była dziewczyna dziwne zachowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » była dziewczyna dziwne zachowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

Temat: była dziewczyna dziwne zachowanie

Witam, napisze od razu jaki problem mnie trapi, mianowicie, była dziewczyna przesyłała mi swoje zdjęcia na priv, przez jakiś czas przestała, ale na dniach znów mi przesłała foto z podpisem "moje kochanie już wyjechało do londynu, teraz ja zrobię mu niespodziankę i go odwiedzę", nie wiem po co mi przesłała tą fote z takim podpisem i wcześniej też swoje foty mi wysyłała, ponieważ ani z nią kontaktu nie utrzymuje, ani nic jej nie wysyłam. Może mi ktoś wyjaśnić po co była dziewczyna wysyła takie wiadomości? Chociaż moge stwierdzić, że jakoś dziwnie to wyglądało z tym "nowym" chłopakiem, bo ostatnio była na imprezie na uczelni sama, widziałem foty, na wyjeździe była z przyjaciółką i nagle z dnia na dzień, po dłuższym czasie przesyła mi foto, że jedzie do tego "nowego" chłopaka, coś szybko go znalazła, ale bardziej chodzi mi o to po co mi wysyła te foty. Z góry dzięki za odpowiedź.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: była dziewczyna dziwne zachowanie

zablokuj ją i już.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Proste jak konstrukcja cepa. Dziewczynie się nie układa i traktuje Cię jako opcję awaryjną. A te zdjęcia to forma zaczepki. Jak napisano powyżej - zablokuj, albo po prostu ignoruj.

Reklama

4

Dziecinne zagrywki.

Właśnie tak: zablokować, bezwzględnie olać.

5 Ostatnio edytowany przez dany1410 (2018-03-07 20:19:24)

Tylko pytanie po co robi te zaczepki i dziecinne zagrywki? I ta sytuacja dziwnie wyglada bo byla sama i nagle w kilka dni przesyla foty podpisane o nowym chłopaku, jakby gość wyciągniety z kapelusza.

Reklama

6

A nie możesz jej napisać, żeby swoje durnowate zdjęcia przesyłała swoim rozchichotanym przyjaciółeczkom, a Tobie dała święty spokój?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

7

dany1410 napisał/a:

Tylko pytanie po co robi te zaczepki i dziecinne zagrywki? I ta sytuacja dziwnie wyglada bo byla sama i nagle w kilka dni przesyla foty podpisane o nowym chłopaku, jakby gość wyciągniety z kapelusza.

Myslę, że lepiej nie wnikać w problemy byłych. Zblokowac i mieć spokój. smile

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

8

dany1410 napisał/a:

Przepraszam na co Ci taka wiedza?

9

Po prostu chce wiedziec, po co jest takie zachowanie z jej strony i o co jej chodzi skoro tak sie zachowuje, skoro zakonczony związek to powinna sobie całkowicie dac spokoj, usunąłem ją zesnapchata, to mnie od nowasama dodała i wysyła zdjęcia.

10

usuń snapchata.

albo napisz, że sobie nie życzysz i już. Tam też na pewno jakoś da się zablokowac konkretnego użytkownika.

11

Chlopak dopytuje bo zapewne to on zostal zostawiony przez dziewusie i ma cicha nadzieje ze ona zmadrzala i szuka z nim na nowo kontaktu. Udaje obrazonego i niedostepnego ale wystaczy ze dziewcze jeszcze troche nad nim "popracuje" i zaproponuje ponowne zejscie sie a on przeszczesliwy pojdzie w to jak w dym.

12 Ostatnio edytowany przez evalougo (2018-03-08 08:55:31)

Może kręci ją taką gra? Może chce Ci pokazać, jak dobrze się bawi? Może, może, może...
Poważnie chce Ci się nad tym rozmyślać?

Feniks35, myślę podobnie. Już się chłopak łamie i zastanawia.

13

dany1410 napisał/a:

Po prostu chce wiedziec, po co jest takie zachowanie z jej strony i o co jej chodzi skoro tak sie zachowuje, skoro zakonczony związek to powinna sobie całkowicie dac spokoj, usunąłem ją zesnapchata, to mnie od nowasama dodała i wysyła zdjęcia.

Taaa... po prostu. Kto Ci w to uwierzy?

14

feniks35 napisał/a:

Chlopak dopytuje bo zapewne to on zostal zostawiony przez dziewusie i ma cicha nadzieje ze ona zmadrzala i szuka z nim na nowo kontaktu. Udaje obrazonego i niedostepnego ale wystaczy ze dziewcze jeszcze troche nad nim "popracuje" i zaproponuje ponowne zejscie sie a on przeszczesliwy pojdzie w to jak w dym.

Tu nie ma co proponować. Ona wie co robi. Chłopaczek wchodzi na orbitę i tak ma być. smile

15

Co mam przez to rozumiec, ze "ona wie co robi. Chlopaczek wchodzi na orbite i tak ma byc"?

16

To, że zerwaliście, ale ona chce Cię trzymać, żebyś po pierwsze nie znalazł sobie innej, bo jak to tak można, a po drugie, żeby mogła do Ciebie wrócić, kiedy jakaś jej obecna miłość ją wykopie. A potem rzucić Cię znowu, jak pojawi się ktoś inny. I wrócić, jak nie wyjdzie.

Można puścić króla lwa i zaśpiewać "wieczny życia krąg"

17

Czyli ogólnie można stwierdzic, ze chodzi jej tylko o robienie gierki i zabawe moją osobą?

18

Dokladnie tak.

19

dany1410 napisał/a:

Czyli ogólnie można stwierdzic, ze chodzi jej tylko o robienie gierki i zabawe moją osobą?

No tak. Chce wzbudzić w tobie zazdrość. (A Ty? Po co wysyłałbyś byłej foty, gdybyś był na jej miejscu? smile)

20

No raczej jakbym zakonczył z byłą zwiazek to calkowicie bym przestał sie odzywac, tymbardziej ze ma nowego chłopaka.

21

no to skoro ona zakończyła związek to czemu nie przestaniesz się odzywać?

22

Własnie chodzi o to, ze ja z nią kontaktu nie utrzymuje, ani nie pisze, ani jej nic nie wysyłam,  ona sama mi zdjęcia wysyła.

23

to czemu jej jeszcze nie poblokowałeś wszędzie, gdzie się da? Napisz, że sobie nie życzysz i poblokuj. Na pewno na snapie się da coś takiego zrobić.

24

Lady Loka napisał/a:

to czemu jej jeszcze nie poblokowałeś wszędzie, gdzie się da? Napisz, że sobie nie życzysz i poblokuj. Na pewno na snapie się da coś takiego zrobić.

Bo nie chce wink. Liczy na komentarz w stylu "Ona coś do Ciebie czuje".

25

Napisz szczerze, czy chcesz by się do Ciebie odzywała? Masz nadzieję na coś więcej, nawet z ponownym zejściem się?
Jeśli tak, to ciesz się z tego, że masz szansę skoro ona inicjuje kontakt.
Jeśli nie chcesz mieć z nią nic wspólnego, to po prostu nie miej. Nie reaguj na jej kontakt i tyle.
Pytasz dlaczego ona to robi? To pytanie do niej, skąd my możemy to wiedzieć?
Jeśli naprawdę chcesz znać powód, to po prostu odeślij wiadomość zwrotną z pytaniem dlaczego przysyła Ci zdjęcia?
Oto wielka tajemnica dowiedzenia się, o co jej chodzi.

Jestem jaki jestem, kiedyś będę inny.

26

Wysyłanie zdjęć z tym, ze wyjeżdża do nowego chłopaka, czy też zdjęć biletów lotniczych to jest inicjowanie kontaktu, ze chcialaby wrócic? Ostatnio takie wysłala, kiedys wysylala swoje foty, dla mnie to jest dziwne zachowanie, sama zakonczyła zwiazek, chociaz pod wpływem znajomych, słuchała tego co powiedziała jej przyjaciólka i znajomi. Kiedys do niej napisalem, ze przemyslalem kilka rzeczy i czy mozemy sie spotkac, ona mi napisala "i co wymyslies i jesli jej napisze to moze sie zastanowi, ale nie ma dla niej sensu" wiec jej napisalem, i stwierdzila ze nie ma sensu dla niej, a teraz te zdjecia na priv, ja sie do niej nie odzywalem i nic jej nie wysylalem od tamtej pory, skoro stwierdzila ze nie ma sensu to po co mi wysyla te foty? Kiedys jak jeszcze "bylismy razem" poszlismy do kina to sobie z przyjaciółka przez telefon pisała, siedzielismy w pokoju pisala na messengerze, jechalismy w komunikacji miejskiej pisala z "kolega" nie zabranialem jej utrzymywac kontaktu ze znajomymi ale skoro bylismy razem to wspolnie powinnismy go spedzac, a nie w telefonie i pisanie, byla u mnie to wgl malo mowila, wieczorem bylo "ona jest zmeczona i chce spac" bo przyszla z zajec a ja z pracy wróciłem. Zaprosila mnie do siebie, ale mialem takie wrzenie, ze ona robila to tylko po to jak nie wychodzila do znajomych, i dla zabicia czasu zeby sama nie siedziała, kiedys jej zapytalem kiedy sie widzimy, a on na to ze w weekend widzi sie z przyjaciolka bo od 2tygodni jej nie widziala, a na nastepny weekend idzie na impreze do tej samej przyjaciolki, mnie nie chciala zabrac bo podobno jej przyjaciólka mnie nie lubiła, i jeszcze padła odpowiedz z jej strony "ty masz zamiar co weekend przyjezdzac do mnie", ta historia to jest niekoncząca sie opowiesc, zeby ją opisac od początku musiałbym nowy temat założyc, ale byłby mega długi, byc moze kiedys opisze w całosci tą historie.

27 Ostatnio edytowany przez balin (2018-03-11 15:07:31)

No to już chyba wiadomo o co chodzi. To jest tzw. typ bywalczyni. Wszędzie jej musi być pełno i musi mieć mnóstwo przyjaciół, w młodszym wieku adoratorów. Bywalczynie niestety są rozkojarzone i nie potrafią skupić się na jednym związku. Dlatego rozsyła te zdjęcia, a na fejsie sprawdza czy jest lajkowana i komentowana. Warto się z takimi osobami kolegować, bo dzieki niej można poznać wiele ciekawych koleżanek, niekoniecznie bywalczyń. smile

28

może chce żebyś był zazdrosny

Witam, polecam witaminy na włosy

29

Tylko po co to robi, zebym był zazdrosny, skoro ma tego nowego chłopaka i leci do niego do londynu? To chyba lepiej zeby juz nim sie zajeła skoro tak wypisuje ze to najlepszy  chlopak na swiecie.

30

po raz kolejny zapytam  - czemu jej nie zablokujesz?

31

Usunąłem ją z fb i ze snapchata, ale widze, ze na snapa znow mi zaproszenie przysłała, bo mi wyskakuje, zebym zaakceptował.
Tylko chcialem wiedziec po co to robi, zebym był zazdrosny? Czy jak to odebrać?

32

no to jej nie akceptuj i już.

33

Mam poważny problem i sam sobie już nie radzę,mam przyjaciele z którym się całowałam i mi powiedział że myśli o mnie i że bardzo mu się podoba mój charakter było bardzo fajnie Ale jest jedn problem że ja mam męża nie układa się nam i przyjaciel wie wszystko po dwóch dniach zaczęliśmy o tym mówić i powiedział mi że to co mówił to było wszystko prawda Ale co on może i teraz nie wiem co mam myśleć bo było mój przyjaciel jak mój mąż strasznie się darł i chciał stanąć po mojej stronie i całą sytuację traktuje i do mojej koleżanki powiedział że nie pozwoli na to żeby on mnie tak traktował i na drugi dzień pisaliśmy o tym wszystkim co się stało I o całowaniu to mi napisał tak że żeby zostawić tak jest i że z przyjaciółmi też można się całować i że on nie chce narazie niczego zmieniać to jemu pokazałam na imprezie że się nimi już nie interesuje to był strasznie zazdrosny ale ja to zostawiłam tą sytuację po prostu już nie wiedziałam co jest z nim a niedawno koleżanka do mnie dzwoniła i powiedziała że to ona jemu kazała żeby się nie wtrącał do mojego związku i żeby mi nie robił problemów i teraz sama już nie wiem co mam o tym myśleć czemu on tak zrobił mamy bardzo dobry kontakt ale już nie wchodzimy na te tematy i on wie o tym że nie kocham męża i że chce składać papiery o rozwód Przepraszam za długi list ale po prostu ja już sobie z tym nie radzę nie wiem co mam zrobić jak się zachowywać

34

Grażyna30 napisał/a:

Mam poważny problem i sam sobie już nie radzę,mam przyjaciele z którym się całowałam i mi powiedział że myśli o mnie i że bardzo mu się podoba mój charakter było bardzo fajnie Ale jest jedn problem że ja mam męża nie układa się nam i przyjaciel wie wszystko po dwóch dniach zaczęliśmy o tym mówić i powiedział mi że to co mówił to było wszystko prawda Ale co on może i teraz nie wiem co mam myśleć bo było mój przyjaciel jak mój mąż strasznie się darł i chciał stanąć po mojej stronie i całą sytuację traktuje i do mojej koleżanki powiedział że nie pozwoli na to żeby on mnie tak traktował i na drugi dzień pisaliśmy o tym wszystkim co się stało I o całowaniu to mi napisał tak że żeby zostawić tak jest i że z przyjaciółmi też można się całować i że on nie chce narazie niczego zmieniać to jemu pokazałam na imprezie że się nimi już nie interesuje to był strasznie zazdrosny ale ja to zostawiłam tą sytuację po prostu już nie wiedziałam co jest z nim a niedawno koleżanka do mnie dzwoniła i powiedziała że to ona jemu kazała żeby się nie wtrącał do mojego związku i żeby mi nie robił problemów i teraz sama już nie wiem co mam o tym myśleć czemu on tak zrobił mamy bardzo dobry kontakt ale już nie wchodzimy na te tematy i on wie o tym że nie kocham męża i że chce składać papiery o rozwód Przepraszam za długi list ale po prostu ja już sobie z tym nie radzę nie wiem co mam zrobić jak się zachowywać

...................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Masz tu kropki i przecinki, możesz sobie przekopiować i poprawić swój tekst, żeby był zrozumiały dla odbiorcy.

35

Dany, zapytaj jej przyjaciółki o co kaman, bo- z tego, co piszesz- ona robi to, co tamta powie. Oczywiście żartuje.

Olej ją, funduje Ci huśtawki i tylko ona wie (o ile w ogóle) o co jej chodzi.

36

dany1410 napisał/a:

Usunąłem ją z fb i ze snapchata, ale widze, ze na snapa znow mi zaproszenie przysłała, bo mi wyskakuje, zebym zaakceptował.
Tylko chcialem wiedziec po co to robi, zebym był zazdrosny? Czy jak to odebrać?

Wydaje mi się, że Ty jednak podświadomie lubisz to i czekasz ciągle na rozwój sytuacji. Tym bardziej że to ona Cie zostawiła, a Ty jeszcze próbowałeś to "naprawiać".
Teraz pojawiła się szansa, skoro ona się odzywa.
Tylko my ciągle nie znamy odpowiedzi na to, dlaczego ona to robi. Zapytaj jej wprost, czy to takie trudne?

Jestem jaki jestem, kiedyś będę inny.

37

Evalougo dokladnie tak, odniosłemm takie samo wrażenie, kiedys jak u niej bylem to mi powiedziała, ze sie wkurza i ją denerwuje to jak ta przyjaciółeczka jej nie odpisuje. Co do snapow to podobnie bylo w pazdzierniku, tak samo mi wysylala na priv snapy z fotami, wtedy sie nie odzywalismy, ale ogolnie moge powiedziec, ze ta przyjaciołka ma na nią wielki wpływ bo tak jak ona jej powie to są fla niej swiete slowa i najlepsze porady, jak jejznajomi i przyjaciółka ppwiedzieli ze do niej nie pasuje to    ona tak robiła. Pamietam jak bylem u niej pierwszy raz to mi mowila ze ta przyjaciolka sie nie odzywa, wrzucila foto na snapa i tamta od razu sie odezwala, takie mialem odczucie jakby specjalnie mnie do siebie zaprosiła zeby ztobic na złosc tej przyjaciółce bo niby tamta mnie nie lubiła, a jak sie wtedy ta przyjaciółka odezwala to ta od razu uradowana i mi wtedy powiedziała ze ja denerwuje to jak ta przyjaciółka sie nie odzywa i nie odpisuje.

38

Jeśli dorosła kobieta słucha się psiapsiółki- nie mam nic do dodania. Dany, szkoda czasu na rozkminiać szczeniackich zachowań, kto nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji.
Jeśli jednak chcesz się w to bawić- musisz wkraść się w łaski przyjaciółki eks. Ona jest w tej znajomości wyrocznią i mózgiem.

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » była dziewczyna dziwne zachowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018