Przyjaciółki poszukiwane od zaraz!;-))) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Przyjaciółki poszukiwane od zaraz!;-)))

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 182 ]

Temat: Przyjaciółki poszukiwane od zaraz!;-)))

Hej kochane kobietki! Jestem tu po raz pierwszi i w sumie nie wiem od czego zacząć..Mam 27 lat,choć nie wyglądam.:-) Jestem wesoła optymiską i czerpie życie pełnymi garsciami.Na codzień dużo pracuje,a w wolnych chwilach spotykam sie z przyjaciółmi i...odsypiam,bo spioch ze mnie niesamowity.Aha...i wciąż szukam miłosci życia,bo do tej pory spotykam na swojej drodze tych nieodpowiednich..Ale pocieszam sie że wkońcu go znajde,tak jak w piosence Reni Jusis...Kiedyś Cie Znajde...Znajde Cie...;-) Pozdrawiam gorąco!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółki poszukiwane od zaraz!;-)))

Hej blondi jak by cię interesowało mieszane towarzystwo (Płeć) to zapraszam do" netkafejki przyjaciół "
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php? … &p=204

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

3

Hej
Twój post pasuje do mnie idealnie, oprócz jednego ja dopiero dziś dostałam prace i jestem happy, też jestem nowa i nie wiem jak zacząć smile
Pozdrawiam Cię

4 Ostatnio edytowany przez efilo (2010-03-03 22:58:10)

Witajcie, ja też na pełnych obrotach, chociaż zawodowo spełniam się w tej chwili w domku na wychowawczym smile ja również uwielbiam pospać wink choć ostatnio nawet na to troszkę czasu brakuje, ale jak odchowamy dzieciaczki (za jakieś 3 lata tongue ) to wszystko nadrobię, ja mam 28 lat więc możemy poprzyjaciółkować smile

...marzenia się spełniają...

5

hej dziewczynki...ciesze sie że jestescie.;-)) Początki w nowej pracy zawsze są trudne,ale potem jest juz lepiej..Trzymam kciuki i powodzenia! Moje gg,jak macie ochote napisać.19115522

6

Ojjjjjj, jak ja przypomnę sobie pierwszy dzień w pracy yikes myślałam tylko i co ja robię tu, co ja tutaj robię big_smile ale jakoś poszło i było ok, również trzymam kciuki,

7

no też się stresuje ale dam rade smile no i dzięki za kciuki przydadza się smile

8

Ojjj tak,jak sobie przypomne swoje początki o po prostu chciałam uciec jak najdalej,he ;-)

9

Hej dziewczyny, jak minął dzionek, moje maluchy mnie dziś wypompowały wink mała_ja jak drugi dzień w pracy, mam nadzieję, że oki smile

10

A tam, wiek się nie liczy, przynajmniej tutaj zawsze można znależć coś dla siebie, pozdrawiam smile

11

efilo napisał/a:

A tam, wiek się nie liczy, przynajmniej tutaj zawsze można znależć coś dla siebie, pozdrawiam smile

i##,................,#**#,.,#**#,
.....##.........,,#####...........#
.......##....,#..........#....//.....#
........###*.....#..........((......#
..........'''#................... ....#
.............''#......#...............#
.................''##;........#.....#,
......................#........"##"...#,
......................#....................#,
......................#.....#................#,
......................#.....#.............. )

Na szczęście... :*:*:*:*:* smile))
Pionowe komentarze znajdziesz na
www.klasa.dodatki.net
Wiek sie nie liczy ,ja takze sie przylaczam do milych przyjaciolek.....

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

12

Ja mam tyle ile mam lat a czuję się na... naście wink za słonika dziękuję, napewno się przyda i zapraszam na pogaduchy smile

13 Ostatnio edytowany przez dru_ (2010-03-07 02:59:14)

smutno... Poczucie, że nikt mnie nie chce. I nie mówię o płci przeciwnej, tylko ogólnie... nikt nie potrzebuje, nie spyta, jak się czuję i czy czegoś nie potrzebuję... Czuję się strasznie. Niepotrzebna...

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

14

dru_ napisał/a:

smutno... Poczucie, że nikt mnie nie chce. I nie mówię o płci przeciwnej, tylko ogólnie... nikt nie potrzebuje, nie spyta, jak się czuję i czy czegoś nie potrzebuję... Czuję się strasznie. Niepotrzebna...

Ale my cie potrzebujemy Nie smuc sie!!!@""""@.....@""""@....@""""@
.( *o*,) .....( *o*,).... ( *o*,)
(@)"-(@).(@)-"-(@).(@)-"-(@)
(@) (@)....(@) (@).. (@) (@)
__*hdl* _*hdl*____*hdl*_*hdl*
_*hdl* ____*hdl*_*hdl*_____*hdl*
*hdl* ________*hdl*________*hdl*
*hdl*_____________________*hdl*
_*hdl* ____* WITAM !*____*hdl*
__*hdl* _________________*hdl*
____*hdl* _____________*hdl*
______*hdl* __________*hdl*
_______*hdl* _______ *hdl*
___*hdl* ___*hdl*___*hdl*_*hdl*
_*hdl* ______*hdl*_*hdl *____*hdl*
*hdl* __________*hdl*_______*hdl*
_*hdl* __*POZDRAWIAM!*__*hdl*
__*hdl* _________________*hdl*
____*hdl* ______________*hdl*
______*hdl* __________*hdl*
________*hdl* ______ *hdl*
___*hdl* ___*hdl*___*hdl*_*hdl*
_*hdl* ______*hdl*_*hdl *____*hdl*
*hdl* __________*hdl*_______*hdl*
_*hdl* __*____SŁODKIE!*__*hdl*
__*hdl* _____BUZIAKI_____*hdl*
____*hdl* __ZOSTAWIAM_*hdl*
______*hdl* ____;*____*hdl*
________*hdl* _;**___ *hdl*
___________*hdl*_*hdl*
____________*hdl*hdl*
______________*hdl*
Pionowe komentarze znajdziesz na
www.klasa.dodatki.net
O jeny ,ale to wyszlo wielkie, ale bardzo bardzo szczere...

15

Witam Was Wszystkie...powiedzcie..czy to ja zle robie..moj syn ma 16 lat ,ja pracuje w niemczech...wszystko co robie to dla niego...na kazdym kroku podkreslam jak go kocham,jade 14 godz,do domu zeby sie na troche z nim zobaczyc,po kilka razy dziennie dzwonie,a synek zero reakcji,zadnego smsa,chocby sygnalu na komorke,dodam ze mamy komputery,tylko slysze ze koledzy i koledzy...wczoraj np.caly dzien wydzwanialam az zadzwonilam do jego kolegi...wiem ze sie obrazil..bo oczywiscie robie mu wstyd przed kolegami....rece mi opadaja...tylko jeden sms na dwa tygodnie a juz by bylo mi dobrze,nawet to nie??????

16

dru_ napisał/a:

Droga Dru_ ja mam tak samo , jestem samotna jak "bezpański pies" sad

mam Dzieci - 3 córki - dorosłe tongue i synka 8,5 roku smile

troche koleżanek ale Przyjaciółek zero ... było kilka ale się zawiodłam na całej lini ...część znajomych

powyjeżdzała na saksy !!!!!!!! do Anglii, Irlandii, Niemiec , Włoch itp .

spora część zosała za oceanem .... i uważają mnie za idiotkę,ze wróciłam do Polski sad

A tu nie mam nikogo z kim mogłabym pogadać , pożalić się , pośmiać sad:(:(:(

Czuję się z tym podle , bo jak trzeba było jak zawsze miałam dla wielu osób czas : wysłuchać itp.

Ale cóż !!! live is brutal !!!!!!!!!!

Mogę czasem do Was wpadać ????

Miłej niedzieli Wszystkim ............ ale ze mnie gapa ... <ręka na przywitanie>

Julka jestem smile

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

17

Witam Panie smile:) - Ala się kłania smile

Dru czasem świat jest zły.. skoro świat się o Ciebie nie troszczy Ty zatroszcz się o niego! W swoim otoczeniu. Ja ściskam wirtualnie i wieelkiego buziola przesyłam smile:)

Coco syn jest w takim wieku że koledzy są najważniejsi, ja bym mu z lekka przykręciła kurek z pieniędzmi.

18 Ostatnio edytowany przez efilo (2010-03-07 13:57:01)

Witam wszystkie kobietki smile
Dru nie smuć się jutro będzie lepiej, jak dziś się czujesz, napisz w czym problem, może pomożemy a jak nie to posmutkujemy sobie razem smile
Coco59 synek wchodzi w wiek kiedy bardzo liczy się dla niego zdanie kolegów, a rodzice są ble, może ustal z nim godziny, w których będziesz dzwonić albo niech on wysyła do Ciebie sms-y (chociażby co 2 dzień, to nie tak wiele) wtedy Ty nie będziesz mu robić "wstydu" przed kolegami, próbuj rozmawiać nie odpuszczaj, trzymaj się:)
Kochana Julio24 nie jesteś sama, masz nas, wpadaj jak najczęściej, pogadamy, pożalimy się i pośmiejemy się razem smile
Cześć Ala, miło mi smile
tak na marginesie Małgośka mówią mi big_smile miłej niedzieli i wspaniałego nowego tygodnia życzę smile
Ściskam wszystkie kobietki :************

19

Małgosiu mi również smile

Kobietki czas na spacer smile słoneczko zagląda do okien smile:)

20

Ja chętnie skorzystam, tylko troszkę póżniej, bo moje maluszki mają teraz drzemkę a ja korzystam z błogiej ciszy w domu.......:)

21 Ostatnio edytowany przez coco59 (2010-03-07 14:41:44)

alaclaudie napisał/a:

Witam Panie smile:) - Ala się kłania smile

Dru czasem świat jest zły.. skoro świat się o Ciebie nie troszczy Ty zatroszcz się o niego! W swoim otoczeniu. Ja ściskam wirtualnie i wieelkiego buziola przesyłam smile:)

Coco syn jest w takim wieku że koledzy są najważniejsi, ja bym mu z lekka przykręciła kurek z pieniędzmi.

Masz racje....   cool

22

____§_§§§§__§_§§§§§§
_____§§___§§___§____§
______§§§_§__§___§__§§
______§§§§____§§__§§§§§§
______§§§§§____§§_§__§_§_§
______§§§§§_____§§___§§__§§
______§§§§§_____§____§__§_§
______§§§§§_____§___§____§
______§§§§§§___§___§
_______§§§§§___§_§
_________§§§§§_§§
_$$$$$______§§§§
__$$$$$______###
___$$$$______##
____$$__#____#
_________#___#
_____$$$_#_#_#
____$$$$$__#_#
___$$$$$$___#________$$$
____$$$$____#_____#__$$$$
_____$$____#___#____$$$$$$
______$___#__#_______$$$$
_________#_#__________$$
_________##____________$
_________#
Zycze wszystkim ,Milego i Wesolego Dnia $**$**$

23

Mam dzisiaj wolne i zamierzam iść do galerii i sobie nie żałować:P Raz w roku moge:)

Wam też poczucia zadowolenia, spełnienia życzę, nie tylko na dziś, ale na caaały rok:*

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

24 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-03-08 18:27:55)

Witajcie kochane! W dzisiejsze popołudnie moc życzeń, kolorowych snów, pięknych słówek.
A na do widzenia, zaczarowany ołówek,
Byście  mogły zrealizować swe najskrytsze marzenia.

Dru ja sobie co miesiac robie dzień KobietyNaZakupachNieDoKońcaZaplanowanych wink

25

Dru,chodzisz do galerii artystycznej czy z ciuchami...bo ja jak jade do domu...to tylko biegam po stoiskach z kosmetykami ,bielizna,itp...lubie ogladac:))  Julia dziekuje za odwiedziny gg ;;)) Efilo dzisiaj sie dowiedzialam ze moj synek chodzi na spotkania kabaretu,nalezy do niego od pieciu lat...no ale fakt jest faktem smsa wyslac to sa dwie minuty dzieki wam za troske smile) Pozdrawiam cieplutko;;)) tongue

26

Widzisz Coco59 nie jest tak żle z Twoim synem jak od tylu lat udziela się artystycznie, myślę, że trochę wrażliwości w nim jest, że to dobry chłopiec, jest tylko w trochę głupim wieku i pewnie pod dużym wpływem kolegów, na których zdaniu zapewne mu zależy. Ale zobaczysz, że wkrótce mu to przejdzie, zrozumie, że mamę ma jedną i ona bardzo go kocha smile
Moje dzieciaczki są jeszcze malutkie, ale jak widzę co się teraz dzieje z dziećmi to boję  się myśleć co będzie kiedyś. Wiem, że zachowanie dzieci zależy od wychowania, ale nie na wszystko mamy wpływ, niestety sad
Tak więc Coco59 musisz być silna, trzymam za Ciebie kciuki, pozdrawiam big_smile

27 Ostatnio edytowany przez coco59 (2010-03-09 12:06:57)

...........?...???,`??,*,??`,??
..............??....`??,,??`
?...?,??``??,??``??,
?...???,`??,*,??`,?? WITAM!
...??....`??,,??`
,??``??,??``??, POZDRAWIAM!
??,`??,*,??`,?
.....`??,,?? UŚMIECH ZOSTAWIAM!
,??``??,??``??,.­
??,`??,*,??`,??GORĄCE SERCE
.....`??,,??......
,??``??,??``??,. ŚLĘ TOBIE
??,`??,*,??`,?? .
.....`??,,?......W PODZIĘCE!
?...?,??``??,??``??,
?...???,`??,*,??`,??
...??....`??,,??` BUZIACZKI!!!
?..............?,??``??,??``??,
...........?...???,`??,*,??`,??
..............??....`??,,

28

Hej dziubaski...długo mnie tu nie było...ale tyle sie dzieje..Wpadłam w wir towarzyski i nadrabiam zalegości.:-) Pozatym od paru dni rozmawiam wirtualnie z pewnym ktosiem i hmm..niedługo mamy sie spotkac.Mam nadzieje że spotkanko bedzie miłe i jestem ciekawa jaki on jest w realu.Eh,jak to dobrze że jeszcze nie mam dzieciaczków,hehe..Pozdrawiam was cieplutko,cmoookam!!!

29

Hej Blondi27, nareszcie się pojawiłaś, powodzenia z ktosiem, tylko uważaj na siebie na tym spotkaniu w realu, pozdrawiam smile

30 Ostatnio edytowany przez coco59 (2010-03-11 13:56:57)

Czesc dziewczyny<<<<Milego Dnia  lol Pozdrawiam cieplutko tongue   Jade na swieta do dzieci, do mojego kabareciarza...strasznie sie ciesze...Buziaczki!!!!!!!!!!!!!

31

Od razu lepiej jak człowiek troszkę optymistycznie popatrzy na życie, cieszę się razem z Tobą,  że święta spędzisz z rodziną, może troszkę pobędziesz sam na sam ze swoim synem, to Wam na pewno nie zaszkodzi smile pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko bo u mnie jakiś ten dzień ponury big_smile

32

efilo napisał/a:

Od razu lepiej jak człowiek troszkę optymistycznie popatrzy na życie, cieszę się razem z Tobą,  że święta spędzisz z rodziną, może troszkę pobędziesz sam na sam ze swoim synem, to Wam na pewno nie zaszkodzi smile pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko bo u mnie jakiś ten dzień ponury big_smile

KOCHANA ><DZIEWUSIA<>I><>DO<>TEGO<>SYMPAtycZNa<>PoZdRAWiAm<><><><>

smile i smile

33

A dziękuję, sama jestem osobą bardzo rodzinną, nie wyobrażam sobie życia bez mojego M, dzieci, moi rodzice i rodzeństwo są również dla mnie najważniejsi, tym bardziej przykro mi jak ktoś ma takie problemy sad
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko się ułoży w najbliższym czasie i syn zrozumie, że mamę ma tylko jedną smile on jest teraz w trudnym wieku, za niedługo będziecie się z tego śmiali.
Ja ze swoją mamą śmiejemy się z moich burzliwych lat, choć gwarantuję Ci niejedną przykrość jej wyrządziłam sad Dziś rozumiem, że rodzice nie będą żyli wiecznie i kocham ich najbardziej na świecie big_smile

34

WIESZ mi jest zal,bo nie mam corki....><i nie bede miec>< no ale nie wszystko jest dane,syn napewno zrozumie ale sie chyba boi,mieszka z swoim ojcem,a moim ex partnerem,tak kochanie.... moja sytuacja jest niezbyt ciekawa,mi sie wydaje ze to moja wina,bo jakims cudem przyciagam do siebie kulawych facetow,ale sama sie pocieszam ze bedzie dobrze..Do jutra dziewczyny....i mala  EFILO

smile i smile

35

Oj kochana zakazuję Ci myśleć, że gdzieś jest Twoja wina, porostu takie jest życie, wierzę, że ludzie nie są źli, tylko może troszkę pobłądzili, u Ciebie też wszystko kiedyś się ułoży, życzę dużo siły, wytrwałości i optymizmu smile
A tak mi przyszło do głowy, że może wartałoby się rozglądnąć dookoła, może ktoś czeka właśnie na Ciebie big_smile pozdrawiam

36

witam wszystkich. brakuje mi przyjaciół dlatego tu jestem. pozdrawiam wszystkie

37

Witaj Weronko smile wpadaj tutaj jak najczęściej smile

Efilio to taka dobra, pozytywna duszyczka smile na pewno jesteś szczęśliwa w życiu smile

Coco - coraz bliżej do wyjazdu <juhu> smile

Reszta dziewczyn - halo, co u PAń słychać ??

Miłego dnia i weekendu dla wszystkich:)

38

Czesc Alaclaudie!!!rowniez milego weekendu>><>@><Weronka nie smuc sie!!!><Efilo, to rodzinna facetka,dobra duszyczka,Pozdrowienia dla Julci:)) No i calej reszty dziewczynek????
    big_smile i big_smile
    big_smile i big_smile
    big_smile i big_smile

39 Ostatnio edytowany przez efilo (2010-03-12 14:34:18)

Cześć dziewczyny, jak mija dzionek, u mnie oki, dzieciaczki mają drzemkę, w domku panuje błoga cisza (chwilowo), mój M na razie w pracy, ale niedługo weekend się zacznie, więc troszkę więcej będziemy go mieli w domu smile
Tylko jedna rzecz mąci mój spokój, czemu obiadek sam nie chce się ugotować hihihi tongue

Witaj Weronka, cieszę się że jesteś, im więcej nas tym lepiej i weselej big_smile

40

(`*?.¸ (`*?.?.?*´) ¸.?*´)(`*.??*´¨)
`?.¸(*)DZIEŃ DOBRY(?)¸.?*´¨)
(¸.?*(¸.?*´¨?¨`*?.¸)*?.¸)?.?
________________§§§§§_§§§§
_______________§§§§§§§_§§§§
________________§§§§§§__§§§
________________§§§§§§__§§§
___________________§§§__§§_§§
________________§§§§§§__§§§§§
______________§§§§§§§§§_ §§§
____________o§§§§§§§§§§
_____________§§§§§§_§§§
________§§§§___§§§§_§§§
_______§§§§§§__ _§§§_§§§
_____§§§§§§§§§___§§§_§§§
____§§§§§_§§§§§§§_§§§_§§§
__§§§§§____§§§§§§§§§§§_§§§
§§§§§_______§§§§§§§§§§__§§§
Witajcie kochane ZYCZE BARDZO MILEJ NIEDZIELI EFILO-WERONKA-ALAKLAUDIE-JULIA@@@??$$$

41

Życie

Każdy z nas, tak w głębi duszy...
...tęskni...
...do czystego świata...
...do przygód jak z książek...
...do wielkiej miłości,do wolności...
...do elfów, krasnoludów, smoków...
...do magii, rycerskich potyczek...
...wielkich bitew, pięknej przestrzeni, nieznanej dziczy wymiarów i czasów...
...do marzeń...

Witam Was DzIEwCZynY!!Przesylam Buziaczki >>>>Trzymajcie sie zdrowo><<<<

42

Cześć kochane, jak tam po weekendzie, szkoda, że wolny czas tak szybko mija co???????
Życzę miłego tygodnia i jak najmniej trosk dla wszystkich i duużo uśmiechu big_smile

43

Hejka!Mój weekend był pracowity,ale dziś wolny dzionek i leniuchuje maxymalnie.;-)))).A co,wkońcu należy mi sie!Pozatym wszystko ok u mnie,tylko niech już ta zima sie kończy...Całuskam Was gorąco!!!

44 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-03-15 17:46:52)

Asia fajnie że u Ciebie tak dobrze smile wykorzystaj wolne popołudnie wink:)
Coco jakie ładne wierszyki i rysunki smile
Efilo życzę by domownicy szybciutko wyzdrowieli
buziaczki

45

Znalazłam wielki skarb prawdziwy choć w wirtualnym świecie. To skarb pięknego słowa, życzliwości i uśmiechu. To Ty jesteś tym skarbem mój Przyjacielu, to Ty uśmiechem mnie witasz, kołyszesz do snu swą obecnością. Czekam na Ciebie codziennie tak jak Ty na mnie. Daleko nam do siebie i tak blisko-na odległość klawiatury. Dziękuję Ci za to!...
MILEGO WIECZORKU DLA WAS

46

Coco59 piękne słowa, kurcze zaczynam wsiąkać tu na dobre, w miłym towarzystwie szybciutko mija czas, do jutra kochane big_smile

47

Dziewczynki kochane...mam pytanko-w jakich czesciach naszego pieknego kraju mieszkacie?:-)

48

Ja reprezentuje Podkarpacie, okolice Rzeszowa smile

49

A ja Mazowsze,okolice Warszawy.:-)

50 Ostatnio edytowany przez efilo (2010-03-15 22:32:27)

Aaaa to niedaleko, rzut beretem wink Blondi27 jak tam spotkanie z ktosiem, byłaś????????

51

blondi 27 napisał/a:

Dziewczynki kochane...mam pytanko-w jakich czesciach naszego pieknego kraju mieszkacie?:-)

Ja jestem z Wielkopolski...A teraz Wuppertal-Niemcy ach jade na Swieta do domu...><( O jeny znow sie wytrace z pieniedzy)><
    tongue

52

Co tam pieniądze, raz są raz ich nie ma, najważniejsza jest radość bliskich i Twoja Coco59 smile cieszę się razem z Tobą big_smile

53

Niestety musiałam odwołac,ale nadrobie wkrótce..:-)

54

Oooo, to szkoda, ale na wieści jak było czekam wink

55 Ostatnio edytowany przez coco59 (2010-03-16 13:55:28)

..??? ??? ??? ??? ??? ...:P

:PWitam !!! smile):P

Posty [ 1 do 55 z 182 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Przyjaciółki poszukiwane od zaraz!;-)))

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018