Głupie zachowanie "koleżanki" z pracy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Głupie zachowanie "koleżanki" z pracy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Głupie zachowanie "koleżanki" z pracy.

No hej,
Zapisałam się ostatnio do redakcji radiowej na wolontariat. Byłam na wstępnej rozmowie, którą przeprowadziłam z Piotrem – odpowiedzialnym za adaptacje nowych. Bardzo mi się spodobała wizja jaka mi przekazał, toteż wczoraj przybyłam na zebranie główne. Oprócz Piotra w studio był Michał – realizator dźwięku i nowa dziewczyna - Patrycja, która zapisała się w tym samym czasie co ja. Bardzo się ucieszyłam bo wiadomo – razem raźniej. Jednak się myliłam. Od początku zauważyłam, że podoba jej się Piotr. Robiła zdjęcia jak prowadził audycję i miała dosłownie maślane oczy. Ciągle mu sypała milionem cukierkowych komplementów, jaki to on nie jest profesjonalny, jaki ma głos itp. Widać było też, że nie jest zbyt zachwycona pojawieniem się mojej osoby. Z Piotrem już wcześniej złapałam fajny kontakt – mamy takie samo poczucie humoru. Ale to tyle, mam chłopaka i nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy.
Jestem ogólnie osobą wyluzowaną i mam duży dystans do siebie toteż po chwili wywiązała się taka rozmowa:

Piotr – tylko wiecie, jak siedzicie za mikrofonem, musicie uważać żeby np. nie stukać palcami o blat bo to wszystko słychać.
Ja-  rozumiem, że mam siedzieć jak posąg bez ruchu i mrugania?
Piotr – nie no, przecież cię nie zwiążę – no chyba, że będziesz chciała <śmiech>

Patrycja spojrzała na mnie wzrokiem mordercy i zaciągnęła Piotra do osobnego pokoju i zamknęła drzwi. Pracowali tam nad materiałem do wywiadu. Piotr po sekundzie je otworzył i zaprosił mnie abym też zobaczyła jak to wygląda. Ona znowu nadąsana minka, nie powiem bo zaczęło mnie to bawić big_smile. Do tego miała dekolt do pasa i ledwo cokolwiek zakrywającą sukienkę. Pochylała się nad nim tak, że mało go nie udusiła big_smile Widać było, że on jest zażenowany jej zachowaniem. W sumie zauważyłam też że jak cos mówił to w większości patrzył na mnie, a ją zżerało.
No i teraz myślę, czy jest sens tam chodzić i bawić się w  jakieś głupie intrygi z małolatą ( będziemy niestety pracowały razem plus Piotr). Z drugiej strony to naprawdę fajny wolontariat!

Co radzicie?

" A jak już Cię znajdę, to jutro także będziesz dla mnie najważniejszy"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Głupie zachowanie "koleżanki" z pracy.

Na razie tam chodź i obserwuj sytuację, bo to dopiero początki. Nie zwracaj uwagi na jej durne zachowanie, a przynajmniej sprawiaj wrażenie, jakbyś tego nie zauważała i zobacz jak się wszystko rozwinie. Wolontariat fajna sprawa, można wpisać do CV.

3

Nie rezygnuj z wolontariatu. Szkoda by było narażać na szwank swoją przyszłą karierę przez jakąś słodką idiotkę.

Możesz spróbować z nią pogadać - że masz faceta, że Piotr Cię nie interesuje - choć wątpię, czy to cos da. Możesz też usiąść wygodnie i obserwować, co ona wyprawia. Jest szansa, że sam Piotr się w pewnym momencie wnerwi i jej powie do słuchu, albo ktoś z przełożonych zauważy jej niestosowne zachowanie.

Reklama

4

Też bym z wolontariatu nie rezygnowała.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

5

Nie rezygnowałabym z takiego wolontariatu z powodu czyjegoś głupiego zachowania.
Dodatkowo koleżanka zdaje się głupio zachowywać przede wszystkim w stosunku do Piotra, a nie do Ciebie.
Możesz spokojnie poczekać na rozwój sytuacji i na jego reakcję na to wszystko. Jeśli jest to dla niego żenujące i uciążliwe, to z pewnością da jej o tym znać.
Moim zdaniem zachowanie kogośtam w stosunku do kogośtam nie jest ważnym powodem do rezygnacji z fajnego przedsięwzięcia wink

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.
Reklama

Niestety w każdej pracy jest duża szansa na trafienie na taką osobę. Nic nie poradzisz. Olej ją i tyle smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Głupie zachowanie "koleżanki" z pracy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018