Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Jak w temacie - ja sama miałam trochę dziwnych sytuacji w życiu i jestem ciekawa, czy innym też się one zdarzają. Miejsce do opowiedzenia historii.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Tak, miałam big_smile

3

Nie wierze w przeznaczenie rozumiane jako cos, co jest ustalone odgórnie i na co nie mamy wpływu.

4

Mamy już na forum temat dotyczący tego zagadnienia http://www.netkobiety.pl/t97622.html, dlatego ten zostaje zamknięty. Proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów, a w przyszłości, przed założeniem nowego wątku, o sprawdzenie w wyszukiwarce czy nie powstanie dubel.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy mieliście dziwne sytuacje potwierdzające istnienie przeznaczenia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018