Rozmowy z obcokrajowcami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Rozmowy z obcokrajowcami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Rozmowy z obcokrajowcami

Cześć,
czy kojarzycie może jakieś miejsca/aplikacje, przez które można rozmawiać z obcokrajowcami?
Niby jestem filologiem z wykształcenia, ale brakuje mi kontaktu z żywym językiem i chętnie poszukałabym ludzi do pogadania np. na skype.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozmowy z obcokrajowcami

Jest taka strona InterPals.  Poszukaj tam.

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-04-12 17:44:46)

Aplikacja na smartfona
"Speaky"(mozna też przez komputer), tylko od razu uwazaj na facetów, zwlaszcza młodych chłopaków, którzy są tam dla sex-czatów (chyba, że Cię to bawi big_smile ), tak poza tym genialna aplikacja do poznawania ludzi z całego swiata,

Italki - tez polecam, bo tam jest dość wysoka kultura, dość łatwo znaleźć interesujące osoby do rozmów.

Trzecia to MyLanguageExchange, jest prosta, ale sporo tam ludzi tez się przewija. Jedyny minus - trzeba zaplacic za membership, ale niewiele. Bez też można założyć konto, ale nie da się wysyłać wiadomości.

Osobiscie uzywam wszystkich trzech od ponad dwoch lat i wydaje mi się, że są najbardziej skuteczne z tych, ktore wyprobowalam

4

Dzieki! Przetestuje smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Nie tak dawno używałam tindera tylko i wyłącznie w tym celu - gadałam z japończykami i spotykałam się, żeby składać origami;D ja wiem, że o tinderze chodzą różne opinie, ale serio jest tam mnóóóóstwo obcokrajowców, którzy chcą zawiązać znajomość tylko i wyłącznie o charakterze wymiany kulturowej praktyki języka itp. Jeszcze nigdy nie natrwfiłam na wpadkę, tzn żeby ktoś z kim piszę odnośnie języka i kultury, chciał na spotkaniu jakichs innych "przyjemności".

6

W większych miastach konkretne grupy językowe spotykają się co tydzień w pubie/kawiarni, poszukaj np wydarzeń na fejsie.

7

Mozna sciagnac apke na telefon. Fajna sprawa.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Rozmowy z obcokrajowcami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018