Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Jak w temacie - ja sama miałam trochę dziwnych sytuacji w życiu i jestem ciekawa, czy innym też się one zdarzają. Miejsce do opowiedzenia historii.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Tak, miałam big_smile

3

Nie wierze w przeznaczenie rozumiane jako cos, co jest ustalone odgórnie i na co nie mamy wpływu.

Reklama

4

Mamy już na forum temat dotyczący tego zagadnienia http://www.netkobiety.pl/t97622.html, dlatego ten zostaje zamknięty. Proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów, a w przyszłości, przed założeniem nowego wątku, o sprawdzenie w wyszukiwarce czy nie powstanie dubel.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018