy się oglądalność.
To karierowiczka,która nie podejmuje się mało medialnych lub trudnych spraw.Poczytaj sobie o stowarzyszeniu poszkodowanych "Stop nierzetelnym".

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

31

RwT- czemu nie? ale ja ogólnie rzadko oglądam tv, więc i z tym ciężko. czasem jak mi mignie ciekawa zapowiedź, albo nie mam co robić to idę i oglądam. czasem się człowiek dowie ciekawych rzeczy, czasem pośmieje, jak to talk-show
ogólnie jestem na tak smile

...dążąc do szczęścia....

32

Bardzo ciekawa reakcja na gościa w studiu.Murzyn szuka Polki na zonę.Po reacji kobiet widać że bardzo szybko znajdzie smile

33

Jesli sie powtorze to przepraszam ale nie czytalam wszytskich wypowiedzi.Mysle ze ROZMOWY W TOKU troszke sie ,,popsuły,,.Tematy troche naciagane i sztuczne i jakies bezsensowne.Czasem myśle ze progam zaczyna upodabniac sie do ,,POTYCZKI JERRE;GO SPRINGERA,,moze lekko przesadzam ale naprawde czasem tematy sa jak z d..y wyciagniete.POZDRAWIAM!!!

Albert Einstein

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.

34

Oglądam- czasem tematy są bardzo ciekawe, nie powiem, ale czasem to aż się sama buzia śmieje, jakie ludzie mają spojrzenie na świat. Ale nie krytykuję, bardzo dobrze, że świat dowiaduje się o wszystkim. Dzięki takim programom, każdy może się wygadać.

Witamy w świecie kryształowych upominków smile

35

joasia2620 - mam takie same zdanie na temat tego programu jak Ty smile

36

TVN' owi nie ma co ufać. Czysta komercja. TVN zszedł na psy, daje poparcie PO, tego nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Ale ja nawet nie o tym chciałem...
Kiedyś TVN był dla mnie coś wart. Emitował fajne jak na tamten czas seriale :

-Magda M.
-Kryminalni
-Kasia i Tomek
-39 i pół

Czar prysł, a bakcyl komercji najwidoczniej zdominował zarząd ten sporej stacji. Nawet takim "Faktom" nie ma co wierzyć. A ten cudzysłów to wale nie musi oznaczać tytułu, to swoista ironia.

Wracając jednak do "Rozmów w toku", bo tego właśnie programu dotyczy wątek to wg mnie jest to już naciągane, nawet gdzieś przeczytałem, że tam grają "aktorzy - amatorzy", którzy dostają tam po parę stówek i jadą z niestworzonymi historiami. Może to tylko obiegowa plotka, ale kto wie. Wg mnie program zaczyna momentami przypominać "Trudne Sprawy", a ten kto oglądał odcinek z "Dariuszem", to chyba sam wie najlepiej w jakich kategoriach można się wypowiadać na temat tego serialu...
W każdym bądź razie, wraz z "Rozmowami" także Ewa została naznaczona przez ząb czasu. Choć niektóre  odcinki nadal dają do myślenia i rzeczywiście są godnym obiektem do przemyśleń człowieka XXI wieku.

Jesteś Polak? Chwyć za oręż, nie daj czynić się matołem!

37

Ja bardzo rzadko oglądam ten program w ogóle rzadko oglądam tv. Jak dla mnie nawet całkiem całkiem ten talk show. Na samym początku nie lubilam samej prowadzącej ale już Mi przeszło. Najlepsze są odcinki jak zapraszają laski typu Jola Rutowicz! Gdzie  oni je znajdują ? He he. Albo laska, która ma kuferek a w środku... UWAGA... 100 różnych szamponów do włosów.
Na pytanie prowadzącej
- " Co by się stało gdyby ten kuferek zaginął?"
Odpowiada;
-" Samobójstwo...! "

Też bym chciała mieć takie problemy smile

38

Czasem oglądam, ale wszystko zależy od tematu rozmowy bo jak jest mało ciekawy to zmieniam na inny kanał.

39

Czasem oglądam i za każdym razem jestem w szoku.Niby jestem na bieżąco z różnymi tematami, ale niektóre  powodują,że przecieram oczy ze zdziwienia.Widziałam taki odcinek, w którym dziewczyna zoperowała sobie język(rozszczepienie) aby mogła założyć dwa kolczyki.Po tym odcinku doszłam do wniosku,że właściwie nic nie wiem o życiu.

40

aisoglam napisał/a:

Czasem oglądam i za każdym razem jestem w szoku.Niby jestem na bieżąco z różnymi tematami, ale niektóre  powodują,że przecieram oczy ze zdziwienia.Widziałam taki odcinek, w którym dziewczyna zoperowała sobie język(rozszczepienie) aby mogła założyć dwa kolczyki.Po tym odcinku doszłam do wniosku,że właściwie nic nie wiem o życiu.

Oj tak, niektóre odcinki są meeega.... Jako ciekawostkę powiem, że w jednym odcinku była dziewczyna z mojego miasta.. big_smile może nie będę pisać która lepiej, ale to co mówiła w odcinku to nawet zgadzało się prawdopodobnie, ale faktem jest, że podobno dostają za to kasę, więc wiadomo, że wszystko można dla kasy zmyślić big_smile
Ostatnio mnie rozwaliło jak dziewczyny w programie zaczęły przechwalać się jak to wszystko można osiągnąć eksponując biust.,. hahaha
albo odcinki gdzie badają ich wykrywaczem kłamstw czy zdradzili.. przecież to totalna masakra, żeby coś takiego robić partnerowi... i jakoś ciężko mi wierzyć, że potem związek normalnie funkcjonuje..

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

41 Ostatnio edytowany przez ra (2012-03-18 18:01:25)

Kiedyś bardzo chętnie oglądałam RwT ale z czasem stał się sztuczny i nudnawy.
Program P.Jaworowicz nie trawię , każdy poruszony tam temat jest tylko "liźnięty " ,nikt nie może się wypowiedzieć do końca , a już ostatnie zdania wypowiadane przez prowadzącą najczęściej drżącym głosem z łezką w oku typu " Polska jest tylko jedna "doprowadzają Mnie do mdłości.

42

Ja nie rozumiem tego programu... tzn nie rozumiem dlaczego nadal jest emitowany.. Tematy są absurdalne.. to ju z nie jest nawet pęd za sensacją bo to po prostu jest nude,sztuczne... I nie wiem czy mi sei wydaje bo przyznam że nie ślędzę każdego odcinka a jak już coś tam oglądam to tylko chwile, ale dużo tematów jest w stylu "obśmiejmy" to o czym mówi, co i jak mówi osoba ktora przedstawia swój problem tudziez styl zycia czy to tam jeszcze.. To bardzo niskie.. A już wogóle to dziwie sie tym ekspertom co tam sie wypowiadają.. psychologom etc...  Kiedyś- tak mi sie wydaje- ten program był fajny , ale formuła sie wyczerpała a oni go emitują ą na siłę.

43

Czasem oglądam. Najbardziej lubię te odcinki z młodzieżą - można się pośmiać smile

44

raz naruski rok ogladam;p

45

Czasem nieźle można się pośmiać z tego programu.
niekiedy faktycznie są ciekawe  problemy poruszane, ale czasy świetności ten program ma za sobą.

"Wiem, że mam więcej sex appealu na czubku mojego nosa, niż wiele kobiet ma w całym ciele. Nie widać tego od razu, ale tam jest."

46

Co do Jaworowicz, podzielam zdanie gojki, bo mój znajomy miał kiedyś z nią do czynienia; gdy naprawdę ważyło się być albo nie być  wielu mieszkańców, w końcu postanowili sprawę nagłośnić i zaprosili Jaworowicz, która..... narobiła tylko szumu wokół własnej osoby, mieszkańcom nie pomogła właściwie bo i tak sprawa musiała trafić do prezydenta miasta. Jak określił znajomy: Przyjechała, zrobiła małe hollywood, podkręciła sprawę i pojechała dalej.

A "Rozmowy w toku" zeszły na psy całkowicie - moim zdaniem. A to, że często odcinki od A do Z a przynajmniej do S są reżyserowane to fakt smile Gość "główny" czyli ten na krzesełku na środku dostaje bodajże 1,000 zł na wystąpienie (a jak małżeństwo to już 2,000), reżyserowane jest wszystko, nic w programie nie dzieje się przypadkiem, również odpowiedzi ludzi na widowni; od samego początku wiadome jest kto, w jakiej kolejności i co powie. Ludzie na widowni są często podstawiani również. Dostają za to coś 50 zł.

Szczerze, to nawet gdybym miała zmyślać, nie poszłabym do tego programu; to wpłynęło by źle na mój wizerunek; wyobraźcie sobie, że Wasz szef ogląda, jak opowiadacie, że mąż nie chciał używać prezerwatyw, że staraliście się uważać a i tak w ciążę zaszłaś 4 razy big_smile Żenada! Najlepszy był dla mnie 1 odcinek, który obejrzałam online jako że telewizora nie posiadam, o antykoncepcji. big_smile

47

Mojej kolezanki byly mąż byl w rozmowach w Toku 2 lata temu ,niezłego  błazna  z siebie zrobil, no ale mial ten zaszczyt 4 stowek ,i oplacony nocleg w hotelu, to jest jego najwieksze przezycie zyciowe tongue

48

Kiedyś uwielbiałam - a teraz te odcinki są tak banalne. Coraz mniej rozmów o życiu tylko pokazują jakiś klaunów, jakieś gwiazdeczki pop muzyki i nie wiadomo co jeszcze... hmm A szkoda, bo kiedyś oglądałam non stop.

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

49

mortishia, to już 4 stówki są? Jak mąż mojej koleżanki pracował w TVN to było 3 stówki. Ale to jakieś 2 lata temu było. Tak czy siak niezła stawka za jeden dzień błaznowania wink

Ja tam namiętnie, może nie tyle oglądam, ale gada mi to w tle jak się po kuchni kręcę. I faktycznie momentami nie wiem czy się śmiać, czy umrzeć z zażenowania. Mój mąż nawet ostatnio stwierdził, że on napisze do redakcji tego programu, że on chętnie z żoną wystąpi jako przeciwwaga dla tych dziwnych małżeństw, których głównym problemem jest, że ze sobą nie potrafią rozmawiać, i opowie jak to jest, w małżeństwie w którym się rozmawia, a sprawy ważne ustaliło się wspólnie jeszcze przed ślubem wink

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

50

Ja Rozmowy w toku oglądałam w miarę regularnie jakieś 5-6 lat temu. Albo wtedy tematy były ciekawsze, albo mi się sposób widzenia zmienił, teraz mało który temat mnie interesuje.

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

51

I tematy stały się ....dziwne.
"Mój mąż kąpie się raz na ruski rok"
"Dziecku wszystko kupujesz a nas rujnujesz"
"Pomóż mi bo panicznie boję się gołębi"
"Dla ciebie liczy się tylko kasa a ja chcę mieć bobasa"   itp..

52 Ostatnio edytowany przez nocnalampka (2013-04-12 10:14:27)

Cat, no nie nazywajmy szamba perfumeria - wiekszosc odcinków jest po prostu idiotyczna. Ale za to śmieszna bardzo wink

53

.....i niestety w dużej części wyreżyserowana. Gdy nie mają "jeleni" do tych historyj to podstawiają ludzi hmm Nie wiem czy to dobrze czy to źle; może i ulga, że w naszym kraju jest jednak mniej idiotów niż się człowiek spodziewał?

54

Catwoman napisał/a:

naszym kraju jest jednak mniej idiotów niż się człowiek spodziewał?

Na to to bym akurat nie liczyła wink

55

Ja lubię słuchać "rozmów w tłoku" podczas sprzątania wink
Można pocieszać się tym, że u Jerrego Springera, bywają jeszcze głupsze tematy, więc może z nami nie jest tak źle lol

"Mądrego widać, głupiego słychać."

Posty [ 1 do 55 z 69 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018