Parking Lotnisko przy Okęciu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Parking Lotnisko przy Okęciu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez iza77 (2018-05-24 18:17:45)

Temat: Parking Lotnisko przy Okęciu

Wybieramy się na wakacyjny wyjazd z dzieciakami i potrzebujemy zostawić samochód przy Okęciu. Cena przy samym terminalu wysoka w porównaniu z parkingami okolicznymi.  Ktoś zostawiał jakimś parkingu  parkingu autko. Co możecie polecić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Parking Lotnisko przy Okęciu

Ja zazwyczaj śpię w hotelu "Pocztowym" i tam zostawiam auto.Na lotnisko jadę taksówką.
Jakiś czas temu nie nocowaliśmy w Pocztowym,a że byliśmy nieomal spóźnieni mąż zaparkował na parkingu pracowniczym jakiejś pobliskiej firemki.Byliśmy przekonani,że auto będzie zablokowane.Nic się takiego nie stało,po dwóch tygodniach auto odebraliśmy.
Oczywiście nie polecam tego,ale czego się nie robi by zdążyć na samolot smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-31 23:41:50)

wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem, proszę tego nie robić - dwa lata temu jak lecieliśmy na wakacje to zostawiliśmy auto na tym parkingu, parking ogrodzony, właściciel zapewnia transport na lotnisko,

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-31 23:42:20)

Ja z mężem korzystam z parkingu spam w niedużej odległości od lotniska ale to nie jest jakimś większym problemem. Bardzo miła i pomocna obsługa. Dowożą busikami do lotniska. Ceny bardzo fajne. Można sobie zrobić rezerwację przez internet. Ja tak zawszę robię. A parking duży i monitorowany więc nie ma co się obawiać o samochód.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Parking Lotnisko przy Okęciu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018