Kobieta przestaje całować. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobieta przestaje całować.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kobieta przestaje całować.

Cześć, mieliście kiedyś sytuację w której kobieta deklaruje, że nie traktuje was jak zabawkę na otarcie łez, później na spotkaniu całuje chętnie, zaś na kolejnym, na trzecim spotkaniu pozwala się pocałować tylko w policzek? Czy to po prostu jakiś friendzone, czy ona ma jakiś problem ze sobą(nie wie czego tak na prawdę chce?) Bo to wydaje mi się nienormalna sytuacja przecież. Dzięki i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobieta przestaje całować.

Początki spotkań a ty wysuwasz jakiś dziwne ale...poczekaj na czwartym spotkaniu będzie lepiej ...

3 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-01-13 21:18:46)

Odp: Kobieta przestaje całować.

Śmierdzi Ci z buzi, źle całujesz, ma przemyślenia czy powinna, albo straciła zainteresowanie, akurat nie miała ochoty. Zgaduj zgadula.

4

Odp: Kobieta przestaje całować.

Dobra, a w ogóle spytam, czy ktoś z Was miał sytuację, że spotykał się z kobietą, która dopiero brała rozwód? Bo akurat w moim przypadku jest tak i tutaj nie wiem czego tak do końca się mogę spodziewać.

5

Odp: Kobieta przestaje całować.

W tej sytuacji spodziewaj się huśtawkę nastrojów z jej strony bo jak twierdzisz jest dopiero po rozwodzie. Druga sprawa to też zależy z jakich przyczyn doszło do rozwodu , mi się wydaje że z czasem wasze relacje się określą i wtedy będziesz wiedział czego oczekiwać a tak czekać . Chyba że już teraz dasz sobie spokój i po kłopocie.

6

Odp: Kobieta przestaje całować.

Może z jej strony jest to tylko chwilowe pożądanie, bierze rozwód i chce się dowartościować. Później dochodzi do wniosku, że to nie do końca to, dlatego się dystansuje. Moim zdaniem trafiłeś na zły moment. On pewnie wciąż nie wie, czego chce i co czuje. Możliwe, że kocha męża.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobieta przestaje całować.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024