Alimenty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Alimenty

Pilna sprawa!
Potrzebuje pomocy, moja mama pobiera alimenty na siostrę z FA. W poprzedni i obecnym miesiącu na moje konto bankowe wpłynęły dwa przelewy pod tytułem: " Alimenty na X-siostra, od Y. Pieniądze zostały przelane z konta narzeczonej mojego ojca. Sprawa ma się tak: ojciec zalega z alimentami na mnie, jego dług wobec mnie wynosi ponad 10 tyś. złotych. Sprawa jest u komornika od 5 lat, jednak do tej pory nic nie udało się wyegzekwować. Pytanie brzmi tak, czy mogę zabrać te alimenty na poczet swojego długu? Mama nie chce rezygnować z FA.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Alimenty

Z tego co wiem, jeśli sprawa jest u komornika to od komornika powinieneś dostać pieniądze. Nie od jakiejś tam pani. Lepiej odeślij te pieniądze z powrotem na to same konto ale zanim to zrobisz idź i dopytaj się w fa, a sądzę , że powiedzą ci to samo co ja a nawet dodadzą , żebyś poinformował o tym komornika. Zajmij się tym jak najszybciej.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024