Naturalne kosmetyki na trądzik - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Naturalne kosmetyki na trądzik

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Naturalne kosmetyki na trądzik

Witajcie, czy ktoś moze podzielić się opiniami lub uwagami o nastepujacych produktach:
Czarne mydlo afrykańskie - słyszałam wiele opinii pozytywnych że pozostawia skórę miękka i gładka niestety natknęłam się też na parę wpisów w internecie że produkt ten spowodował poparzenia skóry
Olejek herbaciany - podobno dobry do walki z tradzikiem

Mam trądzik (teraz już na szczęście nie głęboki, raczej powierzchowne wypryski) na twarzy, plecach i ramionach i szukam naturalnych sposobów na pozbycie się /zredukowanie go. Oprócz tego zależy mi również na zmniejszeniu blizn po nieco gorszej fazie trądziku z okresu dojrzewania. Wszelkie inne pozytywne efekty jak np wyrównanie lekkich różnic w kolorycie skóry też oczywiście mile widziane.

Czy któraś może podzielić się opinią o dwoch powyższych kosmetykach i ewentualnie poradzić inne naturalne produkty na cerę? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naturalne kosmetyki na trądzik

Cześć, znam sposób na trądzik , nie jest to kosmetyk a, coś innego czego sama doświadczyłam z dobrymi efektami, napisz do mnie ,a odpowiem smile pozdrawiam

3

Naturalne kosmetyki poprawią kondycję skóry. Mają lepsze składy i są delikatniejsze dlatego nie będą też tak szkodzić skórze trądzikowej. Spotkałam się z przypadkami gdzie samo stosowanie kosmetyków naturalnych pomogło w walce z trądzikiem. Jednak warto też udać się do dermatologa jeśli problem jest głębszy.

4

Mydło Alleppo? Olejek teat tree? Żel aloesowy?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Naturalne kosmetyki na trądzik

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018