Suknia ślubna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Suknia ślubna

Hej Kobietki.
Czy któraś z Was albo Waszych koleżanek zamówiła sobie kiedyś suknię ślubną z spam?
Znalazłam tą stronę w polecanych linkach na spam i jest tam kilka sukni które są na prawdę bardzo ładne i nie drogie.
Chętnie bym się skusiła na kupno jednej ale jeszcze chętniej chciałabym zasięgnąć opini i oceny kogoś kto tam już kupił suknię:)

Proszę nie piszcie,że lepiej kupić w sklepie bo można dotknąć itp-wiem to:)

Zgodnie z regulaminem nie można wstawiać adresów stron/linków, dlatego też dokonałam edycji i postu, i tytułu wątku. Mod. Wielokropek

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Suknia ślubna

Zamawianiu sukni przez internet, nie ważne z jakiego źródła - mówię nie! Powód sama podałaś. Poza tym czasem są problemy z ewentualnymi zwrotami, mogą ci uszyć na miarę, ale potem okaże się, że to nie twój fason. Albo materiał okaże się kiepskiej jakości i będą się migać przed przyjęciem sukni z powrotem. Tak czy inaczej, jeśli już się zdecydujesz na zakup, to pamiętaj, że jako konsument masz swoje prawa, na zwrot masz do 10 dni, nie musisz podawać przyczyny, a koszty związane ze zwrotem lub reklamacją pokrywa sklep. Jakby coś było nie tak, to natychmiast zgłaszaj sprawę do UOKiK.

3

Dość ryzykowany to będzie zakup. Ja na pewno sukni ślubnej przez internet bym nie kupiła.Takie zakupy odradzam.

Suknie ślubne trzeba przymierzać, aby być pewną czy pasuje do sylwetki, do karnacji, do figury (krągłości lub ich brak, rozmiar miseczki, długość tułowia i nóg - wszystko ma znaczenie).
Złożenie zamówienia sukni szytej na miarę, poprzedzone jest dokładnym wymiarowaniem - powinnaś zostać zmierzona od góry do dołu - na stojąco, siedząco, czy w pozycji "pochylona do zupy"  wink

Taka suknia, gdy już jest z grubsza uszyta, powinna być również przycięta do butów - wysokość obcasa butów ślubnych wpływa na finalną długość sukni.

Powiem tak, jak masz upatrzoną jakąś niedrogą, prostą (np. bez gorsetu albo koła) suknię, to ryzykuj. W przeciwnym razie sugeruję jednak zakup, a nie udział w loterii.

15.08 - Olek

4

"Proszę nie piszcie,że lepiej kupić w sklepie bo można dotknąć itp-wiem to:)"
Dla tych którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem....nie pytałam gdzie lepiej kupić a czy ktoś KUPIŁ.

P.S.
Przed zakupem sukni przez internet,wiadomo,że najpierw pochodzilabym po sklepach,poprzymierzała te,które mi sie podobają i mniej więcej bym się zorientowała jaki krój mi pasuje i dobrze na mnie leży.
Jedna moja koleżanka kupiła suknię przez internet i była bardzo zadowolona.
Zawsze można zamówić suknię o kilka mm/cm większą i w razie W odwiedzić krawcową.
Może chociaż któraż z Was odwiedzi stronę JenJen i napisze czy któraś suknia jest ładna itp.

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

5

sandra9011 napisał/a:

Dla tych którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem....nie pytałam gdzie lepiej kupić a czy ktoś KUPIŁ.

Ja to bym raczej cieszyła się, że ktoś mi doradził i podziękowała za poświęcenie czasu, a nie wydawała opinie jak przedszkolanka do dzieciaków.
Btw, w Twoim pierwszym poście nie było nazwy sklepu, więc nawet nie było się do czego odnieść - to tak w ramach skrupulatności.

sandra9011 napisał/a:

Jedna moja koleżanka kupiła suknię przez internet i była bardzo zadowolona.

Jeśli jest to dla Ciebie wystarczający argument, tak też zrób. To Twoja decyzja.

sandra9011 napisał/a:

Zawsze można zamówić suknię o kilka mm/cm większą i w razie W odwiedzić krawcową.

Nie każdy materiał dobrze znosi takie poprawki. A jeśli będą one za duże, suknia może lekko stracić fason.

sandra9011 napisał/a:

Może chociaż któraż z Was odwiedzi stronę JenJen i napisze czy któraś suknia jest ładna itp.

Nie wiem, co Ci to by dało. Lepiej wybierz, te które Ci się podobają. To Ty masz się sobie podobać.
Pamiętaj, żeby dopasować suknię do figury. Jedna kobieta dobrze wygląda w sukniach o kroju A, inna np w kroju empire.

15.08 - Olek

6

dorota.f
Nie prosiłam o radę czy mam kupić suknię przez internet czy w zwyklym sklepie,tylko pytałam czy ktoś już kupił suknię w tym internetowym sklepie.Nie rozumiem osób,które piszą odpowiedzi bez "kontkretnej odpowiedzi" na pytanie:)To zwyczajnie mija się z celem.I nie mam za bardzo za co dziękować bo nie prosiłam o takie rady,i nie piszę tego po złości:)
Wiem z czym się wiąże taki zakup przez internet-napisałam o tym w poście.
Napisałam też,że najpierw bym sprawdziła jaki krój mi pasuje,więc nie musisz mi przypominać o tym.
I podałam nazwę sklepu ale administratorka usuneła.

Jeśli krawcowa zna się na rzeczy i nie jest amatorką/amatorem to przerobi suknię tak,że nie straci na fasonie.
Wiadomo,że nie zamówiłabym sukni o 2 rozmiary większej...tylko szytą na miarę i ewentualnie z kilka dodatkowymi mm/cm na poprawki.

7

Zamówić sukienkę przez internet? Ale jak? To przecież trzeba jechać, przymierzyć, porównać. Ja suknię znalazłam przez internet, ale dopiero na miejscu byłam pewna, że to suknia właśnie dla mnie. Nie słyszałam, aby ktokolwiek kupował suknię ślubną na oko... Owszem, można tak zamówić byle jaką kieckę, ale nie suknię ślubną ;-)

8

Moja znajoma kupiła suknię z drugiej ręki na allegro za 400 zł - była idealna smile ale to chyba kwestia szczęścia smile

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

9 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2013-01-25 13:41:22)

marcelka napisał/a:

Zamówić sukienkę przez internet? Ale jak? To przecież trzeba jechać, przymierzyć, porównać. Ja suknię znalazłam przez internet, ale dopiero na miejscu byłam pewna, że to suknia właśnie dla mnie. Nie słyszałam, aby ktokolwiek kupował suknię ślubną na oko... Owszem, można tak zamówić byle jaką kieckę, ale nie suknię ślubną ;-)

Ja kupowałam sukienkę ślubną "na oko", przez allegro. Nie żałuję, była tania, starannie wykonana i skromna. Szyto ją specjalnie dla mnie, na mój rozmiar, w momencie jak przyszła leżała idealnie. Przed ślubem lekko ją zwężałam u znajomej krawcowej bo wraz ze wzrostem stresu, ubyło mi w biuście 3 cm tongue  Nie przymierzałam żadnej innej sukni, nie byłam w żadnym salonie. To tylko kiecka tongue Teraz została skrócona, przefarbowana i "zaliczyłam" w niej już dwa wesela - praktyczność przede wszystkim wink

Dużo zależy od fasonu sukienki. Ja miałam w stylu empire, więc jedynym istotnym wymiarem był biust, na którym całość się trzymała wink

10

allegro nie polecam, raz ma się szczęście, a innym razem trafi się szajs. Ja w końcu uszyłam u krawcowej. Trochę nabiegałam się do miary, ale opłacało się smile

11

No i właśnie doszła do mnie moja suknia kupiona na dameo.
Jest świetna,żadna tandeta.Materiał jest porządny i pachnie chińszczyną.
Nawet prawie idealnie leży na mnie,bo troszku mi się schudło w cycu:P
Ale teraz zastanawiam się jak dopasować halkę z kołem do takiej sukni,czy któraś z Was może mi doradzić?
http://img203.imageshack.us/img203/6383/p2b4sfaltemiederperlenb.jpg

12

Hejka:)
Ja mam na sprzedaż suknię ślubną i sukienkę którą miałam na poprawiny.Niżej podaje link:)
http://tablica.pl/oferta/piekna-suknia-slubna-ID9iow.html
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-sliczna-sukienke-dla-panny-mlodej-na-poprawiny-ID9A7b.html

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021