Czy nieszczęście można samemu przyciągnąć ? Jak odbić sie od dna ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy nieszczęście można samemu przyciągnąć ? Jak odbić sie od dna ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez basma4 (2018-04-04 14:14:48)

Temat: Czy nieszczęście można samemu przyciągnąć ? Jak odbić sie od dna ?

Czytałam,ze nieszczęście - podobnie jak szczęście można do siebie przyciągnąć. Ja nie bardzo w to wierze....szczególnie to szczęście. Uśmiechnę się, spojrze w słońce i wszystko się ułoży? Bzdura. Natomiast moje ostatnie lata życia pokazują mi,ze nieszczeście przyciągnąć można.....Bałam sie np. zawsze wypadków samochodowych...i uległam pol roku temu wypadkowi nie z mojej winy, facet wymusił pierszenstwo, moje auto do kasacji, prowadziłam samochód z moimi dziećmi...dzięki Bogu wyszłyśmy z tego cało...to jest POZYTYW tej sytuacji. Może i jedyny ale najważniejszy. Reszta wali sie na pysk. 13lat temu wyjechalam z małą córeczka i mezem za granice....od poczatku nei bylo latwo, problemy z miejscem w przedszkolu dla dziecka, ja sama cale dnie z malutka, bez jezyka, na wsi ( pochodze z duzego miasta). Mieszkamy w miejscu gdzie 240 dni w roku pada deszcz....emigracja załamała mnie choc bylam pewna ze bedzie tylko lepiej...ale pogoda, samotnosc ( maz cale dnie w pracy) ... zadnych znajomych. Pozniej ściągnelismy znajomych z Pl z dziecmi, mialo byc lepiej i razniej...jak sie okazalo - pozyczyli od nas pieniadze na tzw start,nigdy nam ich nie oddali i tylko wykorzystali nas... Zaszlam w druga zagrozoną ciążę- musialam przerwac prace w hotelu bo nie moglam z racji zdrowia ciezko pracowac, po porodzie bylam na macierzynskim. Znow problemy z wolnym miejscem w przedszkolu dla drugiej córki...a kiedy juz ja tam posłałąm- okazalo sie, ze mam chorobe ...perforacja jelita, nagla ratujaca życie operacja...dochodzenie do siebie. Po roku - praca w innym hotelu- niepewna, za niskie stawki. W miedzy czasie inne prace "na czarno". Zapisalam sie na kurs- poznalam postawy języka... Zamknieto miejsce pracy - kolejny raz stracilam ja  i znow zasilek. Dodam jeszcze ze do Polski chcialam wciaz bardzo wrócic, by przybliżyć sie do tego planu kipilam z mezem mieszkanie w kredycie,niewielkie ....we frankach...ktos moze na nas tu bluzgac...ale prawda jest taka,ze banki proponowaly nam ten kredyt,ze korzystniej w obcej walucie, nawet byly takie,ktore nie chcialy nam w zlotowkach kredytu udzielic ! Jak sie mozna latwo domyslec- rata kredytu wzrosla o 100 % ....zalamalam sie, tym bardziej ze ja nie mialam dochodu....jakis marny zasilek...potem byla inna praca, dostalam wiatru w zagle, sama miedzy obcokrajowcami czulam ze rozwijam sie jezykowo choc sama praca byla cieżka, fizyczna...przepracowalam tam rok...nie byla to praca marzen bo czesto na 2 zmiany, na nocki, przy 2 dzieci to nei bylo latwe bo czasem tylko wrqacalam i widzialam jak dzieci spia a kiedy wracaly ze szkoly - ja wychodzilam do pracy.....jednak zarabialam dosc dobrze....po roku pracy - bez szkolenia BHP - uleglam wypadkowi, maszyna wciagnela mi reke,lamiąć palce ...nie dostalam zadnego odszkodowania ! Choc byla to praca LEGALNA ! odsylali mnie z podaniami i nie dostalam kompletnie nic,.....po pol roku uleglam wyzej opisanemu wypadkowi samochodowemu...teraz jestem znow na zasilku....ktory niebawem sie konczy- szukam pracy lecz bezskutecnzie, nie mam jakiegos dobrego wyksztalcenia ani zawodu...jestem zalamana.....nie wiem co robic, jak ruszyc ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy nieszczęście można samemu przyciągnąć ? Jak odbić sie od dna ?

Autorko, założyłaś już kilka wątków w których pisałaś o w/w problemach - a które możesz z powodzeniem kontynuować, zamiast zakładać ciągle nowe tematy i zaśmiecać forum.
PROSZĘ, zapoznaj się ponownie z regulaminem forum, szczególnej uwadze polecam Ci punkt nr 4, i stosuj się do naszych zasad.
Ponieważ nie jest to pierwszy taki przypadek, kiedy mnożysz niepotrzebnie wątki - uprzedzam, że następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Dziękuję/ IsaBella77

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy nieszczęście można samemu przyciągnąć ? Jak odbić sie od dna ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024