Piszą... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-12-16 10:43:01)

Temat: Piszą...

Temat proszę potraktować humorystycznie.
Oderwijmy się od myślenia o tym ile mamy jeszcze roboty przed świętami i pouśmiechajmy się smile

Natknęłam się na wątek w kafeterii,w którym piszą o forum netkobiety.

Popatrzcie drogie użytkowniczki,popatrzcie drogie moderatorki co zrobiłyście,jak przez Was ludzie przegrali życie.I teraz muszą sobie ponarzekać.
To tak w ramach przedświątecznego wybaczania i proszenia o wybaczenie:)

https://f.kafeteria.pl/temat/f1/polecam … _6046961/2

https://f.kafeteria.pl/temat/f1/netkobiety-p_6443130

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

2

Odp: Piszą...

Hehe, widziałam kiedyś jeden z tych wątków. Wcześniej był też wątek wyśmiewający jeden z tematów na netkobietach o prawiczkach, tzn oni się śmiali z netkobiet, że te sie śmieją z prawiczków.

Sama nie jestem zarejestrowana na żadnym innym forum, bo wszędzie jest chamstwo i wyzwiska. Jak np w tym wątku o wyśmiewaniu prawiczków - ja rozumiem, ze można mieć inną opinię, że to się komuś może nie podobać, ale tam od razu leciały wyzwiska, że ku**y, że pewnie by wolały faceta, który by po mordzie tłukł - tak jakby nie było normalnych facetów, tylko albo prawiczki albo przemocowcy. Nie lubię tego typu miejsc. Na netkobietach jest grzecznie i spokojnie - zazwyczaj big_smile

Te co tam narzekają to są te zbanowane osoby, które nie umiały rozmawiać na poziomie albo dublowały wątki, bo zrozumieć regulamin za trudno.

3

Wszystkie udzielające się osoby (według użytkowników cafeterii) to albo dziwki albo idiotki a moderatorki to nierozgarnięte,lewicujące baby.
Smutne dla użytkowników cafe jest to wykluczenie z tak przecież (według nich) beznadziejnego grona.Zaprzeczają same sobie pisząc takie komentarze.I utwierdzają moderatorki w przekonaniu,że miały rację banując rzeczone smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

4

gojka102 napisał/a:

Smutne dla użytkowników cafe jest to wykluczenie z tak przecież (według nich) beznadziejnego grona.Zaprzeczają same sobie pisząc takie komentarze.

Dokładnie. Skoro to forum jest tak beznadziejne, użytkowniczki tak samo, to chyba powinny się cieszyć, że je zbanowali i nie muszą być częścią tego tongue

5

Poczytalam big_smile poziom na kafe jest tak "wysoki" ze od kilku lat tam nie zagladam w obawie o wlasne zdrowie psychiczne wink

Wyglada na to ze kafeteria stala sie miejscem spotkan zbanowanych bylych uzytkownikow netkobiet big_smile

" Lepiej być szczęśliwym głupcem,niż nieszczęśliwym mędrcem" H.W. Geissler

6

Dobre widziałam coś podobnego big_smile Kafeteria zawsze rozśmieszy big_smile Dużo trolli i sfrustrowanych ludzi. Nic tam praktycznie nie można brać na poważnie, ale do śmiania się to ok. O forum wizaż pisali podobnie big_smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

7

Jakby panowała jakaś rywalizacja forów - które forum lepsze, które wyżej w rankingu, którego użytkowniczki są fajniejsze tongue

8

Czasem to forum mnie też zaskakuje, porada "idź po pomoc do psychologa, psychiatry, terapeuty", brzmi niczym porada lekarska "proszę się nie stresować" big_smile (chociaż sam też czasem tak piszę lol i na ogół jest to najprawdziwsza prawda)  - ale mimo wszystko forum trzyma poziom, nie ma obrzucania się wyzwiskami, chamskimi tekstami, itd.
Kiedyś jak dyskutowałam z Irydem, to by dowiedzieć się skąd taki kosmita się wziął i co chce sprzedać, skopiowałam jego posta - samotna z wyobraźnią, no i oczywiście to samo wkleił na Kafeterii, tyle że tam ostro pojechali po nim, więc już potem nie dziwiłam się, czemu przesiaduje na Netkobiety.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

9

Uważam, że to forum jest jednym z lepszych w necie, jest tu względnie normalnie, panuje kultura i zazwyczaj każdy kto opisze swój problem taką czy inną odpowiedź dostanie.
Natomiast odrębną kwestią jest jakość tych odpowiedzi i nie chodzi o to, że one są nie po myśli pytającego (a tak jest zazwyczaj). Sam w moim wątku toczyłem wojnę na słowa (bo trudno to ująć inaczej słowami) z kilkoma doświadczonymi forumowiczkami, gdzie tak naprawdę nie chodziło już o żadną poradę tylko byłem atakowany i musiałem się bronić. A każde moje słowo mogło być użyte przeciwko mnie wink
Myślę, że wiele osób które tu przychodzą to naprawdę zagubione dusze, które nie wiedzą co począć ze swoim życiem i jeśli będą miały pecha to staną się ofiarą takiego właśnie "sabatu czarownic". A już szczególnie gdy żali się facet. Tzw. solidarność jajników, czasami bardzo nieuzasadniona.
Tak czy inaczej nie widzę konkurencji dla netkobiet, a na pewno nie jest nią kaferteria wink

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018