potrzebuje rady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: potrzebuje rady

dziendobry przepraszam z gory za pisanie ale mam amerykanska klawiature potrzebuje pomocy w sprawie mam 23 lata bylem ze swojom zonom 4 lata a pol roku w slubie cywilnym bylo nam razem dobrze tylko jakies 3 miesionce temu zona oznajmia mi ze che odejsc wczesniej pomoglismy wyjcc razem sobie z patologi onna bylla z totalnej biedy ja mialem problem z moim tatom  kieddy rozwionzalismy nasze problemy wynajelismy mieszkanie po dwuch latach wzielismy slub pracowalem w czesniej jako menadzer w maccu to troche przytylem warzylem 110kg na 180 wzrostu przez to niechciala sie kochac to schudlem do 90 to mowila ze to nie tak cos nie tak staralem sie spendzac z niom tyle czasu ile dalem rady  jakies czy miesionce temu  powiedziala mi ze chce rozwod staralem walczyc o nas zwionzek dalej siedzimmy razem ale pewien czas temu dowiedzialem sie ze zona spotyka sie z bogatymi facetami co majom po 50 lat a onna ma 22 I niewiem czy mam dalej mam walczyc o zwionzek czy sie poddac bardzo mocno jom kocham i moglbym jej wybaczyc ale niewiem czy to ma sens

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: potrzebuje rady

Jeśli Ty sam nie wiesz cz jest sens to skąd my to mamy wiedzieć? Sam musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz być z kimś kto się puszcza upss zarabia 4 literami, my tego za Ciebie nie zrobimy.

3

najbardziej sie boje ze potem nigo nie znajde bo po rozwodzie bil kobie itp ja ani razu jej nieudezylem ani nie nakrzyczaczel nawet jak mi powiedziala o rozwodzie spokojnie z niom rozmawialem

4

Ale kto bił? Jak nie Ty to czym się przejmujesz? Jesteś młody.
Swoją drogą o wiele lepiej się czyta a zamiast om. Nawet jak nie ma polskich znaków.
W sensie "z nia rozmawialem" zamiast "z niom rozmawialem"

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

dzienkuje za sugestie

6

odnosnie pisania ;]

7 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-05-06 23:23:51)

doprawdy jeszcze wszystko przed Toba .Lepiej jak odda Ci teraz wolnosc, jak mialbys sie meczyc z kims, kto nie odwzajemnia uczuc.odejdz od niej, to zwiazek bez przyszlosci

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

8

Ok a jak kobiety patrzą na faceta po rozwodzie nie wiem odstrencza je ten fakt że kiedyś był z inną czy nie

9

dzienkuje za pomoc i rady ;]

10

wieczur1995 napisał/a:

Ok a jak kobiety patrzą na faceta po rozwodzie nie wiem odstrencza je ten fakt że kiedyś był z inną czy nie

Nie, to w ogole nie ma znaczenia dla kobiety, ktora Cie szczerze pokocha.

11

bardzo mi przykro, odpusc sobie te dziewuche..

12

wieczur1995 napisał/a:

dziendobry przepraszam z gory za pisanie ale mam amerykanska klawiature potrzebuje pomocy w sprawie mam 23 lata bylem ze swojom zonom 4 lata a pol roku w slubie cywilnym bylo nam razem dobrze tylko jakies 3 miesionce temu zona oznajmia mi ze che odejsc wczesniej pomoglismy wyjcc razem sobie z patologi onna bylla z totalnej biedy ja mialem problem z moim tatom  kieddy rozwionzalismy nasze problemy wynajelismy mieszkanie po dwuch latach wzielismy slub pracowalem w czesniej jako menadzer w maccu to troche przytylem warzylem 110kg na 180 wzrostu przez to niechciala sie kochac to schudlem do 90 to mowila ze to nie tak cos nie tak staralem sie spendzac z niom tyle czasu ile dalem rady  jakies czy miesionce temu  powiedziala mi ze chce rozwod staralem walczyc o nas zwionzek dalej siedzimmy razem ale pewien czas temu dowiedzialem sie ze zona spotyka sie z bogatymi facetami co majom po 50 lat a onna ma 22 I niewiem czy mam dalej mam walczyc o zwionzek czy sie poddac bardzo mocno jom kocham i moglbym jej wybaczyc ale niewiem czy to ma sens

Zostaw ją bo to wszystko za daleko zaszło.Ona pokazała na co ją stać.

[Tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018