Uzupelnianie roznic programowych+obrona a srednia ocen - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Uzupelnianie roznic programowych+obrona a srednia ocen

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Uzupelnianie roznic programowych+obrona a srednia ocen

Hej, zwracam się do Was z dosc szczegolowa kwestia, jaka jest wplyw reaktywacji studiow po skresleniu (brak zalozenia pracy) i odrabianie roznic programowych na srednia ocen ze studiow. Jak ta kwestia wyglada w usosweb -mam ndst i dopiero obok ocene wlasciwa? Czy taka sytuacja obniza srednia? I czy przekresla szanse na doktorat?
Pytam o to tutaj poniewaz dziekanat nie byl w stanie odpowiedziec na te pytania. Moze ktos mial podobna sytuacje?
Bede wdzieczna za Wszelkie odpowiedzi wink :*

Zobacz podobne tematy :
Odp: Uzupelnianie roznic programowych+obrona a srednia ocen

Nie rozumiem.... Wydaje mi się że chyba nie powinno to mieć wpływu, bo jesteś przywrócona i w  ogóle. chyba ze ktoś ustawi jakos wagowo oceny czy cos takiego - ale skoro dziekanat nie wie, to raczej nie sadze zeby ktos wiedzial big_smile

"Z tym największy jest ambaras,
Żeby dwoje chciało na raz."
smile

3

Dziękuję, być może tak jest. Sprawdzę to jeszcze. Uspokoiłaś mnie wink

4

Obniza jezeli dany przedmiot wlicza sie do sredniej. Wtedy wliczaja sie wszystkie jego oceny. Czyli jak masz 2 i poprawione na 4 to wlicza sie i to i to.
Bo rozumiem ze uzupelniane roznic to ze czegos nie zdalas i powtarzalas przedmiot? Wtedy wlicza sie 2(pierwszy termin)+2(poprawka)+ocena z 3 i ewentualnie + ocena z 4 terminu.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Nie, niczego nie powtarzałam smile wszystko miałam zaliczone, nawet seminarium wszystkie semestry i została tylko niezłożona praca. Jednak zmieniły się wymogi i trzeba nadrabiać różnice programowe, jeśli pojawią się p[rzedmioty, których wtedy nie miałam w programie. Zastanawiałam się, czy z nich najpierw dostanę dwóję a później ocenę właściwą, czy będzie tylko jedna ocene, skoro tych przedmiotów wcześniej nie miałam.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Uzupelnianie roznic programowych+obrona a srednia ocen

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021