Garnitur na ślub - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Garnitur na ślub

Witam. Mam pytanie, zastanawiam się jak ubrać się na własny ślub. Garnitur mam granatowy, dlatego na razie wybór padł na coś takiego:

https://i.pinimg.com/736x/28/6c/0f/286c0fca67eb753a885f810e7dd5d054--mens-suits-navy-blue-wedding-suit-groom-attire.jpg

Do tego czarne bądź brązowe buty. Co o tym sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Garnitur na ślub

Pięknie się to prezentuje, z klasą i elegancko smile buty zdecydowanie czarne. Ja osobiście nie lubię kamizelek, no i mam nadzieję , że garnitur będziesz miał równie dobrze dopasowany jak ten model smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

3

Kamizelki mieć nie będę. to tylko przykładowy model z internetu tongue Nawet na zauważyłem, że ma kamizelkę tongue

4 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-09-14 18:42:54)

Jeśli masz taką budowę ciała jak ten goguś, to prawdopodobnie w dowolnym kroju garniaka będziesz dobrze wyglądał.

Du** nie urywa, garniak, jakbyś wybierał się do pracy w Mordorze.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

5

Mnie się to zestawienie bardzo podoba i zgodne jest z wszystkimi zasadami, jakie powinno spełniać męskie, ślubne ubranie. Bardzo ważna jest jednak tkanina, z której uszyty jest wybrany przez Ciebie model garnituru, tym bardziej, że pokazane zdjęcie jest tylko poglądowe. 

Jeśli zaś chodzi o buty, to granatowy najlepiej wygląda z butami w odcieniach brązu, czerni lub burgundu i nie wiem czy osobiście nie zalecałabym właśnie tego ostatniego - moim zdaniem to połączenie wygląda najciekawiej wink.

chomik9911 napisał/a:

Ja osobiście nie lubię kamizelek, no i mam nadzieję , że garnitur będziesz miał równie dobrze dopasowany jak ten model smile

Ale właśnie kamizelkę dobrze jest założyć - wtedy całość nabiera bardziej uroczystego charakteru smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Garnitur jest uszyty z tkaniny w składzie 80% wełna, 20% poliester

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018