Czy to ma sens? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy to ma sens?

Jestem zupełnie niedoświadczona, niedawno poznałam chłopaka który okazał się bardzo doświadczony, na razie próbowaliśmy tylko oralu, trochę błąd bo on był na dodatek pijany, ale pomimo długich prób nie mógł dojść, nie wiem w sumie co teraz myśli. Czy taki związek ma sens gdy kobieta jest ciemna w te klocki a facet sporo przeszedł ? Ktoś miał podobna sytuacje ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to ma sens?

A czemu ma nie mieć sensu? Z czasem metodą prób i błędów wszystkiego się nauczycie. Bo niestety w nowym związku nawet jeżeli dwie osoby mają doświadczenie muszą się poznać i dotrzeć. Dopiero wtedy mogą w pełni korzystać z uroków seksu.

3

Odp: Czy to ma sens?

To jak z jeżdżeniem autem... jak nigdy nie jeździłaś, ale ktoś 20 lat jeździł, to różnicie się bardzo... Jak zdasz prawo jazdy i będziesz miała parędziesiąt godzin jazdy za sobą, to róznica między Wami niewielka.

Zatem głowa do góry Młoda i się nie przejmuj takimi bzdurami.

Nie mógł dojść? Może alkohol, może się speszył... Nie przejmuj się... nie rób z tego problemu, nawet to Ty mu pomożesz jak to trochę zbagatelizujesz. MInetka + lodzik super sprawa na początek.

4 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2018-04-15 23:36:15)

Odp: Czy to ma sens?
tropikalnawyspa napisał/a:

Jestem zupełnie niedoświadczona, niedawno poznałam chłopaka który okazał się bardzo doświadczony, na razie próbowaliśmy tylko oralu, trochę błąd bo on był na dodatek pijany, ale pomimo długich prób nie mógł dojść, nie wiem w sumie co teraz myśli. Czy taki związek ma sens gdy kobieta jest ciemna w te klocki a facet sporo przeszedł ? Ktoś miał podobna sytuacje ?

Na pocieszenie dodam, że brak doświadczenia u dziewczyny na ogół nie jest problemem u faceta, więc nie ma spiny, tylko powoli do celu wink

5

Odp: Czy to ma sens?

Pewnie wiesz ze alkohol osłabia bodźce. Owszem, lampka wina rozluźnia atmosferę ale nie więcej. Skoro był po mocnym alkoholu, to mógł nie osiągnąć pełnego wzwodu i dlatego miał problemy z wejściem. Jeśli chodzi o różnicę w doświadczeniu, to nie ma ona decydującego znaczenia. Owszem, jest źle jak facet nie wie jak "funkcjonuje" kobieta i jak jej dać wiele zadowolenia ale wszystkiego nauczycie się we dwoje. Małymi kroczkami do celu. Skoro nie masz doświadczenia, to zawsze pamiętaj o antykoncepcji. Nie polegaj na doświadczeniu faceta, bo to jest złudne. Poczytaj na te tematy na forum albo w odpowiednich publikacjach i ciesz się przyjemnościami płynącymi z obu stron. Zobaczysz, że będzie tylko co raz lepiej.

6

Odp: Czy to ma sens?
beapl napisał/a:

Pewnie wiesz ze alkohol osłabia bodźce. Owszem, lampka wina rozluźnia atmosferę ale nie więcej. Skoro był po mocnym alkoholu, to mógł nie osiągnąć pełnego wzwodu i dlatego miał problemy z wejściem. Jeśli chodzi o różnicę w doświadczeniu, to nie ma ona decydującego znaczenia. Owszem, jest źle jak facet nie wie jak "funkcjonuje" kobieta i jak jej dać wiele zadowolenia ale wszystkiego nauczycie się we dwoje. Małymi kroczkami do celu. Skoro nie masz doświadczenia, to zawsze pamiętaj o antykoncepcji. Nie polegaj na doświadczeniu faceta, bo to jest złudne. Poczytaj na te tematy na forum albo w odpowiednich publikacjach i ciesz się przyjemnościami płynącymi z obu stron. Zobaczysz, że będzie tylko co raz lepiej.

Popieram w 200%!!
To żaden problem, że raz wam nie wyszlo, to moze byc zalezne od naprawde wielu czynnikoiw a jnajjpewniej od alkoholu smile potraktuj to z przymruzeniem oka po prostu.
Naprawde faceci maja inny poglad na te sprawy i im z reguly nie przeszkadza to.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024