Nieszczęśliwie zakochana - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Nieszczęśliwie zakochana

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Nieszczęśliwie zakochana

Witam,jestem dość młodą osobą,lecz niestety troszeczkę przeżyłam, również swoją pierwszą miłość,która dotknęła mnie jak grom z jasnego nieba.
Niestety zakochałam się w niewłaściwej osobie,która jest o wiele wiele starsza ode mnie . Wcześniej myślałam,że to tylko zauroczenie,ale cóż pomyliłam się .
Pomimo tego,że już nie spotykam tej osoby nie mogę o niej zapomnieć,można powiedzieć,że to jest wciąż jak niegojąca się rana.Często niestety jest to powodem mojej rozpaczy,depresji,samotności.Po prostu rozwala mi to życie.
Co mam robić????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieszczęśliwie zakochana

Witaj,
każdy z nas przechodził chociaż raz w swoim życiu przez taki problem. Każdy z nas również znalazł inne rozwiązanie dla siebie, aby pokonać daną przeszkodę. Sama w swoim przypadku pamiętam jak czas dłużył się niemiłosiernie i nie mogłam na niczym się skupić. Jednak znalazłam sposób! Przede wszystkim znalazłam nowe zainteresowanie, dzięki któremu jestem teraz w szczęśliwym związku! Chociaż na początku nie akceptowałam zmian w moim życiu to one spowodowały, że nawet nie wiem kiedy, a tamta "miłość" znikła. Spróbuj swój wolny czas zapełnić po brzegi może to być jakieś nowe zainteresowanie lub stare na które nie miałaś czasu. Otaczaj się bliskimi osobami i pokazuj jaką silną osobą jesteś!

S.

3

Odp: Nieszczęśliwie zakochana

Dokładnie tak:) nie znam osoby która w swoim życiu nie zmierzyłaby się z podobnym problemem, nieszczęśliwa platoniczna miłość, czy ból po stracie partera, zdrada to rzeczy które dotykają ludzi na całym świecie, nie ma złotej uniwersalnej recepty na pokonanie frustracji i wypełnienie pustki po stracie.....każdy z nas musi sam znaleźć skuteczny spodsób na "przeczekanie"tej sytuacji, przede wszystkim potrzeba czasu, on zawsze jest najleppszym lekarstwem, czasem wystarczą dni, innym tygodnie, miesiace a nawet lata, wszystko zależy od tego jak długi był to związek jak wielka siła uczuć i co było powodem rozstania.Początek jest najgorszy, po prostu trzeba to przeboleć, jedni potrzebują samotności, inni rzucają się w wir towarzyskich spotkań, jak poczujesz się lepiej to zwyczajnie oddaj się swoim pasjom, rób coś by wypełnić czas i myśli, a zobaczysz że z dnia na dzień będzi etylko lepiej.....będą lepsze i gorsze dni ale co by nie było jedno jest pewne-TO MINIE smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Nieszczęśliwie zakochana

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018