ciaza z testu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ciaza z testu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: ciaza z testu

Witam serdecznie wszystkie mamy, o forum powiedziala mi kolezanka ktora twierdzi ze sluzycie rada, tak wiec nazywam sie Natalia mam 30 lat i nigdy nie bylam w ciazy, z partnerem podjelismy decyzje o dziecku kiedy juz sie ustabilizowalismy, kupulismy mieszkanie i jestesmy gotowi. Nasze starania zaczelismy w listopadzie ale niestety nic, wraz z kalendarykiem sledzilam owulacje ale jak do tej pory nic, ostatni okres mialam 9 kwietnia teraz powinien sie pojawic 8 maja ale nic, 15 maja robilam test wyszedl pozytywny, 16 maja rowniez i dzis tez ale pracuje w fabryce gdzie sa warunki szkodliwe i zacza bolec mnie brzuch lekarz na usg nic nie widzi powinien byc pecherzyk. Kazano mi zrobic badanie krwi ale ja oszaleje czekajac na wyniki beta hcg czy ktoras z was miala podobnie ????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ciaza z testu

Wiesz.. Okresu nie ma, test pozytywny. Moim zdaniem ciąża. W pierwszych tygodniach na samym początku czasem ginekolog nic nie widzi.
Chociaż ja byłem prywatnie u ginekologa i potwierdził ciążę, był to podobno 3 tydzień. smile
Na początku jak najbardziej był ból brzucha. W końcu to jeden z objawów. Nie stresuj się. Wszystko się okaże.

3

Odp: ciaza z testu

Wystarczy że do owulacji doszło później i na USG może być nic nie widać. Tez dużo zależy od jakości aparatu usg. Na betę nie musisz przecież wcale czekać tego samego dnia dostaniesz. Myślę że jesteś w ciąży ale nie wiem jak to wygląda na tak wczesnym etapie bo ja pierwszym razem poszłam jak beta była wysoka a przy drugiej ciąży doczekała i widziałam już zarodek. Powodzenia

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-06-21 05:10:12)

Odp: ciaza z testu

Ja się zgłosiłam do ginekologa 2 dni po terminie oczekiwanej miesiączki, nie miałam żadnych objawów, po prostu nie dostałam okresu. Niczego nie było widać, jedynie powiększone coś tam było na USG. Test płytkowy wyszedł pozytywny. Dwa tygodnie później już biło serduszko i lekarz potwierdził, że to prawdopodobnie 6 tydzień.

5

Odp: ciaza z testu

4 dni przed miesiączka test pozytywny, tego samego dnia beta 118 (koniec 3 tyg) dzień przed miesiączka bylam u gina prywatnie, zrobił USG, pecherzyka nie bylo ale bardzo powiększone endometrium i skupienie komórek w jednym miejscu (tam będzie zarodeczek) więc gin ciążę potwierdził. Teraz idę 2 lipca, może juz będzie bic serduszko

6

Odp: ciaza z testu

U mnie również pęcherzyk był widoczny później chociaż testy wychodziły już pozytywnie. Jedynie endometrium było pogrubione i na tej podstawie lekarz podejrzewał ciążę. :-)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ciaza z testu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024