Suknia ślubna z trenem. Co o tym sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Suknia ślubna z trenem. Co o tym sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

Temat: Suknia ślubna z trenem. Co o tym sądzicie?

Witam smile
Podobają Wam się suknie ślubne z trenem?
Dodaję kilka PRZYKŁADOWYCH zdjęć smile

http://www.gloria.info.pl/wp-content/uploads/2007/07/8.jpg
http://foto.ojej.pl/ojej/6/1/4/6/92_Suknia_slubna_OKAZJA1.jpg
http://www.we-dwoje.pl/files/Image/shop/35383/komis_slubny_img1.jpg
http://images02.olx.pl/ui/2/75/65/16237065_1.jpg

Mi osobiście się bardzo podobają smile Maja w sobie wiele uroku smile

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..

? ? ? Kacperek ? ? ? ur. 31.05.2011r - SN, g 00:15, 3110 g, 52 cm :*
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Suknia ślubna z trenem. Co o tym sądzicie?

A mi się wydaje, że zebrałabym cały brud z kościoła i w ogóle gdziekolwiek bym się ruszyła tongue Druga rzecz, to łatwo żeby ktoś na niego nadepnął (albo nawet sama panna młoda). Ja jestem za prostotą wink

3

Fakt nie dosc że za darmochę zamiotłabym kościół i schody to jeszcze chodnik aż do samochodu xD i znając mnie i moją rodzinę ktoś nadepnąłby tak porządnie że zostałabym w samych majtkach i podwiązkach xD
Też jestem za prostymi sukniami...

Miliony przemyśleń z głębi serca- http://kakyuu.blogx.pl/
Brak tęsknoty za kimkolwiek...rozbudza tęsknotę za tęsknotą...
                                   by moi xD

4

moim zdaniem treny dodają uroku smile:)

Ja bede miala z trenem smile Bardzo mi sie takie podobaja smile

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.

6

Bardzo ładnie wyglądają suknie z trenem. Mają swój urok, ale rzeczywiście za darmo zamiata sie kościół i wszystko inne po czym się idzie...

7

Przeciez można kupić suknie z trenem odpinanym. Najpierw sie troszke pozamiata a późnie tren się zdejmie i na zabawe ma się normalną suknie smile

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..

? ? ? Kacperek ? ? ? ur. 31.05.2011r - SN, g 00:15, 3110 g, 52 cm :*

8

Byłam w czerwcu na weselu ,gdzie dziewczyna miała śliczną dopasowaną suknię z brylancikami,koralikami.Była naprawdę długa i piękna .Po ceremonii w kościele tren odpieła i nadal wyglądała świetnie smile

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

9

Jak dla mnie to zbyteczny ogon... Nie podobają mi się całkowicie proste suknie ale uważam, że tren wygląda po prostu śmieszne.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

10

Osobiście uważam, że tren wygląda dobrze, ale tylko na zdjęciu.
Są treny, które można podpiąć, ale wtedy tworzy się nie dość, że kuper to jeszcze brudny.
Za kilka miesiecy sama mam ślub i dlatego zrezygnowałam z takiej formy.
Kolejną rzeczą, która mi się nasuwa to fakt, że jest z tym dużo problemu..Ktoś musi ci w kościele ciągle poprawiać, jak np. idziesz podpisać dokumenty (przy ślubie konkordatowym).
Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, o którym się nie dyskutuje.

11

zajebiaszcza

12

Mnie się treny podobają , a osobiście miałam prostą sukienkę ale welon metr  po ziemi się ciągnął
i dzieciaki niosły

13

Ja sobie obiecałam, ze nie chcę mieć trenu. Ale akurat moja wybrana suknia ma bardzo mały tren, wiec jakoś to przeżyję wink Bez problemów będzie można go podpiąć, więc nie będzie wadzić.

14

Raczej nie chciałaby takiej sukni na mój ślub. Podejrzewam, że byłabym ciągle rozkojarzona i zastanawiałabym się, czy mi się gdzieś nie porwał, czy ubrudził jakoś mocno.. Raczej jestem za tradycyjnymi prostymi sukniami, które nie przysparzają tyle kłopotu co suknie z trenem. Ale prezentuje się na prawdę ładnie. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

15

prezentują się ładnie takie suknie,ale sama nie chciałabym mieć takiej.
Mnie się podobają proste,skromne sukienki o bardzo prostym fasonie.
Aczkolwiek nie zapieram się rękami i nogami,bo jeżeli ładnie w takowej wyglądałabym, to z pewnością kupiłabym ją.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

16

Juliette napisał/a:

Aczkolwiek nie zapieram się rękami i nogami,bo jeżeli ładnie w takowej wyglądałabym, to z pewnością kupiłabym ją.

Ja tak miałam big_smile Zapierałam się i mówiła, że nigdy tren i chcę mieć tylko empire, bardzo delikatną i skromną. No i mam tren i to nie jest empire, chociaż jest delikatna i nie za strojna wink

Co do brudzenia się, to nie ma sił, że suknia się nie ubrudziła. Nie tylko taka z trenem. Suknia ciągnie się po ziemi, ktoś może na nią nadepnąć, sama obcasem panna młoda zawadzi, a potem jeszcze plener.

17

a_normalna, pamiętam jak się zapierałaś,że nigdy nie założysz tej z trenem:D ale cóż,czasami jest inaczej niż sobie to założymy na początku.

Wiesz,myślę,że i tak każda suknia zawsze ubrudzi się od dołu, bo przecież suknia jest zawsze idealnie dopasowana do butów.Ale i tak mniej niż ta z trenem.

My planujemy ślub w 2012 roku(ewen.2013),ale nie wiadomo czy wypali;((
a ja się tak napaliłam,że już oglądam kiecki;))

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

18

Oglądanie kiecek sprawia radość, a przymierzanie ich jeszcze większą big_smile Tylko trzeba być otwartym na coś innego, bo może się to okazać strzałem w dziesiątkę wink

19

Suknie z trenem jak poprzedniczki pisały są dobre tylko na zdjęciu.

Jeszcze pół biedy jak sa odpinane na rzep czy guziczki, bo się go po kościele odpina i bajka - ale jak ten tren jest upinany na jakiś troczkasz, sznureczkach czy innych ustrojstwach to koniec świata - wygląda to ciężko, nieładnie, często gęsto mnie się ponad miarę i w ogóle sprawia nieładne wrażenie.

Ja jestem generalnie na nie.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

20

Sama posiadałam suknię z trenem i byłam bardzo zadowolona z niej:) Oczywiście po całej ceremonii ślubnej jak przybędzie się na salę weselną można ją podpiąć.

Sama szukając sukni ślubnej mówiłam sobie, że nie chcę sukni z trenem a wyszło zupełnie inaczej. Jak ją zobaczyłam to po prostu się w niej zakochałam. I to nie prawda, że suknie z trenem zbierają cały brud.

21

Ja też będę miała z trenem- wspaniale się prezentuje. Ale wolę taki mały jak na tym pierwszym foto, nie chce przesadzić z efektem:)

"No cóż, ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha." /Woland

22

Ja mialam suknie z trenem i byłam z niej zadowolona- fotki wyszły cudnie smile

A co do brudzenia- tren mialam na sesji i w kosciele potem go podpielam i nie był brudny po samym śliubie...
na weselu suknia się cała pobrudzila

23

Suknie z trenem prezentują się ładnie, jednak ja bałabym się, że się ubrudzi albo ktoś mi na nią nadepnie. tongue Więc ewentualnie z odpinanym. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

co to za model tej sukni slubnej na ktorej jest para mloda?????????? bo jest sliczna!!!!!!!

25

Suknia ladna choc nie do konca w moim stylu. Z tym trenem to jest tak...wyglada ladnie ale jest na weselu niepraktyczny. Ja mialam z tylu maly tren ale przeszkadzal. Jesli zdecydujesz sie na tren wazne jest by tren byl podpinany.

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

26

Moim zdaniem tren ładnie wygląda, ale jest niepraktyczny. Najlepszą opcją jest możliwość odpięcia go. I w kościele ładnie się będzie wyglądało i na weselu będzie wygodnie.

27

widzę, że temat już podupadł troszkę, ale może moje pytanie coś zmieni..

co sądzicie o trenach przy sukniach princeskach??

28

Ja mialam suknie z trenem. I nic jej sie nie stalo. Brudna nie byla bo byla na dlugosc dobrze dopasowana. Nikt na nia nie nadepnal bo w koncu nikt slepy nie byl zeby nie zauwazyc dlugiego bialego trenu smile I sama tez na nim nie stanelam smile A na pozniej go podpielam i tez bylo dobrze. smile
http://img812.imageshack.us/img812/1333/dscn0193m.jpg

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

29

Ile kobiet tyle będzie pewnie różnych zdań na ten temat. Mimo, że tren wygląda ładnie to jednak podczas wesela może być z nim mały problem. Tym bardziej odradzam go tej która ceni sobie własną wygodę. Bo niestety, ale stale będzie trzeba liczyć na pomoc kogoś kto upnie tren i będzie go od czasu do czasu poprawiał.

30

no właśnie. z trenami to chyba właśnie jest troszkę roboty. ale konkretnie chodzi mi o treny przy princeskach... czy Waszym zdaniem tren upięty przy tak rozłożystej sukni wygląda ładnie????

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Suknia ślubna z trenem. Co o tym sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018