Robert Wójtowicz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Robert Wójtowicz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Robert Wójtowicz

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Robert Wójtowicz

Kojarzę tę sprawę... Młody chłopak zaginął bez śladu w drodze na uczelnię.
Więc uznano, że został zamordowany?

Dużo czytałam o tym, śledziłam stronę. Biedny chłopak i jego rodzina...

3

asiaaad napisał/a:

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

Sprawy w których nie ma dowodów się umarza.

4

troll napisał/a:
asiaaad napisał/a:

Nie zawsze. Są jeszcze poszlaki ... sad

5

Lou71.71 napisał/a:
troll napisał/a:
asiaaad napisał/a:

Nie zawsze. Są jeszcze poszlaki ... sad

Masz na myśli badanie wariografem? Ma zerową wartość dowodową, jedynie znaczenie informacyjne. A może to że przesłuchiwani plączą się w zeznaniach? Po dwudziestu latach mają do tego prawo.
Ja nie powiem co robiłem i gdzie byłem miesiąc temu, a co dopiero 20 lat.

6

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

7

Ciekawe czy kiedyś się dowiemy jak było

strona biblijna - POZNAJ PISMO

8

Onet pl stworzył 3 fikcyjne postaci ksiezy w swoim nieuczciwm i nierzetelnym artykule i dlatego dyskusja dotyczy stworzonej przez onet postaci ks. Adama. Ks. Krzysztof Litwa ma prawo domniemania niewinnosci. Łączenie jego danych osobowych, bez wydania prawomocnego wyroku jest przestępstwem, o czym onetowski troll o ksywie ada dobrze wie. Zgłaszam zawiadomienie do prokuratury. Czy piszący tu posiada jakąs wiedze, z ktorą chce sie podzielic. Teza o zabójstwie ma sie nijak zwlaszcza do postaci czcigodnego ks. Krzysztofa

9

Józefie, szkoda palców na klepanie w klawiaturę. Proszę zobaczyć na jakich stronach są te wpisy. Tylko jakiś bezmózgowiec może tak pisać i właśnie na takich portalach. To tylko kwestia wzbudzenia sensacji. Nic tylko współczuć autorowi postów.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Robert Wójtowicz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018