Czy to ciąża? Brak okresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to ciąża? Brak okresu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy to ciąża? Brak okresu

Cześć,
Niedawno mieliśmy z dziewczyną "nasz pierwszy raz", był on pierwszy dla obu stron. W tym miesiącu mieliśmy 8 podejść, w każdym przypadku wytrysk nastąpił "na zewnątrz". Dwa razy jednak przy ponownym zakładaniu prezerwatywy i wprowadzaniu członka do pochwy zapomniałem umyć rąk. Oczywiście były one "suche". Prezerwatywy również były kilkukrotnie sprawdzane i nie były dziurawe. Jednak dziewczynie spóźnia się okres. Ma ona wszelkie objawy okresu (ból piersi, rozdrażnienie, ból brzucha) jednak od trzech dni krwawienia brak. Wcześniej miewała nieregularne okresy, jednak od kilku miesięcy wszystko było terminowo. Czy sądzicie, że istnieje jakieś ryzyko ciąży? Nie wiem, że podczas wkładania penisa do pochwy resztki spermy były na rękach? Czy to raczej tylko stres spowodowany tym, że za miesiąc matura?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to ciąża? Brak okresu

Stres.  Początek współżycia moze spowodować opóźnienie w pojawieniu sie okresu.

3

Odp: Czy to ciąża? Brak okresu

dobijają mnie takie tematy.. test ciążowy nie jest drogi- kupicie w aptece...

4

Odp: Czy to ciąża? Brak okresu

Kupiliśmy dwa testy. Jednak ze względu na nasz brak doświadczenia wynik był nieważny. W międzyczasie i dziewczyny nastąpiło krwawienie. Bardzo skromne ale nastąpiło.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to ciąża? Brak okresu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024