Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie? Nie pojmuję...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Widocznie nie jest im dobrze i szukają innej. Ale nie każdy facet tak robi.

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Ale jest przecież tyle innych kobiet w realu do pogadania. I wolą znajomości internetowe?

4

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

A po co kobiety pisza z facetami? I nie tylko? Komunikatory to szybko i bezpiecznie. Nie trzeba stroić sie, wychodzic, a i tak kobieta/facet osiagnie swoj cel jesli takowy posiada. Do realu moga sie zawsze umowic. A co wiecej to nie myslalem, bo nie praktykowalem takich rozrywek bedac w zwiazku.

5

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
słaba kobietka napisał/a:

Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie? Nie pojmuję...

Pewnie z tej samej przyczyny, dla której Ty to robisz.

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Wielokropku, super mi odpisałaś smile Jak zawsze w sedno i daje do myślenia smile

Hmmm, ja piszę tylko na tym forum. Wróciłam po kilku latach nieobecności smile
Pytam, bo chciałabym znać opinię wielu osób, poszerzyć sobie wiedzę o świecie. Liczę, że wypowiedzą się osoby, które tak robią. Interesuje mnie psychologia.

A w realnym świecie nie mam ludzi którzy zechcieliby o tym pogadać szczerze.
Wśród znajomych mam panów, którzy nawet w pracy pisują do kobiet w Internecie i zaniedbują swoje obowiązki. Aż zaczęłam zastanawiać się na czym to polega smile

7

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
słaba kobietka napisał/a:

Wielokropku, super mi odpisałaś smile Jak zawsze w sedno i daje do myślenia smile

Hmmm, ja piszę tylko na tym forum. Wróciłam po kilku latach nieobecności smile
Pytam, bo chciałabym znać opinię wielu osób, poszerzyć sobie wiedzę o świecie. Liczę, że wypowiedzą się osoby, które tak robią. Interesuje mnie psychologia.

A w realnym świecie nie mam ludzi którzy zechcieliby o tym pogadać szczerze.
Wśród znajomych mam panów, którzy nawet w pracy pisują do kobiet w Internecie i zaniedbują swoje obowiązki. Aż zaczęłam zastanawiać się na czym to polega smile

Twoje pytanie jest bardzo ogolne. Moglabym od strony psychologicznej sprobowac odpowiedziec, ale trudno odpowiadac na cos tak bardzo ogolnego.

8 Ostatnio edytowany przez słaba kobietka (2019-08-11 23:13:47)

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Ok, postaram się doprecyzować.
W domu żona i dzieci. Może porozmawiać o wszystkim. A pisze z innymi w necie. I zapomina o całym świecie. A broń Boże, jak ktoś przeszkodzi..

Czasem myślę, że przecież wokół jest wielu mądrych ludzi i mógłby rozmawiać w realu. To dlaczego ucieka w neta? Bo może tam być kimś innym i dowolnie siebie kreować?

9

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Bo jest to inna kobieta niż ta, która siedzi w domu i powiedziała mu już „wszystko”. Ta z internetu to nowość, świeżość. No i pewnie trochę ego im może taka podreperować smile

10 Ostatnio edytowany przez słaba kobietka (2019-08-11 23:22:30)

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

O, ego to podreperuje na pewno smile
Ale jak żona się wkurzy, to zrówna gościa z ziemią.
I ego pewnie zmaleje...
Po czym mąż napisze do innej i jej zawróci w głowie itd.
Co myślicie? Tak to jest?

A taka żona? Która wiecznie wybacza i jest gałęzią na której mąż się podtrzymuje?

Jakieś błędne koło...

11

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
słaba kobietka napisał/a:

Ok, postaram się doprecyzować.
W domu żona i dzieci. Może porozmawiać o wszystkim. A pisze z innymi w necie. I zapomina o całym świecie. A broń Boże, jak ktoś przeszkodzi..

Czasem myślę, że przecież wokół jest wielu mądrych ludzi i mógłby rozmawiać w realu. To dlaczego ucieka w neta? Bo może tam być kimś innym i dowolnie siebie kreować?

Byc moze dlatego, ze moze byc kims innym w internecie. Moze byc z powodu konkretnych osob z jakimi rozmawia. Moze byc wiele roznych powodow nadal, bo nie wiem o czym on tam rozmawia i z jakim typem osob. Z przypadkowymi osobami? z konkretnym typem kobiety? powtarzajace sie rozmowy z tymi samymi osobami czy zawsze z innymi? Na czacie? Na fejsie? Na instagramie? Wszystko to ma duze znaczenie co do tego dlaczego on to robi?
Juz nie wspominajac, ze jego osobowosc ma tu tez duzo znaczenie.

A o tych wszystkich rzeczach nie wiem wiec musialabym baaardzo zgadywac, a jak sie zgaduje to zwykle jest w tym cos nie obiektywnego.

12

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

widocznie nie jesteś na tyle interesującą osobą dla kolegi, by chciał z Tobą rozmawiać.
jak oboje będziecie gadać w pracy, to Twoja praca też  ucierpi.
Jak jesteś jego szefową, możesz go zwolnić. Jak nie, to niech go szef rozlicza.

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Mężczyzna ma instynkt zdobywcy. Pisze w internecie z kobietami, bo w realu wie że mogłoby to zostać różnie odebrane, zwłaszcza przez Ciebie. Internet daje anonimowość. Można się pośmiać, poflirtować - i nikomu nie dzieje się krzywda. On ma zaspokojony instynkt zdobywczy, jednocześnie nie bajeruje koleżanek, za co mogłabyś mieć uzasadnione pretensje. Odpuść smile

14

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Z nudów i dla rozrywki w swoim uporządkowanym, ustabilizowanym, przewidywalnym świecie.

15

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
Ela210 napisał/a:

widocznie nie jesteś na tyle interesującą osobą dla kolegi, by chciał z Tobą rozmawiać.
jak oboje będziecie gadać w pracy, to Twoja praca też  ucierpi.
Jak jesteś jego szefową, możesz go zwolnić. Jak nie, to niech go szef rozlicza.

Jeśli chodzi o mnie, sam zaczynał rozmowy i je inicjował niejeden pan. Bo fajnie pogadać podobno wink Mam zasady, swoje wartości. Nawet słyszałam, że jestem porządną kobietą smile a jak jesteśmy w pracy, to chcę pracować spokojnie smile
Wszyscy jesteśmy współpracownikami na tym samym poziomie.

16

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
pomocnikgargamela napisał/a:

Mężczyzna ma instynkt zdobywcy. Pisze w internecie z kobietami, bo w realu wie że mogłoby to zostać różnie odebrane, zwłaszcza przez Ciebie. Internet daje anonimowość. Można się pośmiać, poflirtować - i nikomu nie dzieje się krzywda. On ma zaspokojony instynkt zdobywczy, jednocześnie nie bajeruje koleżanek, za co mogłabyś mieć uzasadnione pretensje. Odpuść smile

He, he, wszyscy wiedzą, że ze mną nie da się "coś na boku". Pożartować jak najbardziej. O tak, miałabym pretensje jak by tak ktoś zabawiał się moimi uczuciami smile

17

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
MalaMe napisał/a:

Z nudów i dla rozrywki w swoim uporządkowanym, ustabilizowanym, przewidywalnym świecie.

Najgorzej jak ten uporządkowany świat runie przez te internetowe pogadanki, znajomości czy inne jakieś ten tego wink

18 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-08-14 02:43:13)

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
słaba kobietka napisał/a:

Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie? Nie pojmuję...

macie szczegółowy hipotetyczny ciąg zdarzeń
1. chłopak jest z dziewczyną którą kocha, chce być tylko z nią, opiekować się nią, wspiera, ona zawsze może na niego liczyć.
2. chłopak czasem ma jakieś swoje problemy, niepowodzenia, gorsze nastroje, czasem coś się nie udaje.
3. gdy jest się smutnym, dziewczyna może odpowiadać np. ogarnij się, masz być męski, co to za facet który tak się zachowuje
4. rezultatem jest dalszy smutek, ale dziewczyna nie ma empatii, zamiast tego jest jeszcze bardziej zniecierpliwiona.
5. chłopak może zapytać: nie przytuliłabyś? posłuchaj, możemy porozmawiać?
6. dziewczyna odpowiada: ja nie będę niczego słuchać, nie mam czasu, jak masz problem to idź na leczenie, ja nie będę twoim psychologiem
7. chłopak jest smutny ale stara się dojść do siebie bo widzi że inaczej traci atrakcyjność i przestaje mieć szanse u dziewczyny, którą kocha. na tym etapie nawet nie przyszłoby mu na myśl, żeby pisać z innymi.
8. pojawia się jakaś kolejna sytuacja, np. utrata pracy, dzwoni do dziewczyny licząc na pocieszenie i wsparcie, ale zamiast tego jest reakcja np. "jak się poznaliśmy to byłeś inny, masz się ogarnąć i sobie poradzić a jak nie to do widzenia"
9. po takiej reakcji rezultatem może być kilka godzin spędzonych w smutku i samotności, gdy jakieś rzeczy w życiu nie udają się, a dziewczyna nie wysłucha, nie doradzi, nie przytuli, zamiast tego może nawet wprost sugerować że w takim razie musi poszukać kogoś innego, normalnego, kto nie będzie zachowywać się jak dziecko.
10. chłopak po kilkukrotnym powtórzeniu się sytuacji z powyższego schematu, mimo że bardzo chciałby rozmawiać tylko ze swoją dziewczyną bo tylko ją kocha naprawdę, widzi że nie ma na to szansy i może coraz bardziej szukać kontaktu z innymi dziewczynami w internecie, chociażby normalnej rozmowy.
Pewnie istnieją inne możliwości ale nie przychodzą mi na myśl. Przy założeniu że z moją dziewczyną miałbym udaną relację, wtedy nie myślałbym o żadnych rozmowach czy pisaniu z innymi na bardziej osobiste tematy, chciałbym żeby było to coś tylko naszego, o czym mówię tylko mojej dziewczynie, jednej z najbliższych osób. Dodatkowo warto jednak zauważyć, że rozmowy internetowe z osobami dowolnej płci mogą być związane ze sprawami formalnymi np. praca, polityka, studia.

19

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

nudny.trudny, bardzo dobrze Cię rozumiem.
I myślę, że właśnie to jest u moich znajomych...

20

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Za bardzo nie rozumiem pytania. Rozumiem, że facet powinien mieć szlaban na rozmowę z kobietami?
Wiesz - jesteśmy zwierzętami stadnymi i raczej nie da się zatrzymać na Żabce jako jedynej rozmówczyni w okolicy. Dopóki nic więcej nie ma poza rozmową to jest normalna sprawa. To tak jakby Ciebie ankieter zaczepił, a Twój facet zrobił Tobie awanturę, że z nim miałaś czelność rozmawiać.

Ba nawet rozmowa z kimś zupełnie obcym (nawet słynne wyżalenie) pozwala spojrzeć na pewne kwestie z zupełnie innej-obcej perspektywy.

21

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Lucyfer666, temat celowo postawiłam tak ogólnie, aby uzyskać jak najwięcej różnych opinii smile
Fajnie, że włączyłeś się do dyskusji smile
Podoba mi się to, co napisałeś o szlabanie i zwykłym wyżaleniu się.
Oczywiście, facet moim zdaniem nie ma szlabanu na rozmowy z kobietami i czasem musi komuś się wyżalić.

22

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Miałam 5 takich internetowych znajomych. Choć znałam ich też na żywo, ale się nie widywaliśmy. Każdy przypadek był inny... Ale nie każda odpowiedź spodoba się autorce wątku:
1) był kobieciarzem i nie miał kolegów, tylko same koleżanki, interesowało go kobiece spojrzenie na świat,
2) nie dogadywał się z żoną, wręcz się unikali i nie miał do kogo gęby otworzyć, ale mając rodzinę nie wypadało spotkać się z koleżanką,
3) lekko zadurzył się we mnie, ale absolutnie nie uznawał zdrady,
4) był swingersem i wciąż szukał kochanek,
5) sama go zaczepiłam, bo chciałam go poznać, ale okazał się palantem i nudziarzem.

23 Ostatnio edytowany przez SanTi (2019-08-14 10:00:30)

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Poza tym: na miejscu żony wolałabyś, żeby widywał się z innymi kobietami na żywo i omawiał z nimi trudne kwestie, czy lepiej jak to osoba anonimowa, której nigdy nie spotka?

24

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

A w pracy to żonatemu wypada pogsdać o niesłużbowych sprawach z koleżanką. Kawę mogą razem wypić czy nie? Bo jesli mozna w pracy to dlaczego nie można przez internet. Relacje damsko-meskie zawsze kończą się w łóżku?

25

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
SanTi napisał/a:

Miałam 5 takich internetowych znajomych. Choć znałam ich też na żywo, ale się nie widywaliśmy. Każdy przypadek był inny... Ale nie każda odpowiedź spodoba się autorce wątku:
1) był kobieciarzem i nie miał kolegów, tylko same koleżanki, interesowało go kobiece spojrzenie na świat,
2) nie dogadywał się z żoną, wręcz się unikali i nie miał do kogo gęby otworzyć, ale mając rodzinę nie wypadało spotkać się z koleżanką,
3) lekko zadurzył się we mnie, ale absolutnie nie uznawał zdrady,
4) był swingersem i wciąż szukał kochanek,
5) sama go zaczepiłam, bo chciałam go poznać, ale okazał się palantem i nudziarzem.

Hej, bardzo dziękuję za odpowiedź smile Wszystko mi się podoba, bo poszerza moje horyzonty myślenia smile

26

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
SanTi napisał/a:

Poza tym: na miejscu żony wolałabyś, żeby widywał się z innymi kobietami na żywo i omawiał z nimi trudne kwestie, czy lepiej jak to osoba anonimowa, której nigdy nie spotka?

No wiesz, kto wie czy kiedyś się nie spotkają wink

27

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
foggy napisał/a:

A w pracy to żonatemu wypada pogsdać o niesłużbowych sprawach z koleżanką. Kawę mogą razem wypić czy nie? Bo jesli mozna w pracy to dlaczego nie można przez internet. Relacje damsko-meskie zawsze kończą się w łóżku?

No nie wiem jak się kończą, bo jakoś nigdy nie byłam w takiej relacji wink

28

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?
słaba kobietka napisał/a:

Lucyfer666, temat celowo postawiłam tak ogólnie, aby uzyskać jak najwięcej różnych opinii smile
Fajnie, że włączyłeś się do dyskusji smile
Podoba mi się to, co napisałeś o szlabanie i zwykłym wyżaleniu się.
Oczywiście, facet moim zdaniem nie ma szlabanu na rozmowy z kobietami i czasem musi komuś się wyżalić.

Polecam popracować przy barze albo posiedzieć w jego okolicach big_smile
Czasami tylko słuchając człowiek niejedną ciekawą historię usłyszy.

29

Odp: Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Oj, faktycznie przy barze można się nasłuchać wink Kiedyś pracowałam smile

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Po co faceci w związkach piszą z innymi kobietami w Internecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024